collapse

Reklama


Autor Wątek: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy  (Przeczytany 14959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agatek

  • Gość
Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« dnia: Lipca 04, 2009, 16:02:12 pm »
SOrry ale nie moge tego nigdzie nie znalezc,na forum tez probowalem ale jednak jakos nie udaje mi sie znalezc tego co jest mi akurat potrzebne.Otoz mam taki problem, probowalem mamie wprowadzic dekrelacje na miesiac lipiec aczkolwiek sie nie udaoo, jak mniemam z powodu braku umowy gdyz takowa miala tylko do czerwca. Obecnie uzyskala juz przedluzenie, ale nie wiem jak takie cos pobrac w wersji elektronicznej znaczy korzystajac z SZOI. Moze ktos mi pomoc, bede wielce zobowiazany jak takowy aneks uzyskac:).
Pozdrawiam
Jak juz taki temat jest to wielce przepraszam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2009, 16:34:30 pm »
Umowy->Lista um??w->pobierz umx

Ale najpierw chyba trzeba przed??u??yÄ? harmonogramy pracy. Na oddzia??owej stronie na pewno jest napisane co i jak zrobiÄ?.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 05, 2009, 08:49:44 am »
Na wszelki wypadek sprawd?? datÄ? umowy. Je??eli data umowy jest do 2009-06-30, tzn. ??e na SZOI nie ma nowej umowy i prawdopodobnie, jak to pisa?? pav nie przed??u??y??e?? harmonogramu pracy. a jak to zrobiÄ? by??o ju?? opisane na forum (link do prezentacji http://www.nfz-szczecin.pl/files/prezentacja.htm)
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2009, 15:51:24 pm wysłana przez jerry »

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 05, 2009, 21:13:54 pm »
przecie?? agatek pisze ??e nie mo??e wprowadziÄ? deklaracji a nie jej zaaktywowaÄ?.

wprowadzanie deklaracji nie wymaga posiadania aktualnej umowy, je??li nie mo??esz wpisaÄ? deklaracji napisz dok??adnie w czym masz problem.

druga sprawa to moim zdaniem, harmonogramy w SZOI nie majÄ? wp??ywu na listy POZ jedynie na raporty statystyczne ale to te?? dopiero za miesiÄ?c wiÄ?c chyba jest na to czas? Po pojawiniu siÄ? aneksu na SZOI w wersji elektornicznej umowy->lista um??w mo??na go pobraÄ? i wed??ug mnie dokonaÄ? aktywacji deklaracji i utowrzyÄ? listÄ? POZ w pierwszej kolejno??ci. Dopiero p????niej martwimy siÄ? o harmonogramy
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2009, 21:49:20 pm wysłana przez mpi »

Offline K3l3mvor

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Pomógł? 8
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 05, 2009, 21:57:42 pm »
MPI ma racje. Ja pobra??em UMX po czym wys??a??em deklaracje na pielÄ?gniarkÄ?, nastepnie sporzÄ?dzi??em zmianÄ? do umowy, gdzie przed??u??y??em harmonogramy i na dzie?? dzisiejszy jest wszystko OK.

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 06, 2009, 08:31:47 am »
potwierdzam jw :
jak masz pobrany aktualny plik umowy, to ju?? mo??na. Pozosta??e papierowe formalno??ci muszÄ? byÄ? za??atwione jako podstawa p??atno??ci za lipiec, ale do sprawozdawczo??ci istotny jest plik umowy.
Oczywi??cie wniosek na szoi r??wnie?? - zmienione terminy harmonogram??w personelu, bo bÄ?dÄ? b??Ä?dy  weryfikacji raport??w typu brak pracownika w umowie.
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline jerry

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 2
  • Podlasie
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 06, 2009, 14:22:17 pm »
Ja pobra??em UMX po czym wys??a??em deklaracje na pielÄ?gniarkÄ?, nastepnie sporzÄ?dzi??em zmianÄ? do umowy, gdzie przed??u??y??em harmonogramy i na dzie?? dzisiejszy jest wszystko OK.
Je??eli tak zrobi??e?? i wysz??o, to jest ok. Moja wiedza jest tylko teoretyczna, bo PZ Podlasie jeszcze negocjuje warunki umowy z NFZ, wiec w praktyce nie testowa??em.

