collapse

Reklama


Autor Wątek: Konfiguracja poczty  (Przeczytany 3812 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maniek78

  • Gość
Konfiguracja poczty
« dnia: Listopada 09, 2008, 11:48:44 am »
Zaczynam dopiero prace w PPS i nie bardzo wiem jak wprowadziÄ? prawid??owow dane poczty (pop3 , smtp , i tÄ? ca??Ä? resztÄ? ) no i gdzie wprowadziÄ? do programu Kod instalacji i d??ugi kod instalacji . Prosze o pomoc i wyrozumia??o??Ä? dla poczÄ?tkujÄ?cego (dolno??lÄ?skie)

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 09, 2008, 12:00:08 pm »
Dane dotyczÄ?ce poczty i kody instalacyjne wprowadzasz w module ADMIN. Kody instalacji wprowadzasz admin -> opcje -> warto??ci domy??lne -> ID_INSTALACJI i ID_INST_LONG (d??ugi kod). Dane poczty wpisujesz admin -> opcje -> komunikacja z NFZ.  Do edycji ustawie?? na dole ekranu s??u??y klawisz popraw F4.
Pozdrawiam
Bartosz

maniek78

  • Gość
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 09, 2008, 12:14:01 pm »
Wielkie dziÄ?ki ale ID_INS_long znalaz??em w parametrach globalnych a nigdzie nie ma ID kr??tkiego . Po za tym nie jestem pewien czy wszystkie parametry poczty wklepa??em poprwanie . Jak by siÄ? da??o prosze o dok??adnÄ? rozpiske wszystkich pozycji .

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 09, 2008, 12:29:18 pm »
Tak D_INSTALACJI (kod kr??tki) i ID_INST_LONG (kod d??ugi) faktycznie znajdujÄ? siÄ? w parametrach lokalnych, a nie w warto??ciach domy??lnych, pisa??em z g??owy. Niestety ale co do poczty to Ci nie pomogÄ? co i jak ustawiÄ? bo nie korzystam. Na tym forum sÄ? osoby, kt??re u??ywajÄ? poczty i na pewno Ci pomogÄ? co i jak ustawiÄ?.
Pozdrawiam
Bartosz

maniek78

  • Gość
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 09, 2008, 12:36:24 pm »
W polu ID-INSTALACJI by?? ju?? wklepany jaki?? kod (bardzo d??ugi ) i nie wiem czy mam jego zmieniaÄ? na ten dostarczony przez NFZ ( kr??tki kod 8 znakowy ) . Ps. w jaki inny spos??b mo??na wys??aÄ? delaracje opr??cz metody bezpo??rednio z programu

maniek78

  • Gość
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 09, 2008, 12:45:23 pm »
Zmieniłem i dalej wysyłka nie idzie . - POMOCY
« Ostatnia zmiana: Listopada 09, 2008, 19:37:28 pm wysłana przez maniek78 »

Offline Waverane

  • Kamsoft
  • Zaawansowany
  • *****
  • Wiadomości: 83
  • Pomógł? 3
Odp: Konfiguracja poczty
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 10, 2008, 14:59:52 pm »
Najwa??niejsza sprawa to przy wprowadzaniu warto??ci opcji wpisaÄ? do pola wariant numer oddzia??u NFZ (w Pana przypadku 2).

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 93
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9376 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3284 Wiadomości
Michał Michał
3188 Wiadomości
karolweksler
3131 Wiadomości
09061303
3062 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2945 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]