collapse

Reklama


Autor Wątek: HURTOWA ZMIANA UPRAWNIEŃ SKRYPT DO RTM  (Przeczytany 2898 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pokerzysta

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? -2
HURTOWA ZMIANA UPRAWNIEŃ SKRYPT DO RTM
« dnia: Lutego 06, 2013, 23:57:29 pm »
Czy ma moze ktoś uzyczyć skrypt który pozwoli wszytskim swiadczeniom załatwionym przez pogotowie
przepiąć uprawnienie ze zwykłego (albo dodac nowe) na RM przypisany pacjentom ratownictwa
Jak to zwykle producent (w moim rozumieniu) nie dał pełnej informacji o funkcjonalności po aktualizacji i instrukcji obsługi przez co mam kilkaset swiadczen ktore NFZ odrzuca bo nie mają pogranych uprawnien a zgodnie z wymogami ich nie musza mieć. na terz stoje w płacze :(

Offline pokerzysta

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? -2
Odp: HURTOWA ZMIANA UPRAWNIEŃ SKRYPT DO RTM
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 11, 2013, 18:26:45 pm »
W końcu po wielu mailach skrypt dostałem - podłączyłem go w innym watku - ale mailing z panią z kspps to jak rozmowa z koniem. 5 maili trezba było wykonać zeby uzyskać potwierdznie ze sknocili sprawe. Niestety sytuacja sie ponawia bo okazuje sie ze pole data zakonczenia )swiadczenia realizowanego przez RTM) zostało ustawione jako obowiązkowe i nikt nikmogo o tym nie raczył poinformować
No i znowu ja do kspps że cos nie tak i prosze albo zdjąć pole albo skpt przepisujący godzine przekazania na godzinę zakończenia (musza byc te same bo przeciez gość został pzrekazany a kamsoft chce jeszcze zeby zakonczyc swiadczenie), a pani ze mam sobie powpisywac byle co w nastepnej wersji zdejma obowiązek dla polaz "zakonczenie"
no ich chyba/.../ mam 1000 pozycji klepac bo cos sie im pokiełbasiło? no i znowu tydzień mailingu zeby w końcu skryopcik puscili łaskawie?
Może ktoś ma jakis eliksir bo juz nie mogę.

Offline pokerzysta

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? -2
Odp: HURTOWA ZMIANA UPRAWNIEŃ SKRYPT DO RTM
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 13, 2014, 20:21:46 pm »
widze że sie otwiera więc może komus potrzebny

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 135
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]