collapse

Reklama


Autor Wątek: po raporcie rozliczeniowym konieczny refundacyjny?  (Przeczytany 4163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thecla

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 0
po raporcie rozliczeniowym konieczny refundacyjny?
« dnia: Listopada 26, 2008, 11:38:47 am »
Witam,

Mam takÄ? sytuacjÄ?:  po weryfikacji raport??w w NFZ wyrzuci??o mi b??Ä?d o braku wpisu w CWU dla jednej pacjentki, po moim sprawdzeniu okaza??o siÄ? ??e na skierowaniu by?? b??Ä?dny nr pesel, poprawi??am pesel w karcie pacjenta i b??Ä?dne ??wiadczenia i wys??a??am raport statystyczny, my??la??am ??e mam jeszcze jakie?? wolne jednostki rozliczeniowe na starej umowie poradni z NFZ i wys??a??am raport rozliczeniowy, w raporcie zwrotnym jest komunikat o b??Ä?dzie- przekroczenie limit??w a szablon jest na minusowÄ? kwotÄ?.
Czy muszÄ? wystawiÄ? taki minusowy rachunek rozliczeniowy?Czy mo??e nic ju?? nie robiÄ? z tym? Przecie?? ja im nie bÄ?dÄ? zwracaÄ? pieniÄ?dzy za nieuznane ??wiadczenia, tak? Wcze??niej te?? fundusz nie zap??aci?? za ??wiadczenie z b??Ä?dnym peselem. I czy przy nowej umowie z NFZ (by??a cesja poradni) bÄ?dÄ? mog??a rozliczyÄ? takie ??wiadczenie, je??eli teraz nie mam wolnych punkt??w? ???

Pozdrwiam

Offline thecla

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 0
Odp: po raporcie rozliczeniowym konieczny refundacyjny?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 12, 2008, 11:32:15 am »
nie by??o co kombinowaÄ?, ustali??am z PaniÄ? z funduszu ??e wystawiam rachunek refundacyjny do sierpnia na minus, wysz??a ma??a kwota wiÄ?c jako?? to od??a??ujemy

 8)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 50
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9316 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]