collapse

Reklama


Autor Wątek: Profilaktyka fluorkowa  (Przeczytany 6850 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kylo2s

  • Gość
Profilaktyka fluorkowa
« dnia: Marca 25, 2008, 08:02:54 am »
Witam
Czy trzeba zaznaczyÄ? pole w karcie pacjenta? Czy tylko w tych m-cach kiedy siÄ? to robi?

Z g??ry dziÄ?ki i pozdrawiam

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3178
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 25, 2008, 08:30:22 am »
Zaznaczasz to pole bo stawka roczna jest dzielona na 12. Przecie?? w wakacje de facto pielÄ?gniarki szkolne nie sprawujÄ? opieki nad uczniami a te?? dostajesz pieniÄ?dze:)
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

kylo2s

  • Gość
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 25, 2008, 23:09:38 pm »
DziÄ?ki za odpowied?? kolego.
O to chodzi, ??e ja robiÄ? to co mi ka??Ä? pielÄ?gniarki a one sÄ? jakie?? takie nie kumate. Nigdy nie by??o zaznaczonej tej profilaktyki a one m??wi??y, ??e jest OK. Chcia??em siÄ? upewniÄ?.

Pozdrawiam

kylo2s

  • Gość
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 30, 2008, 21:46:13 pm »
Mam jeszcze takie pytanie bo wreszcie chcia??em zrobiÄ? tÄ? fluorkowÄ?.
Czy jak zaznaczÄ? ptaszek przy fluorkowej ju?? bÄ?dzie OK? Mam w umowach piÄ?lÄ?gniarka szkolna (typ2) i osobnÄ? pozycjÄ? profilaktyka fluorkowa (typ 2). No i teraz jak aktywujÄ? wszystkich do fluorkowej (za szt. 0,20z??) to wylecÄ? mi przecie?? z pielÄ?gniarki szkolnej?

ProszÄ? o pomoc

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3178
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 31, 2008, 10:20:53 am »
Tak. Musisz zaznaczyÄ? ptaszka i wszystko bÄ?dzie ok. Typ 2 albo 1 to rodzaj deklaracji a profilaktyka fluorkowa to tylko dodatkowa opcja.
Domy??lam siÄ? ??e masz sporÄ? ilo??Ä? deklaracji do poprawy. Najlepiej wyeksportowaÄ? deklaracje i w odpowiedniej kolumnie zamiast N wpisaÄ? T i ponownie zaimportowaÄ?.

Teraz jest jeszcze opcja w PPS dodana i mo??esz jÄ? wykorzystaÄ? (nie testowa??em jej). Odfiltrowujesz sobie deklaracje szkolne tak aby zosta??y tylko te, kt??re nie majÄ? zaznaczonej profilaktyki a powinny mieÄ? a nastÄ?pnie wciskasz F6 Zmiana i wybierasz Znacznika profilaktyki fluorkowej odfiltrowanych deklaracji.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

kylo2s

  • Gość
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 31, 2008, 13:10:41 pm »
DziÄ?ki kolego. Tylko PPS nie bÄ?dzie pokazywa?? ilo??ci fluorkowej poniewa?? nie bÄ?dzie podpiÄ?te do tej czÄ???ci umowy. Ale jak w nfz to przejdzie to OK.
Spr??buje tym drugim sposobem. Zrobi??em sobie kopie bazy jak co?? to przywr??cÄ? z kopii i zrobie eksport/import przez excel.

Pozdrawiam

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3178
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Profilaktyka fluorkowa
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 31, 2008, 14:10:14 pm »
DziÄ?ki kolego. Tylko PPS nie bÄ?dzie pokazywa?? ilo??ci fluorkowej poniewa?? nie bÄ?dzie podpiÄ?te do tej czÄ???ci umowy.

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Co to znaczy, ??e nie bÄ?dzie pokazywa??? Profilaktyka fluorkowa to nie rodzaj deklaracji czy pkt. umowy, do kt??rego aktywujesz deklaracje pacjent??w. To tylko opcja. I albo jest zaznaczona albo nie. Jak masz jÄ? zaznaczonÄ? (w deklaracji pielÄ?gniarki szkolnej u osoby w odpowiednim wieku) to za danego pacjenta dostajesz dodatkowo kasÄ?.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 110
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9306 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]