collapse

Reklama


Autor Wątek: PPS siad?? po aktualizacji  (Przeczytany 5249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
PPS siad?? po aktualizacji
« dnia: Sierpnia 06, 2008, 14:27:01 pm »
Ludzie o co chodzi po aktualizacj mam oto takÄ? wiadomo??c:

Wersja ??adowanej biblioteki d:\KS\KS-PPS\@KSPSEN.dll oraz wersja aplikacji sÄ? niezgodne wymagana wersja 2008.02.0.0 a jest 2008.03.0.0 ?????

Ja ju?? mam dosc co ja mam co miesiÄ?c sciÄ?gac ciÄ?gle nowy program z ftp. Mam dwa pps na kompie oto przed chwila po aktualizacji pad?? mi jeden program po nim drugi. O CO CHODZI??? Ja ju?? si??y nie mam, czasu na to nie mam, p??akac mi sie chce to ma dzia??ac do cholery. Nie ma pojecia dlaczego to nie dzia??a, ja naprawdÄ? nie mam ani talentu do tego badziewia, cierpliwo??ci a przede wszystkim czasu. No nie chce sie uruchomic...dlaczego? Jak ma to sie tak ca??y czas dziac to ja dziekuje.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 06, 2008, 14:33:15 pm »
Pozdrawiam
Bartosz

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 06, 2008, 14:53:22 pm »
Przejrza??em dziÄ?kuje.

Mam tylko takÄ? dygresjÄ? pousuwa??em wszystko co tam sie da??o, program odpala razem z aktualizacjÄ?, aktualizacja sie robi aczkolwiek z jakimi?? b??Ä?dami i odpala prorgram w wersji najnowszej 03. Samo z siebie po usuniÄ?ciu folderu Aktu ???

Czy nie bedzie w trakcie dzia??ania jakis problem??w? Program odpali?? z numerkiem najnowszej aktualizacji ale czy rzeczywiscie tak jest?

Aha wie mo??e ktos dlaczego takie cos wystÄ?puje? Ja nie odpala??em z backupu. miesiac temu z ftp zaciagnalem najnowsza tam dostepna wersje po czym aktualizowalem do 02.02 chyba i dzisiaj mi wywalilo dwie instalki po automatycznej aktualizacj.

To co lepiej ciagnac z ftp aktualizacje i recznie robic czy automatycznie?

Dopisek: drugi program po podobnym zabiegu pozosta?? w wersji 02.02. ???? Wiem, ??e nic nie wiem ...
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 06, 2008, 14:58:59 pm wysłana przez FOP »

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 06, 2008, 18:12:37 pm »
SciÄ?gnÄ???em z ftp pps zainstalowa??em wgra??em kopie bezpiecze??stwa, wszystko od poczatku i w trakcie aktualizacji wywala mi blad, ??e plik ma niepoprawnÄ? sumÄ? kontrolnÄ?. Bllalalal jeszcze raz no udalo sie aktualizacja zaskoczy??a ale niestety program juz nie odpala jak powy??ej ten sam b??ad:

Wersja ??adowanej biblioteki d:\KS\KS-PPS\@KSPSEN.dll oraz wersja aplikacji sÄ? niezgodne wymagana wersja 2008.02.0.0 a jest 2008.03.0.0 ?? Po usuniÄ?ciu plik??w z AKTU te?? wywala b??ad podczas aktualizacji wyskakuje okno istniejÄ? otwarte po??aczenia do bazy firebird dla u??ytkownik??w itd.
 
Co ja mam zrobic nie moge tego g??wna zaktualizowac, komp raczej czysty kilka dni temu robi??em system, czy to stara wersja programu czy nowa tak samo sie wywala, mam neostrade zero problem??w opr??cz PPS  ???

Czy nie mo??na po prostu zainstalowac tego programu, zaktualizowac i odpalic ??? Chyba ja mam tylko taki problem.

Czy ja musze to aktualizowac czy szoi przyjmie mi w starszej wersji?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9376
  • Pomógł? 525
  • Zachodniopomorski OW
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 06, 2008, 19:30:18 pm »
Czy ja musze to aktualizowac czy szoi przyjmie mi w starszej wersji?

Zale??y jakie to ??wiadczenia. Ja wysy??am specjalistykÄ? z wersji 1.4.4 i nie ma ??adnych problem??w.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 06, 2008, 20:54:49 pm »
wywala b??ad podczas aktualizacji wyskakuje okno istniejÄ? otwarte po??aczenia do bazy firebird dla u??ytkownik??w itd.

Jak wywala taki b??Ä?d to musisz zamknÄ?Ä? program, na wszystkich stanowiskach w sieci.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Odp: PPS siad?? po aktualizacji
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 06, 2008, 22:37:48 pm »
No rzeczywiscie wy??Ä?czam program podczas aktualizacji ale by ona odpali??a muszÄ? go uruchomic, innymi s??owy i tak aktualizacja sobie jest ko??czy sie ale wersja programu sie nie zmienia??a ???

Wyrzuci??em stare instalki, wgra??em nowe i teraz aktualizacja te?? sie pieprzy, co?? sie tam sciÄ?ga (czasami w czasie sciagania te?? wywala b??ad) i po prze??adowaniu programu nadal wyskakuje wersja ??adowanej biblioteki d:\KS\KS-PPS\@KSPSEN.dll oraz wersja aplikacji sÄ? niezgodne wymagana wersja 2008.02.0.0 a jest 2008.03.0.0 wyrzucam folder aktu program startuje wraz z aktualizacja ale prowadzi to do niczego, czyli wersja programu sie nie zmienia >:(

Podejrzewam problemy z kompem, mo??e wirus, do pps mam taki straszy osobny, w ostatecznosci wrzuce na lepszy bo ostatnio nawet wypakowanie z raru instalki z ftp kamsoftu to loteria, czyli raz jest blad drugi tez za trzecim rozpakowa??o.

Chociaz mo??e nie do konca komp, znajomy te?? mia?? identyczny problem ale sciagnal nowa isntalke zaktualizowa?? i posz??o u mnie nie.

Jak recznie sciagnac aktualizacje? Jest taka mo??liwosc, zapisac na dysku, odpalic na??o??yc?

W??a??ciwie dlaczego z ftp najnowszej wersji nie mozna sciagnac tylko lekko wczesniejszÄ? to te?? nie wiem ???

A ja musze tylko rachunek i listy deklaracji :( Wy??le w starym i juz kolega z 1.4.4 daje rade to chyba mi szoi przyjmie ;)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 125
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 8
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9376 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3284 Wiadomości
Michał Michał
3188 Wiadomości
karolweksler
3131 Wiadomości
09061303
3062 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2945 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]