collapse

Reklama


Autor Wątek: Rozliczanie Położenej - miniPoradnik  (Przeczytany 49280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Rozliczanie Po??oznej - miniPoradnik
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 13, 2009, 07:25:11 am »
Wg moich informacji (z NFZ) ta nazwa b??Ä?du jest wpisywana przez pracownika NFZ.

Masz dobre informacje  :D Tylko ??e system NFZ po zaimportowaniu raportu i wyniku weryfikacji zg??osi?? b??Ä?dy,a pracownik NFZ oznaczy?? ka??dy produktu b??Ä?dem:3902884 - Brak Nazwiska Pacjenta.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Rozliczanie Po??oznej - miniPoradnik
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 13, 2009, 09:24:27 am »
W takim razie w przysz??ym miesiÄ?cu trzeba bÄ?dzie zaznaczyÄ? wysy??anie nazwiska (chocia?? na pr??bÄ? wy??lÄ? wcze??niej kilka us??ug "po staremu").

Bartosz a dokumentacji medycznej napewno nie wprowadza??e???

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Rozliczanie Po??oznej - miniPoradnik
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 13, 2009, 09:28:41 am »
W takim razie w przysz??ym miesiÄ?cu trzeba bÄ?dzie zaznaczyÄ? wysy??anie nazwiska (chocia?? na pr??bÄ? wy??lÄ? wcze??niej kilka us??ug "po staremu").

Bartosz a dokumentacji medycznej napewno nie wprowadza??e???

Nie wprowadza??em numeru dokumentacji medycznej pacjenta tylko w??Ä?czy??em opcje w module admin i ponownie wys??a??em raport statystyczny i tym razem wszystkie pozycje zosta??y potwierdzone.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Rozliczanie Po??oznej - miniPoradnik
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 01, 2009, 10:00:11 am »
W wys??anym raporcie mia??em dwie us??ugi dla noworodka bez peselu. Tak z ciekawo??ci opcjÄ? dot. wysy??ania nazwiska pozostawi??em na NIE.

Dosta??em zwrotny bez b??Ä?d??w :). Noworodek bez peselu te?? jest ok.

Wydaje mi siÄ? Bartosz, ??e miesiÄ?c temu to nie system tylko nadgorliwo??Ä? osoby weryfikujÄ?cej.
U mnie twierdzi, ??e nie pojawiajÄ? siÄ?, ??adne b??Ä?dy zg??aszane przez system wiÄ?c on akceptuje raport.

grab

  • Gość
Odp: Rozliczanie Położenej - miniPoradnik
« Odpowiedź #34 dnia: Stycznia 09, 2010, 16:34:55 pm »
Mam Dwa pyt. odnośne rozliczenia świadczeń położnej poz

w raporcie statystycznym zwrotnym otrzymalam bład kodu ministerialnegootworzylam więc program ale w programie mam tylko do wyboru wizyta patronażowa czy jest to bład programu?

Drugie pyt. tyczy się rozpoznania przy wizytcie patronażowej wpisuje kod Z39 a w edukacji kod Z34?

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Rozliczanie Położenej - miniPoradnik
« Odpowiedź #35 dnia: Stycznia 09, 2010, 17:49:50 pm »
Mam Dwa pyt. odnośne rozliczenia świadczeń położnej poz

w raporcie statystycznym zwrotnym otrzymalam bład kodu ministerialnegootworzylam więc program ale w programie mam tylko do wyboru wizyta patronażowa czy jest to bład programu?

Drugie pyt. tyczy się rozpoznania przy wizytcie patronażowej wpisuje kod Z39 a w edukacji kod Z34?

Ad1  wizyta patronażowa położnej 8.7 wersja (W) 2
       edukacja 41,6 również W 2
      
"ale w programie mam tylko do wyboru wizyta patronażowa czy jest to bład programu? "

hm, można skorzystać z opcji odśwież w okienku kodów - to przycisk z takimi 2 zielonymi strzałkami lub zacząć wpisywać nr kodu w okienko.

Ad2 Tak
« Ostatnia zmiana: Stycznia 09, 2010, 17:56:28 pm wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Rozliczanie Położenej - miniPoradnik
« Odpowiedź #36 dnia: Stycznia 26, 2010, 22:07:53 pm »
Wysłałem 21 stycznia listę POZ oraz raport statystyczny z świadczeniami położnej POZ za styczeń 2010 i dostałem do trzech pacjentek błąd: 3000055 brak pacjenta wykazanego w pozycji raportu na liście poz. Dotychczas chyba w Kujawsko-Pomorskim nie weryfikowano pod tym względem świadczeń POZ lub ja dopiero teraz otrzymałem taki błąd. Zastanawia mnie jedna rzecz na podstawie jakiej listy (z jakiego okresu) POZ został zweryfikowany raport statystyczny? Podejrzewam że grudniowej?
Pozdrawiam
Bartosz

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: Rozliczanie Położenej - miniPoradnik
« Odpowiedź #37 dnia: Stycznia 26, 2010, 22:22:23 pm »
Wysłałem 21 stycznia listę POZ oraz raport statystyczny z świadczeniami położnej POZ za styczeń 2010 i dostałem do trzech pacjentek błąd: 3000055 brak pacjenta wykazanego w pozycji raportu na liście poz. Dotychczas chyba w Kujawsko-Pomorskim nie weryfikowano pod tym względem świadczeń POZ lub ja dopiero teraz otrzymałem taki błąd. Zastanawia mnie jedna rzecz na podstawie jakiej listy (z jakiego okresu) POZ został zweryfikowany raport statystyczny? Podejrzewam że grudniowej?
Witam,
W WLKP od września już tak weryfikują i jest to kicha z tymi dzieciakami które na liście są bez pesela a w raportach z peselem i wtedy jest taki błąd - polecam tel do NFZ i niech z rączki odchaczą jako nieistotne - Ja tak robię i jest OKI :)
U nas weryfikują na podstawie listy na następny miesiąc czyli dzieciaki zapisane w styczniu dopiero na podstawie lutowych deklaracji
Pozdr
« Ostatnia zmiana: Stycznia 26, 2010, 22:33:37 pm wysłana przez zibi »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 127
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]