collapse

Reklama


Autor Wątek: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...  (Przeczytany 9595 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

caroline

  • Gość
b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« dnia: Listopada 11, 2009, 13:06:05 pm »
Co oznacza b??Ä?d BRAK W BAZIE OS??B PERSONELU LEKARZA WYKONUJÄ?CEGO WYKAZANEGO W POZYCJI RAPORTU ?? Czy to mo??e byÄ? zwiÄ?zane z nadgodzinami, kt??rych nie powinno byÄ?? Poniewa??, te b??Ä?dy dotyczÄ? tylko niekt??rych us??ug tego personelu.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9382
  • Pomógł? 525
  • Zachodniopomorski OW
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 11, 2009, 13:16:50 pm »
Oznacza to, ??e nie ma na SZOI tego lekarza w tym miejscu udzielania us??ug. Ewentualnie jezeli jest to personel bez numeru praca wykonywania zawodu (logopeda, psycholog) to bazie personelu w PPS jest b??Ä?dnie wpisany numer PESEL w miejscu nr prawa.
Inny podobny b??Ä?d to "inny dzie?? pracy ni?? w umowie" i oznacza, ??e lekarz przyjmuje poza dniami wyznaczonymi w harmonogramie.

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 11, 2009, 13:22:37 pm »
DziÄ?kujÄ? za szybkÄ? odpowied??. My??lÄ?, ??e w tym przypadku chodzi o przyjmowanie w inne dni w harmonogramie. jeszcze raz dziÄ?kujÄ?.

Offline skryptor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Pomógł? 1
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 11, 2009, 20:31:54 pm »
Ten b??Ä?d wystÄ?puje r??wnie?? je??eli osoba personelu (np. psychplog w kontraktach psychiatrycznych) ma wpisany pesel w pole numer prawa wykonywania zawodu.

z uk??onami skryptor

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2009, 10:40:57 am »
Bardzo dziÄ?kujÄ? za odpowiedzi, okazuje siÄ? chyba jednak, ze chodzi??o o pesel w nr wykonywania zawodu. Jeszcze nie wiem, bo czekam za raportem zwrotnym. Mam nadziejÄ?, bo chcÄ? ju?? ten m-c zamknÄ?Ä?.

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2009, 01:33:56 am »
Chodzi??o o pesel w nr wykonywania zawodu. Ale mam ??al do NFZ, ??e przez ich zmiany musia??am poprawiaÄ? wszystkie raporty od poczÄ?tku roku....

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 18, 2009, 11:35:03 am »
Mimo, ??e wykasowa??am pesel z miejsca nr wykonywania zawodu nadal mam b??Ä?dy. Podobno pesel nale??y wpisaÄ? w innym miejscu. Nie mogÄ? znle??Ä? tego miejsca. Gdzie mam szukaÄ??

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 18, 2009, 11:46:18 am »
W za??Ä?czniku screen z prawid??owo wype??nionÄ? kartÄ? pracownika medycznego.
Pozdrawiam
Bartosz

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 19, 2009, 17:58:20 pm »
Czy psychoterapeuta posiada nr wykonywania zawodu? Czy podobnie jak psycholog nie ma.

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 19, 2009, 18:08:46 pm »
Czy psychoterapeuta posiada nr wykonywania zawodu? Czy podobnie jak psycholog nie ma.

Psychoterapeuta nie posiada numeru prawa wykonywania zawodu.

Numer prawa wykonywania zawodu posiadajÄ?: lekarze, lekarze denty??ci, farmaceuci, diagno??ci laboratoryjni, pielÄ?gniarki, po??o??ne, felczerzy.
« Ostatnia zmiana: Listopada 19, 2009, 18:11:03 pm wysłana przez Bartosz »
Pozdrawiam
Bartosz

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 19, 2009, 18:12:44 pm »
Wykasowa??am pesel z miejsca nr wykonywania zawodu, karta personelu wyglÄ?da tak jak wcze??niej podano mi w odpowiedzi i nadal wychodzÄ? mi te same b??Ä?dy..

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9382
  • Pomógł? 525
  • Zachodniopomorski OW
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 19, 2009, 18:23:44 pm »
Wyciagnij sobie do excela jakie?? ??wiadczenie z b??Ä?dem i zobacz co masz wpisane w miejscu osoby realizujÄ?cej.

Offline Tomasz

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Pomógł? 5
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 20, 2009, 21:25:19 pm »
Wykasowa??am pesel z miejsca nr wykonywania zawodu, karta personelu wyglÄ?da tak jak wcze??niej podano mi w odpowiedzi i nadal wychodzÄ? mi te same b??Ä?dy..

a szoi nie pokazuje Ci jaki?? b??Ä?d??w importu?
bo je??li masz b??Ä?d importu ??wiadczenia (ja mia??em nieprawid??owe ubezpieczenia) to ??wiadczenie nie zostanie zainportowane do szoi ergo nie zostanie poprawiony b??Ä?d produktu.

??adnego produktu Ci nie poprawi??o? czy tylko czÄ???ci? oczywi??cie po poprawieniu w og??lnych danych personelu przes??a??a?? ??wiadczenie jeszcze raz?

caroline

  • Gość
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2009, 11:22:10 am »
Przes??a??am jeszcze raz po ka??dej poprawie generujÄ? na nowo. WciÄ??? wychodzi mi ten sam b??Ä?d. Przenios??am do exela i pokazuje mi, ??e co?? jest nie tak z personelem r??wnie?? w szoi w umowy-bierzÄ?ce rozliczenie-pozycje z b??Ä?dami mam pokazane te b??Ä?dy. Zrobi??am ju?? wszystko, skonsultowa??am z funduszem czy nic siÄ? czasami nie zmieni??o odno??nie psycholog??w i psychoterapeut??w, poza tym, ??eby wykasowaÄ? pesel z prawa wyk. zawodu i nadal lipa. Przes??a??am kopiÄ? bezpiecze??stwa mojemu informatykowi, ale od kilku dni nie mogÄ? siÄ? z nim skontaktowaÄ? :( a dzi?? juz jest 21... :(((   

Offline skryptor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Pomógł? 1
Odp: b??Ä?dy w raporcie statystycznym...
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 21, 2009, 12:26:25 pm »
por??wnaj pesele personelu w kspps z tymi kt??re masz w szoi (zatrudnionym personelu) mia??em podobny problem pesel w szoi r????ni?? siÄ? do tego kt??ry by?? w pps-ie
z pozdrowieniami skryptor

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 442
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9382 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3284 Wiadomości
Michał Michał
3190 Wiadomości
karolweksler
3136 Wiadomości
09061303
3068 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2959 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]