collapse

Reklama


Autor Wątek: Edycja personelu w SZOI  (Przeczytany 6646 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mika

  • Gość
Edycja personelu w SZOI
« dnia: Listopada 18, 2008, 14:43:56 pm »
EdytujÄ?c osobÄ? w SZOI trzeba wybraÄ? do??wiadczenie zawodowe. Czy kto?? wie, co to znaczy samo s??owo "do??wiadczenie" pod numerem 33? I czy Wy te?? macie tak ma??o opcji do wybrania? Dotyczy g????wnie pielÄ?gniarek i po??o??nych w POZ.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2008, 16:25:41 pm »
nie wiem co to znaczy, ale doda??em je ka??demu pracownikowi bo ka??dy ma jakie?? do??wiadczenie:).
Co to znaczy ma??o opcji? Gdzie?? tam jest przycisk umo??liwiajÄ?cy zliczenie rekord??w. Podaj sw??j wynik a jak tylko moje SZOI bÄ?dzie dzia??aÄ? to podam sw??j:>
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 18, 2008, 18:21:23 pm »

je??eli pielÄ?gniarka lub po??o??na majÄ?  uko??czone kursy kwalifikacyjne rodzinne to nie ma sensu dopisywaÄ? do??wiadczenie zawodowego bo to nie wp??ynie ju?? na ich kompetencje w POZ.
Kurs kwalifikacyjny za??atwia kwestie uprawnie?? czy mogÄ? pracowaÄ? i zbieraÄ? deklaracje jako pielÄ?gniarka/po??o??na POZ

wystarczy wpisywaÄ? te informacje kt??re sÄ? istotne do danej poradni/zakresu


Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3173
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 19, 2008, 04:44:04 am »
u mnie jest 53 pozycji. "Do??wiadczenie" jest na pozycji 33 (kolumna Lp.) i ma kod 001.

skopczyn. jeste?? pewien tego co piszesz? Dasz gwarancje, ??e to nie bÄ?dzie brane pod uwagÄ?? Ja wolÄ? posiedzieÄ? d??u??ej i wpisaÄ? ka??demu faktycznie posiadane do??wiadczenie ??eby p????niej nie byÄ? zaskoczonym.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Tomek R

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 326
  • Pomógł? 43
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 20, 2008, 17:03:04 pm »
Do oceny oferty nie jest brane pod uwagÄ? do??wiadczenie zawodowe. Mo??e tylko lepiej wyglÄ?da formularz ofertowy, bo nie ma napisu "brak danych" ;)
Pozdrawiam!

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 20, 2008, 20:43:51 pm »
Do oceny oferty nie jest brane pod uwagÄ? do??wiadczenie zawodowe. Mo??e tylko lepiej wyglÄ?da formularz ofertowy, bo nie ma napisu "brak danych" ;)

Tu siÄ? mylisz.

Kryteria oceny oferty sÄ? zawarte w zarzÄ?dzeniu nr  86/2008/DSOZ w za??Ä?czniku do zarzÄ?dzenia. I tu podam przyk??ad z zarzÄ?dzenia, po??o??na w zakresie ??wiadcze?? w poradni ginekologiczno - po??o??niczej w zakresie skojarzonym pobierania materia??u do bada?? cytologicznych powinna posiadaÄ? (kwalifikacje) certyfikat umiejÄ?tno??ci opisany w za??. nr 6. Lub je??li chodzi o poradnie specjalistyczne to czas pracy po??o??nej lub pielÄ?gniarki z do??wiadczeniem zawodowym okre??lonym w kol. 7 za??. 3a co najmniej 50% czasu pracy poradni. Przyk??ad: w poradni diabetologicznej, pielÄ?gniarka powinna min. roczny sta?? pracy w poradni. Pozycja w s??owniku SZOI nr. 10 o kodzie 0010028. Czyli do??wiadczenie zawodowe i kompetencje majÄ? znaczenie przy ocenie oferty tylko trzeba wpisywaÄ? to co jest istotne dla poradni/zakresu, czyli tak jak pisa?? skopczyp. A pozycja 53 "Do??wiadczenie" o kod 001 mo??na ka??demu pracownikowi dopisaÄ?, ale wydaje mi siÄ? ??e nie bÄ?dzie mia??a znaczenia przy ocenie oferty.
Pozdrawiam
Bartosz

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Edycja personelu w SZOI
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 20, 2008, 20:51:50 pm »
Pewnie i ma znaczenie przy konkursie ofert. Przy aktualizacji mam na to po prostu ....  8)

Inna sprawa, ??e moze i chcia??bym wpisaÄ? wszystkim lekarzom do??wiadczenie/umiejÄ?tno??ci/certyfikaty jakie majÄ? ale oni majÄ? na to jeszcze bardziej ni?? ja .......  :D I tak ka??dy z nich i wszyscy razem dostanÄ? kontrakt na przysz??y rok.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 79
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 5
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]