collapse

Reklama


Autor Wątek: Oferty 2017  (Przeczytany 35586 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Anita

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:20:19 pm »
Dziękuję Monia

Offline kojak81

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 83
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 08, 2017, 20:38:51 pm »
Czy teraz składacie jako Oferta czy dokumentacja aktualizacyjna?

Offline cocolinko

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 286
  • Pomógł? 16
  • Mazowiecki OW
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 08, 2017, 21:54:33 pm »
Oferta !!!

Offline Anita

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 158
  • Pomógł? 0
  • Kujawsko-Pomorski
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 08, 2017, 22:35:22 pm »
Bardzo proszę o pomoc, jest takie pytanie w ankiecie odnośnie kontroli, to przebyta kontrola dotyczy całego trwania umowy STM, czy tylko okresu od podpisania obowiązującej umowy tj 2014 roku, ponieważ u nas w ośrodku była kontrola w 2012 roku i wskazała nieprawidłowości czy w ankiecie pkt 2.2.2 zaznaczyc w takim przypadku, że tak?

Offline joannamik

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 9
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 09, 2017, 17:20:27 pm »
odnośnie kodów w stomatologii to zostały te same tzn. 1800 na ogólnostomatologiczne i 1801 na ogólnostomatologiczne dla dzieci i młodzieży do 18 r..ż. ??? czy  można składać mając 1800 na dzieci do 18 rż.???

Offline Paj

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski Oddział Wojewódzki
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #50 dnia: Kwietnia 09, 2017, 19:55:14 pm »
dotyczy zakresu świadczeń: świadczenia ogólnostomatologiczne
dotyczy: konkurs ofert 2017

Czeol, czy w WOW NFZ wymagana jest umowa o podwykonawstwo z

1) laboratorium
2) firmą świadczącą usługi sterylizacji (korzystam)

Dzięki, PAJ

Offline Paj

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski Oddział Wojewódzki
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #51 dnia: Kwietnia 10, 2017, 10:29:39 am »
Czeol, jaki jet minimalny wymiar godzinowy pracy lekarza w ciągu dnia dla 3/4 etatu

fakty:
3/4 etatu = 18godzin tygodniowo 4 dni w tygodniu w tym jedna popołudniówka (4 x 4,5h)

pytanie:
czy dopuszczalny jest inny wymiar godzinowy, inny niż 4,5 h
np.
 5/5/4/4

W WOW NFZ telefon cały czas zajęty, albo jak już jest sygnał to nikt nie podnosi słuchawki :D

Dzięki, PAJ

Offline marela

  • Sponsorzy Forum
  • Super Specjalista
  • *****
  • Wiadomości: 328
  • Pomógł? 6
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #52 dnia: Kwietnia 11, 2017, 10:04:28 am »
Pełen etat to 15000 pkt i 30 godzin pracy w ciągu 5 dni w tygodniu. Jeżeli  dodajemy sobotę  to jest i rankingująca i zaliczana w tygodniowy czas pracy. Czyli inny dzień tygodnia może być dniem wolnym. Dobrze myślę?
Mam inny problem. Robiłam zmiany do harmonogramu w styczniu i dodawałam jednego lekarza . Wniosek nie zatwierdzony wisiał do tej pory, teraz odrzucili. Nie wiem jak z tego wybrnąć, czy harmonogramy pozostawiać tak jak są i zakończyć je 30.06  a nowe wprowadzić od 1 lipca czy przywrócić stan poprzedni. Do tego jedna z lekarek w marcu poszła na macierzyński , wróci w lipcu, wniosku nie było , bo wisiał poprzedni. Normalne misz masz. Robię ofertę w lubuskim.

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #53 dnia: Kwietnia 12, 2017, 11:20:54 am »
rozwiejcie moje wątpliwości:

1. załącznik nr 9 zgoda na doręczenie przez komisję konkursową zawiadomień za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej - składamy jak chcemy - nie trzeba koniecznie ?
 
2. analogicznie załącznik nr 8 oświadczenie oferenta o zastrzeżeniu informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorcy - składają tylko te podmioty co chcą coś zastrzec ? czy każdy składa tylko nie stawia "x" w tabelce ?

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #54 dnia: Kwietnia 12, 2017, 13:02:58 pm »
2. analogicznie załącznik nr 8 oświadczenie oferenta o zastrzeżeniu informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorcy - składają tylko te podmioty co chcą coś zastrzec ? czy każdy składa tylko nie stawia "x" w tabelce ?

