collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem z raportem minusowym  (Przeczytany 7305 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kula67

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Pomógł? 0
Problem z raportem minusowym
« dnia: Października 22, 2009, 17:50:12 pm »
M??j problem polega na  tym ??e muszÄ? zrobic raport minusowy. Niby nic trudnego,ale kiedys zonka usune??a co?? w raportach, poprosi??em kamsoft o pomoc, oczywi??cie mi pomogli. Pomoc polega??a na tym ??e z raportu wys??anego zmienili mi na utworzony (??ebym m??g?? go usunÄ?c i utworzyc nowy), tylko ??e w tym samym miesiÄ?cu rozliczalem inny nfz i w tym drugim nfz-ecie status tak??e siÄ? zmieni??. Teraz chcÄ?c zrobic ten raport minusowy, tworzy mi siÄ? raport wszystkich ludzi kt??rych w danym miesiÄ?cu wpisalem(oczywiscie wtedy raport tez utworzy??em i dwie korekty do tego raportu). WiÄ?c ??ciÄ?gnÄ???em raporty zwrotne z serwera nfz-tu i zaciÄ?gnÄ???em do programu, status przy nazwiskach siÄ? zmieni?? na "POTWIERDZONY", ale kiedy rozwinÄ???em liste przy ??rodka ortopedycznych status by?? "DOPISANY". Po tym wszystkim jeszcze raz utworzy??em raport do nfz i wtedy pojawi??y mi siÄ? osoby, kt??re mia??em poprawic po pierwszym raporcie, pojawi??o siÄ? tam 11 os??b. Szybko sciagna??em z serwera nfz-tu pierwszÄ? korekte, ale nic to nie zmieni??o. Raport minusowy musze zrobic na 3 osoby,ale pojawia mi siÄ? 11 os??b i nie wiem co mam dalej robic z tym wszystkim. Mi to wyglada tak jak by raport zwrotny pierwszej korekty sie nie wczyta?? (pr??bowa??em kilka razy i nic),tylko po wczytaniu raportu zwrotnego pierwszej korekty przy nazwisku status zmieni?? siÄ? z "ODRZUCONY" na "POTWIERDZONY" ale przy srodkach zosta?? nadal status "DOPISANY", wyglÄ?da na to ze raport sie wczyta?? ale nadal po tym pojawiaja sie tamte osoby. Kombinowa??em te?? z recznym zmienianiem status??w, ale to te?? nic nie pomog??o.

  Obszerne to wszystko ale nie wiem jak mam wam to opisac w 3 s??owach.  Jak by??cie mieli jaki?? pomys?? to napiscie

Offline Norbert

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 481
  • Pomógł? 8
  • Mazowiecki OW NFZ
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #1 dnia: Października 23, 2009, 08:46:01 am »
WyglÄ?da na to, ??e produkty nie zosta??y zwalidowane i trzeba czekaÄ? na powt??rnÄ? weryfikacjÄ? raportu
Nieświadomi żyją dłużej.......

Offline kula67

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #2 dnia: Października 23, 2009, 15:04:25 pm »
tylko za pierwszym razem by??o wszystko ok. To sie wszystko odbywa za miesiac styczen. Nfz wszystko zwerifikowa??, a po przeslaniu wnioskow stwierdzili ze jednak trzy osoby sa bledne

marcelina

  • Gość
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #3 dnia: Października 23, 2009, 15:24:00 pm »
rozmawialem z kamsoftem i oni kazali mi przys??ac fotke jak wygladaja te statusy po wgraniu raportu zwrotnego.  W programie moge to zrobic za pomoca tego aparaciku a pozniej wstawic to w maila czy musze jakos inaczej??

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #4 dnia: Października 23, 2009, 16:00:18 pm »
rozmawialem z kamsoftem i oni kazali mi przys??ac fotke jak wygladaja te statusy po wgraniu raportu zwrotnego.  W programie moge to zrobic za pomoca tego aparaciku a pozniej wstawic to w maila czy musze jakos inaczej??

Mo??na tak jak napisa??e?? lub poprzez przycisk PrintScreen, a nastÄ?pnie wklejasz do Painta i zapisujesz jako JPEG.

A na SZOI sÄ? te trzy osoby widoczne sÄ? jako zweryfikowane b??Ä?dnie?
??eby zobaczyÄ? czy masz b??Ä?dy wchodzisz:
Umowy -> lista um??w -> bie??Ä?ce rozliczenie -> wykaz produkt??w z problemami -> wybierz z waga problemu: b??Ä?d i miesiÄ?c: stycze??, a nastÄ?pnie szukaj. Powinna siÄ? wy??wietliÄ? lista z b??Ä?dnymi ??wiadczeniami.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline kula67

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #5 dnia: Października 25, 2009, 20:45:25 pm »
Na portalu ??wiadczeniodawcy NFZ-???d?? wszystkie osoby by??y przyjÄ?te i nie widnieja jako b??edy, natomiast po przes??aniu wniosk??w do ?odzi, fundusz odes??a?? trzy kt??re mu siÄ? nie spodoba??y i kaza?? zrobic korekte minusowÄ? do rozliczenia styczniowego. I wygenerowac szablon na portalu.

Bartku mam jeszcze takie drugie pytanie za pomoca tego aparaciku w programie jak zrobie to sie gdzie?? tworzy plik z tym zdjeciem??  Zrobilem za pomoca PrintScreen, pytam siÄ? z ciekawo??ci.

Offline bart

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1498
  • Pomógł? 117
  • Dolnośląski OW
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #6 dnia: Października 25, 2009, 22:44:07 pm »
Cytuj
Bartku mam jeszcze takie drugie pytanie za pomoca tego aparaciku w programie jak zrobie to sie gdzie?? tworzy plik z tym zdjeciem??
 

typowo w C:/KS/KS-PREZ/OGOLNE

Offline kula67

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #7 dnia: Października 29, 2009, 16:16:17 pm »
Napisa??em do kamsoftu i oni mi kazali mi przes??aÄ? kopie bezpiecze??stwa na ich serwer i podali mi taki adres

ftp://pps3:pps312@ftp.kamsoft.pl

Mo??e kto?? ju?? im przesy??a?? co?? takiego bo ja zabardzo nie wiem jak. za pomocÄ? kopiuj-wklej napewno nie mo??na.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9332
  • Pomógł? 520
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #8 dnia: Października 29, 2009, 16:20:50 pm »
za pomocÄ? kopiuj-wklej napewno nie mo??na.

Mo??na, mo??na

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #9 dnia: Października 30, 2009, 00:11:54 am »
Mo??e kto?? ju?? im przesy??a?? co?? takiego bo ja zabardzo nie wiem jak. za pomocÄ? kopiuj-wklej napewno nie mo??na.

Lub u??yj jednego z program??w: http://www.dobreprogramy.pl/Klienty-FTP,Kategoria,Windows,17.html
Pozdrawiam
Bartosz

Offline kula67

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Pomógł? 0
Odp: Problem z raportem minusowym
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 10, 2009, 17:05:08 pm »
M??j problem ju?? siÄ? sko??czy??. DziÄ?kuje wszystkim za odzew.

W moim problemie pomogli mi informatycy z kamsoftu.
« Ostatnia zmiana: Listopada 10, 2009, 17:06:20 pm wysłana przez pav »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 143
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9332 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3280 Wiadomości
Michał Michał
3184 Wiadomości
karolweksler
3099 Wiadomości
09061303
3044 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1627 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:14 - 713KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 25.

[Pokaż zapytania]