collapse

Reklama


Autor Wątek: ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D  (Przeczytany 3526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

bartolvs

  • Gość
ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D
« dnia: Kwietnia 07, 2009, 22:31:48 pm »
Witajcie,
piszÄ? z wielkopolski, dzi?? zadzwoni??a do mnie klientka, kt??rej Pan od um??w w NFZ, przekaza?? informacjÄ?, ??e posiada wÄ?ski zakres umowy i je??eli zg??osi siÄ? do Kamsoftu to mogÄ? oni poprzez pps'a rozszerzyÄ? jej zakres rozpozna?? g????wnych.

Dla mnie jest to kolejny motyw na wkrÄ?canie cz??owieka przez jednego ma??ego bÄ?czka, kt??ry pr??buje wprowadzaÄ? zamÄ?t. Chcia??bym r??wnie?? zaznaczyÄ?, ??e wiÄ?kszo??Ä? os??b z Pozna??skiego NFZ raczej zna siÄ? na rzeczy.

Tote?? zwracam siÄ? do Was, czy orientujecie siÄ? o co temu bÄ?czkowi z Poznania chodzi???

Z powa??aniem
...

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2009, 23:40:49 pm »
mo??e jest ju?? trochÄ? p????no i od wprowadzania danych nie kontaktujÄ? nale??ycie, ale nie mam pojÄ?cia o co chodzi....
troszkÄ? ja??niej da??o by radÄ? to wyja??niÄ??

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 08, 2009, 07:49:53 am »
...je??eli zg??osi siÄ? do Kamsoftu to mogÄ? oni poprzez pps'a rozszerzyÄ? jej zakres rozpozna?? g????wnych.

Pomys??y pracownik??w NFZ nie znajÄ? granic. Mo??e chodzi o u??ywanie podrÄ?cznych list s??ownik??w ICD10 i nie sÄ? dostÄ?pne wszystkie ICD10. Aby wy??Ä?czyÄ? podrÄ?czne s??owniki ICD nale??y w module ADMIN -> parametry globalne -> PODRECZNE_ICD - U??ywanie podrÄ?cznych list s??ownik??w ICD zale??nych od pracownika medycznego -> warto??Ä? TAK.
Pozdrawiam
Bartosz

bartolvs

  • Gość
Odp: ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2009, 10:41:17 am »
Sprawa dla mnie nie jest r??wnie?? jasna. Pracownik ten wskazywa?? na mniejszy katalog rozpozna?? g????wnych w 2009 r. przy identycznie skonstruowanej umowie jak w 2008 r. oraz mo??liwymi nastÄ?pstwami przy wprowadzeniu kolejnych "udogodnie??" przez NFZ.

Offline bart

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1499
  • Pomógł? 117
  • Dolnośląski OW
Odp: ICD-9, ICD-10 i co?? jeszcze... :D
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2009, 13:51:05 pm »
piszÄ? z wielkopolski, dzi?? zadzwoni??a do mnie klientka, kt??rej Pan od um??w w NFZ, przekaza?? informacjÄ?,
??e posiada wÄ?ski zakres umowy i je??eli zg??osi siÄ? do Kamsoftu to mogÄ? oni poprzez pps'a rozszerzyÄ?
jej zakres rozpozna?? g????wnych.
Tote?? zwracam siÄ? do Was, czy orientujecie siÄ? o co temu bÄ?czkowi z Poznania chodzi???

Mo??e, ??eby to lepiej zrozumieÄ?, nale??y wyja??niÄ? o czym tak naprawde rozmawia??a ta "klientka" z NFZ ?
o co pyta??a uzyskujÄ?c cytowanÄ? odpowied?? ? No chyba tak sam z siebie ten pracownik NFZ do niej nie zadzwoni??  :)

To powinno wiele wyja??niÄ?.

No mo??e jeszcze pytanie uzupe??niajÄ?ce - o jakÄ? umowÄ? chodzi??o

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 67
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9368 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3281 Wiadomości
Michał Michał
3185 Wiadomości
karolweksler
3120 Wiadomości
09061303
3052 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2938 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]