collapse

Reklama


Autor Wątek: Nowy gabinet w innym mieście  (Przeczytany 2836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Nowy gabinet w innym mieście
« dnia: Listopada 18, 2014, 16:05:56 pm »
Lekarz ma część kontraktu w jednej miejscowości i teraz otworzył nowy gabinet w pobliskiej miejscowości i teraz chce brać udział w ogłoszonym postępowaniu. 
Wiadomo, muszę uzupełnić wszystko na SZOI i tu chciałabym się dopytać- czy dodaję nową jednostkę ( w/g mnie tak) z nowymi komórkami, miejscami, lokalizacją i całym potencjałem, czy tylko kolejne komórki do tej jednostki i potem te komórki uzupełniam tak jak poprzednio?
Czy podwykonawcy muszą mieć dodatkowo podpisane jakieś umowy na te nowe miejsce?
Teraz doczytałam przyklejony wcześniejszy post- wychodzi na to ,że do Kamsoftu też trzeba zgłosić?
« Ostatnia zmiana: Listopada 18, 2014, 16:09:59 pm wysłana przez marela »

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Nowy gabinet w innym mieście
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2014, 17:43:25 pm »
Moim zdanie jeśli główna nazwa, REGON, NIP zostaje po staremu to wystarczy dodać komórkę organizacyjną do istniejącej jednostki, i w niej uzupełnić personel, harmonogramy, zasoby i profil. KAMSOFT to raczej nic wtedy do tego nie będzie potrzebny bo nowe dane przyjdą z nową wgraną umową
Edward z Kętrzyna

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Nowy gabinet w innym mieście
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2014, 18:48:01 pm »
Jest to IPL  i nic się nie zmieniło. Kiedyś byłam pewna, że trzeba tylko dodać miejsce i nowe komórki ale w lubuskim mam też taki przypadek- jeden świadczeniodawca i dwa różne miejsca w różnych miejscowościach i tam ( zgodnie z rejestrem) musiałam na Portalu dodać jednostkę. Tylko, że tam podmiotem było przedsiębiorstwo (kiedyś NZOZ).
W zach-pom może być zupełnie inaczej  :)  tym bardziej, że teraz chodzi o praktykę zawodową. Sprawdziłam księgi rejestrowe i tam jest tylko dodane nowe miejsce. 


Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: Nowy gabinet w innym mieście
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 19, 2014, 10:39:01 am »
Wpisy w SZOI (czy też Portalu Świadczeniodawcy) muszą odpowiadać wpisom w RPWDL a one muszą odpowiadać rzeczywistości ;-)

Pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 185
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 7
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]