collapse

Reklama


Autor Wątek: B??Ä?d w raporcie zwrotnym rozliczeniowym  (Przeczytany 4621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marcelina

  • Gość
B??Ä?d w raporcie zwrotnym rozliczeniowym
« dnia: Lutego 18, 2009, 09:36:37 am »
Mam pro??be przyszed?? mi raport zwrotny do rozliczeniowego i przy ka??dej pozycji jest b??Ä?d : "Liczba produkt??w zg??oszonych do zafakturowania jest wiÄ?ksza od liczby produkt??w mo??liwych jeszcze do zafakturowania z powodu czÄ???ciowego przekroczenia limitu".
Jak wysy??a??am r.rozliczeniowy ustawi??am MAX ale mo??e powinnam to drugie Do limitu (czy to moze o to chodziÄ?) Czy mam to jakos poprawiÄ? i co dalej wys??ac ponownie r.rozliczeniowy????
Bardzo proszÄ? o pomoc, wiem ??e to mo??e banalne pytania ale rozliczam pierwszy miesiÄ?c i jestem w tym zagubiona:(

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9315
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: B??Ä?d w raporcie zwrotnym rozliczeniowym
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2009, 10:09:19 am »
Czy ma to zwiÄ?zek z tym? http://forumpps.pl/index.php?topic=945.0

marcelina

  • Gość
Odp: B??Ä?d w raporcie zwrotnym rozliczeniowym
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 18, 2009, 10:36:42 am »
Szczerze m??wiÄ?c chyba nie. Na SZOI sÄ? trzy raporty rozliczeniowe, dzi?? przysz??y do nich raporty zwrotne ale tylko w pierwszym jest szablon wiÄ?c chyba ten jest dobry, a w tych dw??ch kolejnych pisze ze ju?? istniejÄ? w szablonie, lecz pomimo tego jest ten ww b??Ä?d.

marcelina

  • Gość
Odp: B??Ä?d w raporcie zwrotnym rozliczeniowym
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 18, 2009, 12:23:49 pm »
Ju?? wiem liczba produkt??w nie mo??e byc wieksza ni?? 4, a u mnie by??a. Tylko teraz mam poprawiÄ? b??Ä?dy i od nowa wszystko wysy??ac. Mam pytanie jak te b??Ä?dy poprawiÄ?, w ??wiadczeniach szukaÄ? pacjent??w i poprawiac, czy jest inna mo??liwo??c np. zrobic raport statystyczny ju?? bez tych pacjent??w z b??Ä?dami, by samo automatycznie ich wyrzuci??o????

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 160
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]