collapse

Reklama


Autor Wątek: Pr??buje zainstalowac PPS  (Przeczytany 3042 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Pr??buje zainstalowac PPS
« dnia: Lipca 09, 2008, 15:10:21 pm »
Mam rozliczac POZ po??ozna ??ro-rodzinna...

juz na poczatku nie mam pojecia czy wybrac klienta czy serwer doczytalem ze firebird... (nadal nie wiem czy klienta czy serwer)

Po instalacji nie chce mi sie uruchomic mimo wpisywania KSADM... chce operatora bazy danych ??? co to jest? O hasle nie wspomne... A jeszcze musze jakos przeniesc dane z SWD, ktory zalega na innym kompie ???  ???

Sorki, ze wypisuje takie duperele ale nie mam pojecia, do jutra niestety musze to zrobic bo NFZ mi taki termin wyznaczy?? (nie przyja?? listy poz z swd) co za los...myslalem ze jeszcze lipiec zalicze na starym... :(

Aha juz wiem jak pobrac aktualizacje nie majac po??aczenia z siecia, czy jednak nie bede musia?? tego cholernego programu jakos przez net zarejestrowac ??? (wole miec go na osobnym kompie).

Nie macie dostepu do instrukcji obs??ugi/instalacji na poziomie przedszkola bo strasznie niestety tÄ?py jestem :(

Z g??ry dziekuje


Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9337
  • Pomógł? 520
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Pr??buje zainstalowac PPS
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 09, 2008, 16:30:50 pm »
juz na poczatku nie mam pojecia czy wybrac klienta czy serwer doczytalem ze firebird... (nadal nie wiem czy klienta czy serwer)

Serwer

Po instalacji nie chce mi sie uruchomic mimo wpisywania KSADM... chce operatora bazy danych ??? co to jest? O hasle nie wspomne...

Domy??lnie nie ma ??adnego has??a. Po instalacji jak wyskakuje Autoryzacja to po prostu wcisnÄ?Ä? OK.

Offline mikeyello

  • Sponsorzy Forum
  • Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 191
  • Pomógł? 4
  • MOW NFZ
Odp: Pr??buje zainstalowac PPS
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 09, 2008, 16:35:17 pm »
Po pierwsze instalujesz serwer.Standardowo pps nie ma ustawionego has??a wiÄ?c wpisujesz tylko u??ytkownika ksadm.Co do przeniesienia danych to tym samym kompie mo??esz zainstalowaÄ? kswd i odtworzyÄ? bazÄ? danych z kopii bezpiecze??stwa wykonanej na tej drugiej instalce swd.Sam import do pps-a odbywa siÄ? bardzo prosto bo wskazujesz tylko katalog z swd i pps sam wszystko zasysa.
Mazowiecki OW

Offline FOP

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Pomógł? -4
Odp: Pr??buje zainstalowac PPS
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 09, 2008, 16:43:21 pm »
DziekujÄ?, jestem wdziÄ?czny za pomoc. ;)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 149
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9337 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3280 Wiadomości
Michał Michał
3184 Wiadomości
karolweksler
3105 Wiadomości
09061303
3045 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1627 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]