collapse

Reklama


Autor Wątek: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG  (Przeczytany 5194 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justyska

  • Gość
DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« dnia: Lipca 20, 2008, 16:22:16 pm »
witam-mam zatwierdzone od lipca drugie miejsce wykonywania us??ug,dosta??am dodatkowÄ? punktacje na te us??ugi(wgra??am nowa umowe,jest to kolejny osobny punkt umowy) ,aktywne oba miejsca wykonywania us??ugKS-PPS(rozliczenia-r??zne-aktywne miejsca wyk.us??ug) a w czasie wykonywania raportu ciagle dodaje mi tylko do jednego miejsca wykonywania-g??ownego mimo iz jak mam zlecenia to mam 2 miejsca wykonywania swiadczen i wpisuje na to drugie..a wykazuje zawsze g??owne...z gory dziekuje i pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9337
  • Pomógł? 520
  • Zachodniopomorski OW
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 21, 2008, 09:21:43 am »
Nie rozumiem jak podczas wykonywania raportu dodaje do miejsca, a nie robi tego wcze??niej przy wpisywaniu ??wiadcze???

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 21, 2008, 09:48:51 am »
Te?? nie bardzo wiem o co chodzi, w tym miejscu powinna?? mieÄ? dwa miejsca wykonania us??ug. Po prostu wybierasz i tym samym przypisujesz ??wiadczenia do miejsca. W raporcie jak masz ??wiadczenia z jednego miejsca to nie wpisa??a?? w tym miejscu (na screenie) odpowiednie miejsca wykonania us??ug.

Pozdrawiam
Bartosz

Justyska

  • Gość
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 21, 2008, 22:00:31 pm »
w tym miejscu co pokazano na sccreenie mam dwa miejsca wkonywania wybieram podczas wpisywania swiadczen to drugie miejsce wykonywania a program w monitoringu wykonania pokazuje tylko wykonanie w tym glownym i zlicza punkty w tym glownym,nie pokazuje wykonania w tym drugim zalicza wszystko do pierwszego...dziekuje za zainteresowanie...

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3280
  • Pomógł? 108
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 21, 2008, 22:39:01 pm »
sprawdz powiazania punktow umowy z miejscami wykonywania swiadczen ! przy wczytywaniu nowego pliku umowy powinno takie okienko wyskoczyc i prosic o przypisanie
jak nie to jest to gdzies pozniej do ustawienia ale z pamieci nie powiem
jak cos to jutro w godzinach pracy sprawdze

pozdrawiam

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9337
  • Pomógł? 520
  • Zachodniopomorski OW
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 21, 2008, 23:46:39 pm »
wgra??am nowa umowe,jest to kolejny osobny punkt umowy

Je??eli jest to kolejny, osobny punkt umowy, to powinno byÄ? po jednym miejscu dla ka??dego punktu, a nie dwa miejsca w jednym punkcie. Tak to u mnie, w moich umowach wyglÄ?da.

Offline foti

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 372
  • Pomógł? 5
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 22, 2008, 15:17:37 pm »
w tym miejscu co pokazano na sccreenie mam dwa miejsca wkonywania wybieram podczas wpisywania swiadczen to drugie miejsce wykonywania a program w monitoringu wykonania pokazuje tylko wykonanie w tym glownym i zlicza punkty w tym glownym,nie pokazuje wykonania w tym drugim zalicza wszystko do pierwszego...dziekuje za zainteresowanie...

W monitoringu masz te?? do wyboru pokaznie miejsca pierwszego, drugiego lub razem
program domy??lnie pokazuje razem dlatego zeby podejrzeÄ? miejsca musisz je wybrac w monitoringu.

Justyska

  • Gość
Odp: DRUGIE MIEJSCE WYKONYWANIA US?UG
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 22, 2008, 22:14:05 pm »
dziekuje wszystkim Kolegom za podpowiedzi....musialam kliknac konkretnie na VIII czesc kodu czyli numer nadany przez NFZ (ten w screeneie) zeby program zliczal odpowiednio i dodawal tam gdzie nalezy...klikanie na caly pasek ie przynosilo efektow...jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam;-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 130
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9337 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3280 Wiadomości
Michał Michał
3184 Wiadomości
karolweksler
3105 Wiadomości
09061303
3045 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1627 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]