collapse

Reklama


Autor Wątek: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem  (Przeczytany 3585 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ADAM12

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« dnia: Lutego 05, 2009, 14:17:17 pm »
Witam wszystkich

Jestem pierwszy raz na forum. Bardzo mi siÄ? podoba rzeczowe podej??ci do problem??w.

Mam problem i nikt nie potrafi mi pom??c. Mam najnowszÄ? wersjÄ? KS PPS 2009.00.2.4. zrobi??am listÄ? poz do ka??dej umowy (lekarz i druga do pielÄ?gniarki). Niestety nie mogÄ? jej wys??aÄ?. Raport zaczyna siÄ? generowaÄ?, ale siÄ? nie zapisuje. Po prostu go nie ma. Nawet jak zmieniam ??cie??ki dostÄ?pu. Nie ma go i ju??. Jako?? nie potrafiÄ? sobie  z tym poradziÄ?.

dziÄ?ki z g??ry
Pozdr.

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 05, 2009, 15:57:09 pm »
po jakim czasie stwierdzasz ??e raport siÄ? nie wygenerowa???
na niekt??rych komputerach mo??e to trwaÄ? nawet do 15 min (oczywi??cie zale??y to od ilo??ci deklaracji jaki i od szybko??ci komputera)

Offline ADAM12

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 05, 2009, 22:23:20 pm »
Samo tworzenie siÄ? raportu POZ wydaje siÄ? w porzÄ?dku, trwa to ok 5 minut. Problem jest w tym, ??e w katalogu do kt??rego ma siÄ? zapisaÄ? plik z raportem nic nie ma. To tak jak by siÄ? raport tworzy??, ale nie zapisywa?? na dysku.

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 05, 2009, 22:45:03 pm »
Je??li w deklaracji wystÄ?pujÄ? b??Ä?dy to raport siÄ? nie zapisze.

Czy wy??wietlajÄ? ci siÄ? jakiekolwiek informacje o b??Ä?dach w deklaracjach? Chodzi o b??Ä?dy po zako??czeniu procesu generowania, te przed rozpoczÄ?ciem procesu generowania (np. brak adresu) nie wp??ywajÄ? na to czy plik siÄ? wygeneruje.

Czy dostajesz komunikat ??e raport zosta?? poprawnie wygenerowany i zapisany? W takim komunikacie jest wyra??nie napisane ??e plik zosta?? zapisany, podana jest nazwa pliku i rozszerzenie.
« Ostatnia zmiana: Lutego 05, 2009, 22:47:10 pm wysłana przez jedrek »

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 06, 2009, 09:07:29 am »

 proponujÄ? zrzuciÄ? deklaracje do excela i poprzeglÄ?daÄ? pola z umowÄ?, kodami us??ug, itp. 

Offline ADAM12

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 09, 2009, 13:55:09 pm »
dok??adnie chodzi o b??Ä?dy w deklaracjach, ale tych po wygenerowaniu siÄ? niby raportu ( mam je dwa), poprawia??am deklaracje te niby b??Ä?dne ale  nic to nie da??o nadal wyskakujÄ? blÄ?dy i raport nadal siÄ? nie zapisuje.
Wys??a??am backup do kamsoftu i czekam na poprawkÄ?. Sami informatycy z kamsoftu nie za bardzo wiedzieli co z tym zrobiÄ?, bo deklaracje sÄ? poprawne, a program ca??y czas wyrzuca je jako b??Ä?dne.

Jak mo??na je zrzucic do exela. mo??e sama dam rade bo czas nagli, a nawet ju?? po czasie. Walcze ju?? z tym od 3 lutego i z informatykami te??. >:(

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 09, 2009, 14:02:11 pm »
Mia??em podobnie. Sama poprawka deklaracji nic nie da (to chyba przypad??o??Ä? ostatniej aktualizacji). Zobacz czy masz poprawnie wpisanego pacjenta (nie myliÄ? z deklaracjÄ?).
Je??li to nic nie da, zawsze po utworzeniu raportu (przed generowaniem pliku) mo??esz wziÄ?Ä? przeglÄ?daj znale??Ä? te dwie deklaracje i usunÄ?Ä? je z raportu a dopiero nastÄ?pnie wygenerowaÄ?. O ile mo??esz sobie pozwoliÄ? na utratÄ? 2 deklaracji w tym miesiÄ?cu.

Offline ADAM12

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: LISTA POZ 2009 - problem z zapisem
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 09, 2009, 15:56:00 pm »
jedrek dziÄ?ki ci bardzo, tw??j spos??b podzia??a??
wiem, ??e jest to tylko dora??nie rozwiÄ?zanie ale i tak wiszÄ? ci piwo

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 96
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]