przecie?? agatek pisze ??e nie mo??e wprowadziÄ? deklaracji a nie jej zaaktywowaÄ?.
Pisze r??wnie??: "Obecnie uzyskala juz przedluzenie, ale nie wiem jak takie cos pobrac w wersji elektronicznej znaczy korzystajac z SZOI", dlatego o tym piszemy.
Pozdrawiam ;)

agatek

  • Gość
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 06, 2009, 21:54:02 pm »
Namiesza??em, powoli wyja??nie:)
Znaczy doszed??em do tego i?? nie mogÄ? ludzi aktywowaÄ? z jasnego powodu i?? mojej mamie siÄ? umowa sko??czy??a ( domyslilem sie tego po ho ho o troche czasu to zajelo). Nie wiem skÄ?d pobrac hm dajmy na to za??Ä?cznik ktory zaktualizuje mi umowe w programie KS PPS. Probowalem zrobic to wg prezentacji zamieszczonej powyzej przy zmianie harmonogramu aczkolwiek caly czas na upartego mam napisane i?? hamornogram musi sie miescic w granicach starej umowy. Aneks, czyli przedluzenie starej umowy jest podpisane na papierze. Wiec obecnie sie tylko chcialem dowiedziec czy to ja jakos musze w SZOI zakomunikowac iz stara umowa zostala przedluzona, czy to SZOI wygeneruje mi sam jakis plik z "aktualizajca" umowy (gdy papierowa umowa zostanie przetrawiona przez kogso tam:))?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 06, 2009, 21:57:08 pm »
Umowy->Lista um??w->pobierz umx

szukaj tutaj na SZOI

agatek

  • Gość
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 06, 2009, 22:05:28 pm »
no dobra:)/ Tam gdzie pokazuje Pav poki co mam tylko stara umowe wiec mam czekac obecnie na to jak zostanie wprowadzona nowa?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 06, 2009, 22:12:03 pm »
A jakÄ? nowÄ? by?? chcia???
My??lÄ?, ??e bÄ?dzie po prostu aneks. Je??eli jest umx i do tego po??wiecuje sobie weso??o a data umowy jest do 2009-12-31 to trza braÄ?.

Najwa??niejsze to ??eby?? nam zdradzi?? z jakiego OW jeste??cie to mo??e wtedy kto?? co?? jeszcze dopowie.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3180
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 06, 2009, 22:13:11 pm »
R????nie to bywa w r????nych oddzia??ach. U mnie w K-P NFZ najpierw trzeba podpisaÄ? papierowy aneks ??eby siÄ? pojawi?? w wersji elektronicznej (pobierasz poprostu nowy plik *.umx w miejscu gdzie wskaza?? pav). Po podpisaniu zawsze mo??na przedzwoniÄ? do NFZ i spytaÄ? siÄ? kiedy bÄ?dzie (albo ??adnie poprosiÄ? o szybsze udostÄ?pnienie:> ). KontaktowaÄ? siÄ? albo z dzia??em um??w albo informatykami NFZ.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

agatek

  • Gość
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 06, 2009, 22:22:25 pm »
Chodzi o to ze nie poswiecuje, ani wesolo ani tez smutno, takowego po prostu nie ma. Jak zrozumialem z powyzszych wypowiedzi po prostu czekac az papierek mi na elektoniczna wersje przerobia:).
Dzieki za pomoc
Pozdrawiam

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 06, 2009, 23:51:22 pm »
je??li zdjÄ?li stary umx do pobrania tzn , ??e robiÄ? nowy umx ju?? aneksowany, odrobina cierpliwo??ci , zaglÄ?daÄ? na szoi kilka razy dziennie  :P az pojawi siÄ? nowy do pobrania - ??wiecÄ?cy kolorowo :-)

warto zaznaczyc w profilu sw??j oddzia??, bo r??znie bywa w zale??no??ci od OW

w ZOW pliki dali do pobrania i mo??na pracowaÄ?, aneksy papierowe p????niej, po wniosku zmiany do umowy
« Ostatnia zmiana: Lipca 06, 2009, 23:54:34 pm wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Aneksy do umowy, przed??u??enie trwania umowy
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 06, 2009, 23:52:34 pm »
zaglÄ?daÄ? na szoi kilka razy dziennie

Albo ustawiÄ? sobie alert i czekaÄ? na maila.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 236
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]