collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem po aktualizacji  (Przeczytany 3582 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1307
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Problem po aktualizacji
« dnia: Lipca 13, 2009, 08:21:31 am »
Witam
W sobotÄ? uaktualnia??em PPS do najnowszej wersji, podczas aktualizacji bazy danych program wywali?? - nieprawid??owÄ? operacjÄ? i zako??czy?? dzia??anie. Po ponownej instalacji nowej wersji oraz przywr??ceniu backupu jest to samo. Nawet na starej wersji i starej bazie nie ma ??wiadcze?? z roku 2009. Macie jaki?? pomys?? jak to naprawiÄ?? czy jest mo??liwe ze backupy bazy robi??y siÄ? bez roku 2009? :o

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3184
  • Pomógł? 102
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Problem po aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 13, 2009, 09:04:00 am »
Ca??e szczÄ???cie, ??e ja nie aktualizowa??em jeszcze do tej wersji. Kto?? jeszcze mia?? podobny problem?
Jeste?? pewien, ??e nie masz w??Ä?czonych jaki?? filtr??w w module rozliczenia? Czasami pielÄ?gniarki siÄ? do mnie zg??aszajÄ? z problemem braku wpisanych przez nie ??wiadcze?? a jak przychodzÄ? to w filtrach jest ustawiony rok 2009 ale opr??cz niego w??Ä?czony jest dodatkowy filtr, w kt??rym jest umowa z lat wcze??niejszych (lub podobne kombinacje).
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1307
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Problem po aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 13, 2009, 09:07:55 am »
Jestem pewny, zresztÄ? prze??Ä?czajÄ?c na rok 2008 sÄ? wszystkie ??wiadczenia. Do tego do personelu doda??o mi siÄ? automagicznie ze 100 pacjent??w. CiekawostkÄ? jest te?? to, ??e program domy??lnie zawsze otwiera ??wiadczenia filtrujÄ?c na rok 2008.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3184
  • Pomógł? 102
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Problem po aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 13, 2009, 09:17:51 am »
hmm, no to chyba czeka CiÄ? dzie?? spÄ?dzony na pr??bie dodzwonienia do Katowic albo czekanie na odpowied?? na maila.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Problem po aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 13, 2009, 10:18:04 am »
Ja aktualizowa??em program na kilku instalacjach i nie by??o ??adnych problem??w podczas wykonywania aktualizacji i jest wszystko w porzÄ?dku, nie mam do tej pory ??adnych zg??osze?? o jakichkolwiek problemach.

Opcja odpowiedzialna za rok w filtrach:
Modu?? ADMIN -> admin -> opcje -> warto??ci domy??lne -> ROK


Mo??na podejrzeÄ? bazÄ? danych z innego programu i zobacz czy w tabelach EPD, KNK, PRD masz epizody/kontakty/produkty z roku 2009 mo??e tylko w kolumnie AKTW dla ??wiadcze?? z roku 2009 jest wpis N.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Problem po aktualizacji
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 13, 2009, 14:04:58 pm »
mi to wyglÄ?da na uszkodzenie bazy...

w KS-SWD jak w edycji pacjenta->pole uwagi wcisnÄ???o siÄ? enter to po utworzeniu kopii nie mo??na by??o jej odtworzyÄ?. Dopiero Kamsoft mi odtworzy??.

WÄ?tpiÄ?, ??eby tutaj by?? podobnie prosty problem, poniewa?? kilku pacjent??w "wskoczy??o" do personelu - to sÄ? r????ne tabele. Raczej nie brzmi zbyt ciekawie, pozostaje e-mail do Kamsoftu.

Z uwagi na przyzwyczajenie wynikajÄ?ce z powy??ej opisanego b??Ä?du w KS-SWD to je??li robiÄ? kopiÄ? to po prostu kopiujÄ? kspps.fdb i plik wers.xml.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 52
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9347 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3280 Wiadomości
Michał Michał
3184 Wiadomości
karolweksler
3115 Wiadomości
09061303
3047 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]