collapse

Reklama


Autor Wątek: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ  (Przeczytany 7177 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline youngNeo

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 0
przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« dnia: Stycznia 27, 2014, 11:01:27 am »
witam,

na portalu SZOI widniały niewłasciwe zapisy dotyczace harmonogramu pracy piel srod- rodz. Umowa na 2014 rok zostala podpisana ale NFZ żada zmany niewlasciwych zapisow; odpowiednie zmiany wprowadzilem na portalu SZOI, ale NFZ nakazuje mi przeslac wniosek o zmiane potencjalu swiadczeniod. w ktorym bedzie zawarty nowy harmonogram. i tu pytanie: czy mam to zrobic poprzez zakladke umowy->zglaszanie zmian do umowy?

dziekuje pieknie i szczerze

Przemek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9378
  • Pomógł? 525
  • Zachodniopomorski OW
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 27, 2014, 11:19:55 am »
Tak

Offline youngNeo

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 99
  • Pomógł? 0
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 27, 2014, 11:30:15 am »
i choc to tylko słowa - niosą prawde! :) - dziękuje!

Offline PanDB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Pomógł? 7
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 27, 2014, 12:36:50 pm »
U mnie walka trwa . zmieniłem harmonogram przed aneksem. ja go widzę . Wypelnilem odpowiedni druk zawarty w propozycji tego aneksu . Zamknąłem harmonogram 2013. utworzyłem na 2014 we wszystkich mozliwych miejscach.
I dostaję aneks ze starym harmonogramem.
Dzwonie  10x i jedna Pani mi mówi że ponieważ jestem na literę B to NFZ nie czekał na papierki . INO sobie szybko zrobił aneks.
Kurde ,że mama nie wyżła za kogoś kto nazywa się  Z

Powaznie tez mam zgłosić zmianę do umowy ??

Wysłałem im skany z SZOI bo Oni nie widzą a w ogóle to pracują na innym programie

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9378
  • Pomógł? 525
  • Zachodniopomorski OW
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 27, 2014, 12:43:38 pm »
No niestety zgłoszenie zmiany trzeba będzie zrobić. W to, że nie widzą jestem wstanie uwierzyć. Ostatnimi czasu coraz więcej jest rzeczy których oni nie widzą, np. umowa o podwykonawstwo - nie ma i ch*j. Po skopiowaniu - teraz widzą dwie. Jakaś edycja personelu? Nie widać - ale ja mam nr wniosku jaki się utworzył po edycji - nie ma i ch*j.

Offline PanDB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Pomógł? 7
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 28, 2014, 09:00:13 am »
Nie dostali jeszcze mojego "głównego" Nr 20  aneksu , bo go wczoraj " wk ...ny" , dopiero wysłałem. ...............
A wracam sobie do domu i w skrzynce jest nastepny aneks Nr 21.
Dzisiaj pewnie bedzie ... też
.....................................:-))

PS. Właśnie zrobiłem zgloszenie zmian do umowy . I jak sie okazało harmonogramy były widoczne - ale oba stary i nowy . . I co więcej nawet pojawił się Gab. Zabiegowy w lokalizacji , a nie w miejscu. WALCZYŁEM z tym całe lata. Coś idzie ku lepszemu.
Czekam na ocenę NFZ.
 Czy muszę im przesłać PDF ?????
« Ostatnia zmiana: Stycznia 28, 2014, 10:51:37 am wysłana przez PanDB »

Offline gabfiz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Pomógł? 0
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 30, 2014, 13:11:54 pm »
No niestety zgłoszenie zmiany trzeba będzie zrobić. W to, że nie widzą jestem wstanie uwierzyć. Ostatnimi czasu coraz więcej jest rzeczy których oni nie widzą, np. umowa o podwykonawstwo - nie ma i ch*j. Po skopiowaniu - teraz widzą dwie. Jakaś edycja personelu? Nie widać - ale ja mam nr wniosku jaki się utworzył po edycji - nie ma i ch*j.
U mnie podobnie, po otrzymaniu aneksu na 2014 r brak jednego pracownika "niewidzialny w systemie dla NFZ" z mojej strony w systemie było wszystko ok. (tutaj cytat od  Pawła .. *.)  Trudno, została zrobiona zmiana do umowy, z dodanym pracownikiem i harmonogramem dla niego od 1 stycznia, zmiana do umowy została zatwierdzona przez NFZ w systemie. Stosowny wniosek w formie papierowej został wysłany. Na dzień dzisiejszy brak jest stosownego aneksu, jak i zmiany do umowy w formie elektronicznej  w systemie.
Pytanie: czy mogę w tej sytuacji wykazywać tego pracownika od początku stycznia jako wykonującego zabiegi, chodzi o fizyko?

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 30, 2014, 15:24:31 pm »
Jeśli, masz pozytywną ocenę NFZ to jak najbardziej tak,ale dopóki nie będzie aneksu to w raportach zwrotnych będzie mieć ostrzeżenie lub informację o braku personelu...
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Tomasz

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 187
  • Pomógł? 5
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 30, 2014, 19:02:44 pm »
o widzę, że nie ja jeden miałem takie problemy. NFZ dał instrukcje, żeby zaktualizować potencjał na Szoi a potem wysłał umowę ze starym harmonogramem, bo nie wysłałem im osobnego pisma z informację, że zmieniają się godziny pracowników. Z instrukcji wynikało, że pisemnie zgłasza się tylko nowego pracownika, a nie zmiany godzin. Kazano mi zrobić wniosek o zmianę i... dostałem ocenę negatywną bo zmniejszyłem ilość godzin pracy o 6/tydzień. Tłumaczenie, że miałem świadczeń ponad limit prawie w wysokości miesięcznego kontaktu były dla NFZ jakoś niebyły przekonujące. Można na się jakoś odwołać od oceny wniosku od zmianę umowy? Zakwestionował Wam kiedyś NFZ wniosek o zmianę? bo ja składałem pewnie 20-30 wniosków przez ostatnie kilka lat i nigdy nie było problemu.

Offline PanDB

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 594
  • Pomógł? 7
Odp: przekazanie nowego potencjału z portalu SZOI do NFZ
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 31, 2014, 15:21:13 pm »
Wniosek mam zatwierdzony jeden harmonogram co wywalony drugi dodany.
 Zresztą nie ja wstawiłem dwa harmonogramy dla samego siebie  .
 To NFZ przepisał zamkniety z 2013r i dodał mój nowy . Paranoja .
 Wniosek od 5 dni czeka na ocenę . w międzyczasie , już aneksik przyszedł na SZOI , ale po wysłaniu raportu , do tego wczoraj trzeba było Fax wysłać a propos cytologii.
Generalnie biurokracja osiągnęłą szczyt 

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 286
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9378 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3284 Wiadomości
Michał Michał
3190 Wiadomości
karolweksler
3134 Wiadomości
09061303
3065 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2951 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1633 Wiadomości

Reklama

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]