collapse

Reklama


Autor Wątek: Korekta raportu statystycznego  (Przeczytany 3865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Yaro

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Pomógł? 1
Korekta raportu statystycznego
« dnia: Lutego 27, 2009, 12:41:29 pm »
Mam problem. Wygenerowa??em raport statystycznych z wykonanych zlece??. NastÄ?pnie po raporcie zwrotnym raport rozliczeniowy. Okaza??o siÄ?, i?? w statystycznym sÄ? niepoprawne pozycje, kt??re usunÄ???em w raporcie rozliczeniowym. NastÄ?pnie wygenerowa??em rachunek. Dzi?? okaza??o siÄ?, ??e NFZ potrzebuje prawid??owego raportu statystycznego, gdy?? nie zgadza siÄ? im on z ko??cowym rachunkiem. Jak mogÄ? zrobiÄ? poprawkÄ? do raportu statystycznego? Czy jest jaka?? funkcja korekty takiego raportu i jak SZOI go przyjmie? Przy okazji stwierdzono, ??e rachunek nie posiada?? szablonu. Papierowy rachunek jest w porzÄ?dku na podstawie szablonu, natomiast elektroniczna wersja nie zawiera szablonu. Czy macie podobne problemy? Czy wina le??y po stronie programu? Z informacji z NFZ dowiedzia??em, ??e jest to podobno b??Ä?d programu. czy ostatnie poprawki to naprawiajÄ?. ProszÄ? o odpowied??.

Offline Yaro

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Pomógł? 1
Odp: Korekta raportu statystycznego
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 28, 2009, 21:57:41 pm »
Czy kto?? pomo??e mi w tym problemie? Pr??bowa??em zrobiÄ? poprawkÄ? za stycze??. Do raportu statystycznego ze zlece?? zgrywa tylko to co wcze??niej usunÄ???em, gdy?? us??ugi te nie mog??y byÄ? uwzglÄ?dnione. Raport statystyczny zawiera wiÄ?c jedynie 22 usuniÄ?te us??ugi, kt??re ju?? nie wykaza?? raport rozliczeniowy. Nie wiem czy dobrze robiÄ?. Poza tym czy SZOI przyjmie taki plik, gdy na serwerze jest wcze??niejsza wersja raportu.

Offline stokrotka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 0
  • Warmia i Mazury
Odp: Korekta raportu statystycznego
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 28, 2009, 10:44:28 am »
Witam, wygenerowalem raport statystyczny, wyslalem do szoi, pozniej raport rozliczeniowy i standardowo rachunek rozliczeniowy. NFZ dopatrzyl sie na rachunku 2 uslug (zlecen) za ktore nie chce zaplacic. Mam zrobic korekte raportu statystycznego i zrobic nowy rachunek bez tych 2 uslug. Problem w tym ze nie moge usunac tych 2 wykonanych uslug w somedzie, bo mam komunikat ze nie mam uprawniem i te uslugi juz sa rozliczone (chociaz jestem zalogowany jako ksadm). Co zrobic z tymi dwoma uslugami?

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 557
  • Pomógł? 49
Odp: Korekta raportu statystycznego
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 28, 2009, 11:48:39 am »
Je??li trzeba usunÄ?Ä?, proszÄ? nadaÄ? sobie uprawnienia. To, ??e jest Pan zalogowany jako administrator nie zmienia faktu, ??e mogÄ? byÄ? niekt??re uprawnienia nieaktywne. Bywa tak, ??e po ustawieniu roli administratora, gdy pojawiÄ? siÄ? nowe uprawnienia w systemie, to ich po prostu Pan mo??e nie mieÄ? ustawionych. Z uprawnieniami w KS-SOMED bywa lepiej ni?? w Viscie, je??li chodzi o zabezpieczenia  :)
W module administrator jest funkcja przeglÄ?dania uprawnie?? i jest tam te?? przycisk: Nadaj wszystkie uprawnienia (pisze z g??owy mo??e nazywaÄ? siÄ? nieco inaczej, ale o to chodzi). Tym sposobem, bez w??a??enia w ka??de z uprawnie?? z osobna mo??na ustawiÄ? wszystkie uprawnienia na TAK.

Offline stokrotka

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Pomógł? 0
  • Warmia i Mazury
Odp: Korekta raportu statystycznego
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 28, 2009, 20:51:18 pm »
Dziekuje, wlasnie chodzilo o dodanie tych uprawnien.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 99
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]