Heh właśnie czekam na prawnika w moim OW i za jakieś 20-30 minut będę wiedział. Różnie to u mnie interpretują - jedna osoba że nie trzeba jeśli nie zastrzegam inna że trzeba i nie zaznaczać żadnej pozycji (co moim zdaniem jest nieprawidłowe).
Ja już oddałem ofertę, ale nawet jak ktoś zinterpretuje że załącznik jest obowiązkowy to w zarządzeniu 18/207 jest
Cytuj
§ 11.1. Oferty złożone w postępowaniu w sprawie zawarcia umowy są jawne po jego zakończeniu, z wyłączeniem informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorcy, które zastrzeżone zostały przez świadczeniodawcę.
2. Oferent zastrzega informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorcy w formie pisemnej, w szczególności przez wypełnienie i załączenie do oferty formularza, którego wzór określony jest w załączniku nr 8 do zarządzenia.
3. Oferent składa do komisji prowadzącej postępowanie zastrzeżenie, o którym mowa w ust. 2, najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia o rozstrzygnięciu postępowania.
4. Zastrzeżenie dotyczące wyłączenia jawności oferty winno wskazywać, w sposób nie budzący wątpliwości, informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorcy (zastrzeżeniu nie nadaje się charakteru zastrzeżenia generalnego).

i w samym załączniku

Cytuj
Termin złożenia lub modyfikacji oświadczenia upływa w dniu poprzedzającym dzień ogłoszenia o rozstrzygnięciu postępowania.

więc na upartego spokojnie mogę go dostarczyć nawet po otwarciu ofert.

Offline Dawid

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Pomógł? 0
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #55 dnia: Kwietnia 12, 2017, 13:15:39 pm »
Mam pytanie odnośnie aplikacji NFZ-KO. W oknie specyfikacji oferty STM, przy dodawaniu miejsca jest pole "Informacja o umowie" - Brak lub posiadam umowę w zakresie z podanym miejscem udzielania świadczeń na pierwszy dzień obowiązywania oferty. Czy dobrze rozumiem, jeśli aktualnie posiadam umowę z tym samym zakresem świadczeń oraz w tym samym miejscu co oferta, to mogę zaznaczyć "posiadam"? Czy to zupełnie o coś innego chodzi?

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #56 dnia: Kwietnia 12, 2017, 13:20:25 pm »
Domyślnie podpowiada się "Nie" i ja tak zostawiałem.
Zwróć uwagę, że pytanie jest podobne do tego w ankiecie ale różni się szczegółem. W ankiecie jest pytanie czy posiadasz umowę w dniu złożenia oferty, a tu jest pytanie czy posiadasz umowę w dniu obowiązywania oferty.

Na szkoleniu u nas jakoś zrzut ekranu z tym polem szybko został pominięty więc poprosiłem o cofnięcie i wyjaśnienie. Otrzymałem informację, że niedawno zmieniły się przepisy że pomimo posiadania umowy można składać ofertę więc stanęło na tym, że ci którym wygasają umowy 30 czerwca zostawiają pole na "Nie".

Ale czy dobrze zostałem zrozumiany i prawidłową dostałem odpowiedź? To się okaże :)

Offline karington

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 115
  • Pomógł? 2
  • WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ WOJEWÓDZKI NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #57 dnia: Kwietnia 12, 2017, 14:23:43 pm »
"Informacja o umowie" - Brak lub posiadam umowę w zakresie z podanym miejscem udzielania świadczeń na pierwszy dzień obowiązywania oferty.

w/w pole przeznaczone jest tylko i wyłącznie dla POZ.

Zawsze zaznaczamy BRAK

Offline wojciech.re

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Pomógł? 53
  • Warmińsko-Mazurski OW NFZ
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #58 dnia: Kwietnia 12, 2017, 16:14:41 pm »
odnośnie zał 8 i 9 nasza komisja (warmia i mazury) mówi że kto nie zastrzega nie składa, kto chce latać na pocztę w razie składania wyjaśnień nie składa zał. 9

Offline mlutek

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 342
  • Pomógł? 3
Odp: Oferty 2017
« Odpowiedź #59 dnia: Kwietnia 12, 2017, 16:56:24 pm »
Jesli chodzi o załączniki , prosze o potwierdzenie czy aby dobrze rozumiem
to zał 1  idzie kopertę oferty..
zał nr 5 rozumiem ze w NFZ wydrukują jako potwierdzenie wiec nie trzeba go chyba drukowac?
zał 2,3 ,6 do koperty- sa to oświadczenia. i wzór podpisu wiec drukujemy.
zal nr 4  chyba nie trzeba drukować??  chyba ze ktos uczestniczy w dwóch równorzędnych postępowaniach
zał nr 7 w sprawie konta podobno zostawia sie pusty- a tylko pisze oświadczenie ze go doręczę w momencie zawarcia umowy generując z SZOI? czy aby tak jest na pewno?
no i zał nr 8,9 tak jak kolega napisal lepiej wypełnic aby nie latac na pocztę, ale tez nie wszystko można zastrzec bo inaczej nie bedzie mozna uczestniczyc w konkursie
jeszcze tez koniecznie dokumenty podwykonawcow i ew kwalifikacje lekarzy i pomocy stomatologicznej...
i chyba to wszystko plus oczywiście wydruk oferty...
o czyms zapomniałem i ktos mi podpowie czy tez wszystko w poczadku?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 157
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]