collapse

Reklama


Autor Wątek: Brak danych w umowie - rozwiązanie problemu  (Przeczytany 5415 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Brak danych w umowie - rozwiązanie problemu
« dnia: Listopada 05, 2010, 09:31:29 am »
Witam, uzupełniam świadczenia za październik (statystyczne). Nie mogę wybrać ani umowy, ani tym bardziej produktu kontaktowego, bo nic nie ma (!). Weszłam w kontrakty, w umowy- za ten rok mam puste pozycje (przy obu umowach wartość jaka widnieje to 0). Wie ktoś może dlaczego tak jest? mam aktualną wersję programu (2010.05.0.1)
« Ostatnia zmiana: Listopada 15, 2010, 12:53:58 pm wysłana przez Bartosz »
H.A.N.D.- Have A Nice Day

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 05, 2010, 09:48:08 am »

Może pobierz i wgraj ponownie plik umowy

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 05, 2010, 10:09:45 am »
podczas takiej próby pojawił się komunikat: "wykryto różnice między parametrami usług w bazie danych, a parametrami usług w importowanej umowie. Nadpisać parametry nowymi wartościami z importowanej umowy (nadpisane zostaną ewentualne poprawki naniesione nową funkcjonalnością poprawiania parametrów umów)?" Zaznaczyłam "nie"- i po imporcie dalej mam wartości zerowe :/
H.A.N.D.- Have A Nice Day

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 05, 2010, 10:13:38 am »
To ja bym spróbował na ukazany komunikat: "wykryto różnice między parametrami usług w bazie danych, a parametrami usług w importowanej umowie. Nadpisać parametry nowymi wartościami z importowanej umowy (nadpisane zostaną ewentualne poprawki naniesione nową funkcjonalnością poprawiania parametrów umów)?" nacisnąć "tak". Zawsze tak robiłem i nie miałem później problemów

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 05, 2010, 10:33:05 am »
To ja bym spróbował na ukazany komunikat (...) nacisnąć "tak". Zawsze tak robiłem i nie miałem później problemów

nic nie pomogło :/
H.A.N.D.- Have A Nice Day

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 05, 2010, 11:17:37 am »
stawiasz belkę na pierwotnej umowie czy na aneksie ?
Na aneksie będzie pusto.
Jeżeli to umowa w rodzaju POZ to zdaje się że wartość umowy będzie zero.

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 05, 2010, 13:09:28 pm »
stawiasz belkę na pierwotnej umowie czy na aneksie ?
Na aneksie będzie pusto.

Nie mam żadnego aneksu. Stawiam na umowie. A w umowach za poprzednie lata mam podane wartości. Nikt nie spotkał się z takimi "cudami"? zablokowało to mi całe rejestrowanie i raportowanie :/ a niech to diabeł weźmie  

sprawdziłam na SZOI jak umowy wyglądają. Umowa obowiązująca w tym roku ma wyzerowane wartości i ilości usług, zaś za poprzednie lata te dane są jak najbardziej powyżej zera. Czuję, że trzeba zadzwonić do funduszu... Ciekawe tylko, dlaczego tak zrobili
« Ostatnia zmiana: Listopada 05, 2010, 15:04:10 pm wysłana przez Dominika »
H.A.N.D.- Have A Nice Day

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 05, 2010, 15:38:46 pm »
w 2010 usługi masz ustawione jako nielimitowane więc nie ma ilości czyli wartość też jest 0  0x8 zł= 0zł

to nie powinno ci nic blokować - tak jest od początku roku

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 08, 2010, 08:14:23 am »
w 2010 usługi masz ustawione jako nielimitowane więc nie ma ilości czyli wartość też jest 0  0x8 zł= 0zł

to nie powinno ci nic blokować - tak jest od początku roku

no nie wiem, jeszcze 3ego listopada miałam wszystko. Nie mogę wprowadzić pacjentów (statystyczne), bo nie mam nic przy umowie (brak usług), a dziś to widzę, że i umowy nie mam. Chyba załaduję kopię bezpieczeństwa sprzed tygodnia- pomoże to coś? jak myślicie?
H.A.N.D.- Have A Nice Day

Offline Dominika

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 94
  • Pomógł? 0
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: pusta umowa
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 08, 2010, 10:47:48 am »
Witam ciepło w ten chłodny dzionek. Już wiem, w czym tkwi przyczyna "pustej umowy". Udało mi się dodzwonić do Kamsoftu i oto co się dowiedziałam: bywa, że umowa "nie ma" produktów i wszystkie wartości wyzerowane, gdy wprowadza się jakieś poprawki za lata ubiegłe, bądź zmieniło się coś w nazwie zakładu. By odzyskać "dane" umowy należy na karcie produktu jednostkowego (druga zakładka Rejestracji świadczenia udzielonego pacjentowi, nad pracownikiem medycznym- raport statystyczny) odświeżyć miejsce wykonywanych usług. Pierdoła- że tak powiem, a narobiła tyle nerwów i szumu, że nikomu tego nie życzę. ;)  
pozdrawiam serdecznie i biorę się za uzupełnianie danych bo nazbierało się tego troszkę :] i do tego muszę pamiętać o licencji :/
« Ostatnia zmiana: Listopada 08, 2010, 10:50:22 am wysłana przez Dominika »
H.A.N.D.- Have A Nice Day

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 117
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]