collapse

Reklama


Autor Wątek: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.  (Przeczytany 3759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lipka

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« dnia: Kwietnia 06, 2012, 18:13:02 pm »
Witam.Miesiac temu miałem problem , brak gminy - ok uzupełnione wszystkie. Teraz (najnowszy PPS) jak zazanacze pokaż pacjentów bez określonej gminy - pokazuje mi wszystkich. Eksport pacjentów do .csv i tutaj problem każdy wyeksportowany pacjent ma wpisana gmine w kolumnie. Macie jakis pomysl ? Czy lista się wyśle ? Czy użyć wersji PPS z poprzedniego miesiaca? Swieta ida a ja siedze nad pacjentami .Pozdrawiam i Wesołych Świąt!

Offline ted

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 250
  • Pomógł? 7
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 06, 2012, 19:25:32 pm »
brak gminy - ok uzupełnione wszystkie.
W jaki sposób uzupełniłeś gminy?. Poprawiając w KS-PPS każdego pacjenta czy importując z excella lub scv?

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2012, 13:23:58 pm »
Ja poprawiałem przez Excela i to było migiem. potem tylko co nie zauważyłem już w pps
Edward z Kętrzyna

Offline lipka

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 3
  • Pomógł? 0
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2012, 20:46:15 pm »
Ja poprawiałem przez Excela i to było migiem. potem tylko co nie zauważyłem już w pps

Uzupełniłem w Escelu i nie uzupełnia się gmina na zakładce pacjenta , chociaż jeżeli wyeksportuje dane pacjentów to dane o gminach są w .xls

Offline Edward_B

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2935
  • Pomógł? 154
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 10, 2012, 21:38:58 pm »
Zobacz w deklaracjach "Rodzaj gminy" jest miejska, wiejska i nieokreślona. Myślę, że jak masz źle to przy odznaczeni "gmina nieokreślona" odfiltruje te złe
Edward z Kętrzyna

Offline zibi

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 327
  • Pomógł? 14
  • Wielkopolski OW
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 10, 2012, 21:59:52 pm »
Witam.Miesiac temu miałem problem , brak gminy - ok uzupełnione wszystkie. Teraz (najnowszy PPS) jak zazanacze pokaż pacjentów bez określonej gminy - pokazuje mi wszystkich. Eksport pacjentów do .csv i tutaj problem każdy wyeksportowany pacjent ma wpisana gmine w kolumnie. Macie jakis pomysl ? Czy lista się wyśle ? Czy użyć wersji PPS z poprzedniego miesiaca? Swieta ida a ja siedze nad pacjentami .Pozdrawiam i Wesołych Świąt!
tak czytam i nie wierzę :)
w WLKP już jakieś 2 lata temu zaczeli uwalać deklaracje bez gminy :(
W PPS jest fajnie działająca funkcja sama ci dopisuje do odfiltrowanej wioski gminy itp
Może to nie o to chodzi - to prośba o nie branie mojej wypowiedzi na poważnie :)

Offline bart

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1498
  • Pomógł? 117
  • Dolnośląski OW
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 11, 2012, 01:40:32 am »
Zobacz w deklaracjach "Rodzaj gminy" jest miejska, wiejska i nieokreślona. Myślę, że jak masz źle to przy odznaczeni "gmina nieokreślona" odfiltruje te złe
Obawiam się, że termin gmina 'nieokreślona' odnosi się tu tylko do rodzaju gminy w słowniku gmin (SGMN),
a nie jej samej w sensie np. nazwy czy kodu TERYT przy adresie pacjenta.

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: Lista POZ - pacjenci bez określonej gminy.
« Odpowiedź #7 dnia: Września 12, 2012, 22:10:13 pm »
Pozwolę sobie podczepić się tutaj z pytaniem.
Dostałem przykaz od lekarza, aby przygotować spis pacjentów podzielonych na gminy tzn. ilu jest pacjentów z deklaracją do lekarza w każdej z gmin. Jak sprawdzam w programie pacjentów ze złożoną deklaracją do lekarza i bez określonej gminy to lista jest pusta (no i tak powinno być). Natomiast jak w tym samym oknie tylko bez zaznaczonej opcji "bez określonej gminy" zrobię eksport to w pliku są wiersze w których nie ma wzmianki o gminie, powiecie ani województwie. Na karcie pacjenta w zakładce adres widać, że miejscowość jest wybrana ze słownika - gmina jest widoczna.
Czy ktoś z forumowiczów ma jakiś pomysł dlaczego tak się dzieje i ewentualnie w jaki sposób można wyciągnąć z systemu informacje na temat gmin pacjentów mających złożoną deklarację do lekarza?

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 51
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]