collapse

Reklama


Autor Wątek: zmiana gabinetu  (Przeczytany 3113 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Justek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Pomógł? 2
zmiana gabinetu
« dnia: Lutego 20, 2012, 09:54:29 am »
witam,
mam zamiar zmienić gabinet, ale na taki, który będzie piętro wyżej- czyli adres pocztowy pozostanie bez zmian ( w umowie mam tylko nazwę ulicy i numer budynku, bez numeru lokalu). Czy muszę zgłosić to do NFZ (jeśli tak, to jaki termin?), czy tylko do CZP (opinia sanepidu itp.). Nie zmienią się również taki rzeczy jak dostępność dla niepełnosprawnych itd.
Drugie pytanie dotyczy zmiany pracownika na innego (psychologa na innego psychologa z takim samym wykształceniem)- jak wygląda procedura? Zgłaszam pisemnie, czy tylko w SZOI?

Pozdrawiam :)
Justyna

Offline gringo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 815
  • Pomógł? 22
  • Zachodniopomorski OW
Odp: zmiana gabinetu
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 22, 2012, 10:52:33 am »
witam,
mam zamiar zmienić gabinet, ale na taki, który będzie piętro wyżej- czyli adres pocztowy pozostanie bez zmian ( w umowie mam tylko nazwę ulicy i numer budynku, bez numeru lokalu). Czy muszę zgłosić to do NFZ (jeśli tak, to jaki termin?), czy tylko do CZP (opinia sanepidu itp.). Nie zmienią się również taki rzeczy jak dostępność dla niepełnosprawnych itd.
Drugie pytanie dotyczy zmiany pracownika na innego (psychologa na innego psychologa z takim samym wykształceniem)- jak wygląda procedura? Zgłaszam pisemnie, czy tylko w SZOI?

Pozdrawiam :)
Justyna

Zmiana pracownika na SZOI aneks do umowy i wydruk WAP z wnioskiem do NFZ.
Jeżeli pracownika nie ma w bazie NFZ, to komplet jego dokumentów załączyć do tego.
Zatrudnienie nowego pracownika medycznego na SZOI możliwe minimum jeden dzień do przodu od daty bieżącej.
Z sanepidem nie mam pewności.


Przepraszamy. Taras widokowy nieczynny. Najbliższy czynny taras widokowy dla odprowadzających we Wrocławiu!

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 131
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]