collapse

Reklama


Autor Wątek: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego  (Przeczytany 5112 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« dnia: Lutego 04, 2009, 22:34:25 pm »
Witam!

Wczoraj przes??a??em raport statystyczny (SWX) poprzez SZOI (ju?? w tym nowym formacie pliku), dzisiaj pokaza?? siÄ? raport zwrotny ale za cholerÄ? nie mogÄ? go pobraÄ?.

Od samego rana przy kroku (2) czyli w momencie kiedy powinien siÄ? wygenerowaÄ? plik i pokazaÄ? link do pobrania zamiast tego wy??wietla siÄ? komunikat:

Cytuj
PRZERWA TECHNICZNA
Przepraszamy! Prosimy spr??bowaÄ? p????niej!
albo mo??na czekaÄ? na wygenerowanie do usranej ??mierci (podczas tego czekania strona od??wie??a siÄ? samoczynnie co jakie?? 1-2 sek)

Najlepsze jest to, ??e do innych (wcze??niejszych) raport??w statystycznych mogÄ? wygenerowaÄ? i pobraÄ? plik bez problemu.
Jeszcze jedna ciekawa sprawa, mam w??Ä?czone powiadomienia systemowe na SZOI, i wed??ug nich ten raport zwrotny by?? generowany kilka krotnie:

Cytuj
09-02-04 14:17:52 zosta?? udostÄ?pniony raport zwrotny do raportu statystycznego SWX o nazwie 16000XXXX_22.SWX.
09-02-04 13:06:21 zosta?? udostÄ?pniony raport zwrotny do raportu statystycznego SWX o nazwie 16000XXXX_22.SWX.
09-02-04 11:43:42 zosta?? udostÄ?pniony raport zwrotny do raportu statystycznego SWX o nazwie 16000XXXX_22.SWX.

Raport zawiera ??wiadczenia dotyczÄ?ce profilaktyki gru??licy.

OW Zachodniopomorski (szczecin). Chyba co?? NFZ nie radzi sobie z nowym formatem plik??w.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2009, 22:43:50 pm wysłana przez pav »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9297
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 04, 2009, 22:46:27 pm »
http://forumpps.pl/index.php?topic=834.0


A co do informacji z maila to nie znaczy, ??e zosta?? on wygenerowany, tylko jak sama tre??Ä? wskazuje -> udostÄ?pniony przez osobÄ? sprawdzajÄ?cÄ?.
« Ostatnia zmiana: Lutego 04, 2009, 22:48:01 pm wysłana przez pav »

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 04, 2009, 22:56:12 pm »
No tak, ale zosta?? sprawdzony i skro mam link, do pobrania to powinien daÄ? siÄ? pobraÄ? a nie ca??y dzie?? przerwa techniczna albo nieko??czÄ?ce siÄ? generowanie.

Chyba bÄ?dzie trzeba uderzyÄ? do informatyk??w.

Mam jeszcze jedno trochÄ? poboczne pytanie. W kolumnie status raportu mam:
"Pozycje z b??Ä?dami importu: 1"
Po wej??ciu w "poka?? b??Ä?dy importu" mam:
Cytuj
1.    66776    W systemie p??atnika nie zarejestrowano epizodu o podanym identyfikatorze    B??Ä?d epizodu
Co to dok??adnie oznacza? Najlepsze jest te?? to, ??e w pps'ie nie mogÄ? odnale??Ä? epizodu o takim ID.


Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9297
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 04, 2009, 23:02:48 pm »
No tak, ale zosta?? sprawdzony i skro mam link, do pobrania to powinien daÄ? siÄ? pobraÄ? a nie ca??y dzie?? przerwa techniczna albo nieko??czÄ?ce siÄ? generowanie.

Czy??by pierwszy kontakt z SZOI?



Mam jeszcze jedno trochÄ? poboczne pytanie. W kolumnie status raportu mam:
"Pozycje z b??Ä?dami importu: 1"
Po wej??ciu w "poka?? b??Ä?dy importu" mam:
Cytuj
1.    66776    W systemie p??atnika nie zarejestrowano epizodu o podanym identyfikatorze    B??Ä?d epizodu
Co to dok??adnie oznacza? Najlepsze jest te?? to, ??e w pps'ie nie mogÄ? odnale??Ä? epizodu o takim ID.

Epizod o podanym id zosta?? wpisany do PPS'a a p????niej usuniÄ?ty z niego i ta w??a??nie korekta to jest ten b??Ä?d importu. ?šwiadczenie nigdy nie znalaz??o siÄ? na SZOI, wiÄ?c nie mo??na go usunÄ?Ä?.

Do przejrzenia na przysz??o??Ä?: http://forumpps.pl/index.php?topic=681.0

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 04, 2009, 23:09:34 pm »
Czy??by pierwszy kontakt z SZOI?

Pierwszy nie ale do tej pory takie cuda siÄ? nie dzia??y :)

Epizod o podanym id zosta?? wpisany do PPS'a a p????niej usuniÄ?ty z niego i ta w??a??nie korekta to jest ten b??Ä?d importu. ?šwiadczenie nigdy nie znalaz??o siÄ? na SZOI, wiÄ?c nie mo??na go usunÄ?Ä?.

Hmm czego?? tu nie rozumiem. Skoro wpisa??em do pps ??wiadczenie a p????niej to ??wiadczenie usunÄ???em. To jakim cudem informacja o nim znalaz??a siÄ? w raporcie statystycznym?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9297
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Pobieranie zwrotnego raportu xml do raportu statystycznego
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 04, 2009, 23:19:03 pm »
Czy??by pierwszy kontakt z SZOI?

Pierwszy nie ale do tej pory takie cuda siÄ? nie dzia??y :)

Nowy rok + zmiana wersji komunikat??w - czeg???? chcieÄ? wiÄ?cej. Za rok bÄ?dzie to samo. A mo??e nawet ju?? w lipcu.
To tak samo pewne jak to, ??e w czasie konkursu ofert serwer pada z przeciÄ???enia i wszyscy w Funduszu sÄ? zdziwieni.

Hmm czego?? tu nie rozumiem. Skoro wpisa??em do pps ??wiadczenie a p????niej to ??wiadczenie usunÄ???em. To jakim cudem informacja o nim znalaz??a siÄ? w raporcie statystycznym?

My??lÄ?, ??e o to to trzeba zapytaÄ? siÄ? tw??rc??w. W ka??dym razie zawsze mo??na to usunÄ?Ä? z raportu przed wygenerowaniem.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 51
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 9
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9297 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3177 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3034 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]