collapse

Reklama


Autor Wątek: NFZ-KO jak w ofercie wykazac lekarza z dwoma specjalnościami w tej samej ofercie  (Przeczytany 6043 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lukaszpps

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 4
Mam problem z lekarzem neurologiem który ma drugą specjalizację rehabilitację ruchową ,  przy ronieniu zmian do umowy w SZOI bez problemu mogę go dodać do personelu jako dwie osobne specjalizacje i osobnymi harmonogramami. Natomiast w NFZ-KO mogę wybrać tylko jedną ze specjalizacji , jednocześnie nie mogę dodać drugi raz tej samej osoby do listy personelu aby dodać drugą specjalizację.
Obie specjalizacje są mi potrzebne do złożenia oferty, jak wybrnąć z tej sytuacji ?

łukasz

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Nie da się.

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
 
dodajesz jedną specjalizację do oferty ale na wydruku listy personelu wydrukują się wszystkie jego specjalizacje jakie ma w SZOI

Offline Robinson

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 442
  • Pomógł? 14
albo podzielić np 10h jako spec1 i 10h jako spec2 może tak ?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Specjalizacje w wykazie personelu się wydrukują ale harmonogramu na dwie nie dasz rady zrobić w programie.

Offline lukaszpps

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 4
Super po prostu można paść ze śmiechu nad jakością oprogramowania  czy ktoś to w ogóle testuje ?
A z innych ciekawostek pytania w ofercie na rehabilitację dzienną wygladają na skopiowane z zakresu rehabilitacja ambulatoryjna i nie zgadzają się z załącznikiem nr  3 do zarz. 80/2013 chodzi o sprzęt w lokalizacji/miejscu

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
W innej rehabilitacji w zarządzeniu nie ma wymaganego sprzętu, który jest później w ankiecie :)

Offline cetrzy

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 166
  • Pomógł? 4
  • Świętokrzyski OW
Odp: NFZ-KO jak w ofercie wykazac lekarza z dwoma spec. w tej samej ofercie
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 26, 2014, 00:59:21 am »
Czy ktoś miał podobną sytuację? Jeśli tak to jak z tego wybrnąć??  Mam osobę która pracuje jako psycholog i jako terapeuta zajęciowy. Obydwie specjalności to warunki wymagane więc nie mogę pominąć, no tylko jak im to wykazać?? Z oddziału nic się nie dowiem, chyba mieli już dość pytań i dziś ukazał się komunikat ze od momentu ogłoszenia do momentu rozstrzygnięcia nie udzielają informacji na temat przygotowywania ofert :o

Offline lukaszpps

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 4
Odp: NFZ-KO jak w ofercie wykazac lekarza z dwoma specjalnościami w tej samej ofercie
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 26, 2014, 09:50:26 am »
Dopisalismy recznie kartę do oferty z danymi lekarza  harmonogramem i wyjasnieniem ze z powodu błedu w aplikacji NFZ-KO trzeba było zrobic to recznie. Najważniejsze to mail do informatyków w oddziale z opisem problemu i odpowiedz ze faktycznie bład wystepuje i nie ma mozliwosci jego poprawy.

łukasz

Offline ascona

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Pomógł? 3
Odp: NFZ-KO jak w ofercie wykazac lekarza z dwoma specjalnościami w tej samej ofercie
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 29, 2014, 18:01:18 pm »
Chyba da się to zrobić.
Jeżeli na SZOI jest w dwóch harmonogramach to powtórz ręcznie drugi harmonogram w NFZ-KO.
W wykazie personelu będziesz miał obie specjalizacje a w harmonogramach podwójny zakres godzin. Musisz pamiętać o 30 min przerwy pomiędzy harmonogramami w tej samej lokalizacji. Ja tak zrobiłem z jedną mgr i przeszło bez żadnych problemów
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2014, 18:16:38 pm wysłana przez ascona »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 115
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]