collapse

Reklama


Autor Wątek: Konkurs ofert POZ  (Przeczytany 109562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 11, 2010, 12:10:37 pm »
No właśnie! I ja słyszałem, że Prezes dał jakieś wytyczne i do POZN ma być załącznik nr 8 (w materiałach obowiązujących od 1 grudnia jest to formularz wniosku). Poruszałem to w innym wątku, że jakiś nieudolny urzędnik w K-P OW prawdopodobnie nie zauważył, że zmieniły się przepisy i w dniu 6 grudnia pokazał się u nas komunikat, że do POZN wystarczy załącznik nr 8 - oświadczenie o objęciu opieką (które w nowych materiałach jest załącznikiem nr 3) i wniosek bankowy.
W dniu 9 grudnia ktoś oprzytomniał i ukazał się komunikat informujący, że należy złożyć dokumentację aktualizacyjną, wniosek bankowy i oświadczenie o objęciu opieką, lecz dalej twierdzą że że to oświadczenie jest załącznikiem nr 8.

(...)Szkoda że na forum nie ma jakiegoś pracownika NFZ (...)

Myślę, że nawet jeśli są to i tak się nie przyznają  :)

Offline nieznajomy234

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Pomógł? 12
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 11, 2010, 17:31:24 pm »
Witam,

Zrobiłem oferty i kończę pakować koperty na nocną i POZ. Płytki CD również oznaczone wydrukiem z plikami ofe. Może głupie pytanie ale gdzie mam to wpakować na SZOI? Najpierw zajrzałem do Świadczeniodawca -> Umowy ale nie podoba mi się pole "Strona korzystająca z zasobów". Później jednak przeniosłem się na zakładkę Zgłoszenia zmiany do umowy ale to są zmiany więc raczej też nie. Więc gdzie? Czy dokumentacje aktualizacyjną (umowa nocna świąteczna) a ofertę (poz) dodaje się taki sam sposób? I gdzie?

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 11, 2010, 17:59:59 pm »
Mam dylemat, otóż jeden z lekarzy ma specjalizację z chorób wewnętrznych (czyli LEKARZ UPRAWNIONY DO PRZYJMOWANIA DEKLARACJI WYBORU (POZ)- art. 14 ust. 1 ustawy zmieniającej) ale pod koniec listopada zrobił specjalizację z rodzinnej (czyli LEKARZ UPRAWNIONY DO PRZYJMOWANIA DEKLARACJI WYBORU (POZ)- art. 5 pkt 13 ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej) tzw. "papierek"  dostanie w przyszłym tygodniu i teraz pytanie czy dać w kompetencjach ten pierwszy wariant art. 14 ust. 1 ustawy czy czekać (oczywiście Panie z mojej delegatury sugerują jak najszybsze złożenie) na papier i dać "rodzinną"  ???

« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 18:04:31 pm wysłana przez maciek777 »
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Carlos

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 392
  • Pomógł? 6
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 11, 2010, 18:00:11 pm »
Witam,

Zrobiłem oferty i kończę pakować koperty na nocną i POZ. Płytki CD również oznaczone wydrukiem z plikami ofe. Może głupie pytanie ale gdzie mam to wpakować na SZOI? Najpierw zajrzałem do Świadczeniodawca -> Umowy ale nie podoba mi się pole "Strona korzystająca z zasobów". Później jednak przeniosłem się na zakładkę Zgłoszenia zmiany do umowy ale to są zmiany więc raczej też nie. Więc gdzie? Czy dokumentacje aktualizacyjną (umowa nocna świąteczna) a ofertę (poz) dodaje się taki sam sposób? I gdzie?

Witaj, koperty pod pachę i kieruj się do właściwej delegatury/oddziału nfz w terminie podanym w zaproszeniu do składania wniosków.
Pozdrawiam
Carlos

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:16:42 pm »
Maciek ja bym dał rodzinną i dostarczył papierek w najszybszym możliwym terminie....
Pozdrawiam

Piotr

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:23:17 pm »
Maciek ja bym dał rodzinną i dostarczył papierek w najszybszym możliwym terminie....

