collapse

Reklama


Autor Wątek: Lista pozycji do zgloszenia - status : USUNIĘCIE we wniosku zmian do umowy  (Przeczytany 1719 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parcell

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 1
  • Pomógł? 0
Witam wszystkich. Poszukuję metody rozwiązania problemu, który powstał w wyniku dezaktywacji miejsca wykonywania świadczeń. W związku z przeniesieniem szkoły do innej miejscowości w celu zgłoszenia tego faktu do NFZ wykonałem czynności wg instrukcji  -zamknięcie z końcem sierpnia 2013 harmonogramów personelu, komórki, zdjęcie sprzętu i dodanie nowej lokalizacji. Następnie wygenerowałem wniosek zmian do umowy i popełniłem błąd - nie zatwierdziłem go. Zamiast tego wykonałem kolejne czynności m.in. dezaktywowanie starego miejsca i stworzenie nowego miejsca, przypięcie zasobów i określenie harmonogramów. Wróciłem do wniosku i kolejny błąd - zaktualizowałem go i na liście pozycji  dla tej komórki mam status usunięcie. Przeczytałem wszystkie wątki, które znalazłem na tym forum dotyczące mojego problemu, ale żaden nie został zakończony informacją jak udało się (lub nie) ten problem rozwiązać. Kontakty z NFZ nic nie wnoszą - panie po drugiej stronie nie widzą żadnego problemu, twierdząc, że przecież to łatwe do rozwiązania po mojej stronie. Moje tłumaczenia, że dopóki sprawy nie rozwiążę to nie mogę zgłosić wniosku z zamknięciem miejsca w starej szkole, dzięki któremu będzie można zgłosić nowe miejsce. Miałem nadzieję, że przekażą moją sprawę do swoich informatyków od SZOI, ale niestety nie.
Jeśli ktoś miał okazję dojść do końca w rozwiązaniu takiej sprawy proszę o sugestie, za które z góry dziękuję.
Może, ma ktoś maila lub tel do informatyków od SZOI w Warmińsko Mazurskim OW NFZ?

Offline jedin

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 649
  • Pomógł? 10
Odp: Lista pozycji do zgloszenia - status : USUNIĘCIE we wniosku zmian do umowy
« Odpowiedź #1 dnia: Września 26, 2013, 20:33:26 pm »
skoro nie zatwierdziłes poprzedniego zgłoszenia to tak jakbys go nie zrobił, wiec przeklikaj w nim wszystkie zmiany ręcznie....tak by daty się zgadzały

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Lista pozycji do zgloszenia - status : USUNIĘCIE we wniosku zmian do umowy
« Odpowiedź #2 dnia: Września 26, 2013, 21:21:41 pm »
No to panie jakieś niedorobione. Może skoro panie twierdzą, że to takie łatwe to niech opiszą jak to zrobić. Czy tylko są od siedzenia i pi****lenia głupot.
NIGDY nie spotkałem się z sytuacją, że trzeba zrobić wniosek z zamknięciem miejsca (no chyba, że to mazowiecki oddział ;) ).
Dodaję nowe miejsce (kończę wszystkie daty w starym) -> w funduszu robią aneks i dodają nowe miejsce do umowy -> robię zgłoszenie z dodaniem harmonogramów, personelu i sprzętu do nowego miejsca. A jeżeli panie twierdzą, że można to zrobić wszystko samemu po swojej stronie to znaczy, że są jebanymi wpierdalaczami ciastek na pierwszym piętrze, mającymi w dupie swoją robotę i możesz to im przekazać z pozdrowieniami ode mnie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 148
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]