Teoretycznie tez tak kombinowałem, ale wtedy musiał bym wstawić w kompetencjach datę ustawy a nie uzyskania specjalizacji co nie będzie zgodne z prawadą  :-\
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:24:38 pm »
A dlaczego nie możesz wstawić daty uzyskania?
Pozdrawiam

Piotr

Offline nieznajomy234

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 157
  • Pomógł? 12
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:26:01 pm »
Witam,

Zrobiłem oferty i kończę pakować koperty na nocną i POZ. Płytki CD również oznaczone wydrukiem z plikami ofe. Może głupie pytanie ale gdzie mam to wpakować na SZOI? Najpierw zajrzałem do Świadczeniodawca -> Umowy ale nie podoba mi się pole "Strona korzystająca z zasobów". Później jednak przeniosłem się na zakładkę Zgłoszenia zmiany do umowy ale to są zmiany więc raczej też nie. Więc gdzie? Czy dokumentacje aktualizacyjną (umowa nocna świąteczna) a ofertę (poz) dodaje się taki sam sposób? I gdzie?

Witaj, koperty pod pachę i kieruj się do właściwej delegatury/oddziału nfz w terminie podanym w zaproszeniu do składania wniosków.
Pozdrawiam
Carlos

No tak ale gdzie to umieścić w formie elektronicznej :)

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:29:37 pm »
A dlaczego nie możesz wstawić daty uzyskania?

Bo jej jeszcze nie znam :(


No tak ale gdzie to umieścić w formie elektronicznej :)

Benkowik umieść w kopercie, oczywiście przed tym nagraj ofertę/wniosek na płytę/dyskietkę ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:39:41 pm »
Cytuj
Bo jej jeszcze nie znam :(

no tak....znowu te papierki ....a jakbyś wstawił tę datę z końca listopada?

Cytuj

No tak ale gdzie to umieścić w formie elektronicznej :)

Benkowik umieść w kopercie, oczywiście przed tym nagraj ofertę/wniosek na płytę/dyskietkę ;)

teraz to już raczej tylko płyta...dyskietek raczej nie obsłużą  :D
Pozdrawiam

Piotr

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:56:39 pm »
no tak....znowu te papierki ....a jakbyś wstawił tę datę z końca listopada?


Nie da rady nic bez pokrycia Panie z mojej delegatury mają bizka na punkcie "papierków" wszystko musi się zgadzać :-\

Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 11, 2010, 19:59:24 pm »
No tak ale ofertę będziesz już składał z papierkiem .... więc podejżewam że jak będzie inna data to przepuszczą ... no ale jak już wspomniałeś w innym wątku księstwo księstwu nie równe  :D
Pozdrawiam

Piotr

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #72 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:04:17 pm »
ale czy uprawniony na podstawie ustawy to nie jest również lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej? Wpisz narazie w trakcie i datę otwarcia

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:15:10 pm »
ale czy uprawniony na podstawie ustawy to nie jest również lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej? Wpisz narazie w trakcie i datę otwarcia

No tak ale jeśli dam w zawody i specjalności "rodzinną' z datą otwarcia to wtedy nie będę mógł dodać w kompetencji bo tam jest tylko data uzyskania :-\  już sam nie wiem jak to ugryźć :(

Edit: chyba, że olać kompetencje  :D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 11, 2010, 20:17:55 pm wysłana przez maciek777 »
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Konkurs ofert POZ
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:21:32 pm »
Dodajesz w specjalizacjach medycynę rodzinną - ustawiasz "w trakcie" i wpisujesz datę otwarcia.
Data otwarcia będzie datą uzyskania uprawnienia do zbierania deklaracji na podstawie ustawy (pisząc ustawa mam na myśli tą główną z 2004). Uprawnia ona do zbierania deklaracji lekarza w trakcie specjalizacji. W momencie otwarcia jesteś "w trakcie" a więc uzyskujesz uprawnienie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 94
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]