collapse

Reklama


Autor Wątek: Jak wam działa serwer SZOI?  (Przeczytany 339827 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3181
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #465 dnia: Kwietnia 03, 2013, 11:00:07 am »
Wróciłem, wróciłem i już mi się humor zepsuł po powrocie do szarej rzeczywistości. Muszę wygrać w lotto i pojechać sobie w roczną podróż :)

Co dziwne mogę zmieniać hasła użytkownikom, którym wygasły, ale jak próbuję się zalogować na konto admina to pojawia się komunikat o przerwie technicznej. Komunikatu żadnego na stronie oczywiście nie ma bo i po co.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3181
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #466 dnia: Kwietnia 03, 2013, 16:22:16 pm »
No to już lekka przesada. W terminie rozliczeń taka długa niedostępność i to jeszcze bez żadnego komunikatu. Cały czas przy próbie logowania pojawia się komunikat o przerwie technicznej. Czy wszyscy tak mają? Macie jakieś info kiedy to ustrojstwo zacznie działać prawidłowo?
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #467 dnia: Kwietnia 03, 2013, 16:44:48 pm »
No więc nie wszyscy tak mają. Ja u dwóch świadczeniodawców mogę się zalogować u pozostałych jest przerwa techniczna. Nadpobudliwy kolega J.S.  ;D też może się zalogować.
Analizują jednego z moich świadczeniodawców czemu nie może się zalogować. Jak znajdą przyczynę to pewnie i pozostali nie będą już mieć problemów

Włącz telefon.

Offline in_di

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Pomógł? 1
  • kujawsko-pomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #468 dnia: Kwietnia 03, 2013, 18:05:05 pm »
Mi przestało działać przy próbie pobrania udostępnionego pliku z "czerwonymi" w Ewusiu, nie wiem czy ma to jakiś związek. W NFZ jednemu świadczeniodawcy powiedzieli, że nie ma awarii tylko serwer działa wolniej. Nie wiem jak wam, ale mi nie udało się zalogować dziś ani razu, więc może nie wiedzą, że mamy aż taki problem?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2013, 18:08:30 pm wysłana przez in_di »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9317
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #469 dnia: Kwietnia 03, 2013, 18:40:26 pm »

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #470 dnia: Kwietnia 03, 2013, 19:33:48 pm »
Mi przestało działać przy próbie pobrania udostępnionego pliku z "czerwonymi" w Ewusiu, nie wiem czy ma to jakiś związek. W NFZ jednemu świadczeniodawcy powiedzieli, że nie ma awarii tylko serwer działa wolniej. Nie wiem jak wam, ale mi nie udało się zalogować dziś ani razu, więc może nie wiedzą, że mamy aż taki problem?

Wiedzą wiedzą :) Już ja ich poinformowałem. Dopóki do nich nie zadzwoniłem to też myśleli że SZOI działa tylko wolniej. Ale im udowodniłem że na jednego świadczeniodawcę można się zalogować a na innego nie.
Możesz napisać maila do Pani JD z podaniem numeru świadczeniodawcy na którego nie możesz się zalogować. Im więcej będzie takich świadczeniodawców to może pomyślą nad skróceniem 14 dniowego okresu przelewu - no bo już 2 dzień nie można rachunku wystawić i nie wiadomo kiedy będzie można.

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #471 dnia: Kwietnia 03, 2013, 20:47:05 pm »
Już chciałem założyć nowy wątek w związku z problemami logowania się do SZOI i pytaniem czy Wam też - ale chyba już za późno. Mam również przypadki, że na kilku świadczeniodawców można się logować bez problemu, a na kilku jest przerwa techniczna.

Tylko jak tak patrzę na ten komunikat to jest on inny od ogólnie znanego przerwa techniczna (jak jest jakaś aktualizacja SZOI albo czynności konserwacyjne). Nie potrafię powiedzieć dokładnie, ale graficznie się on różni.

Powiedzcie, czy na tych świadczeniodawców na których się nie można zalogować wysyłaliście prośbę o udostępnienie listy świadczeniobiorców nie posiadających uprawnienia do świadczeń a będących na listach aktywnych POZ? Bo tak coś mi się wydaje, że na świadczeniodawce z POZtem nie mogę się zalogować, a na takiego co nie POZ mogę.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #472 dnia: Kwietnia 03, 2013, 21:36:14 pm »
Ja też nie mogę zalogować się na POZty. Wysyłałem prośbę o listy peseli. Ale... forumowy kolega J.S. też ma między innymi POZ i on może się zalogować. Zadzwonię jutro do niego spytać czy wysyłali prośbę o listę peseli.

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #473 dnia: Kwietnia 03, 2013, 21:42:36 pm »
Tą samą sugestię podesłałem do J.D., może coś przyspieszy.

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3181
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #474 dnia: Kwietnia 04, 2013, 07:55:35 am »
Ja również wysyłałem prośbę o listę peseli i nie mogę się zalogować.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #475 dnia: Kwietnia 04, 2013, 08:34:51 am »
Odpowiedź z dzisiejszego ranka od J.D.:
Tak, problem jest od wczoraj zgłoszony jako pilny. Mam nadzieję, że uda się go dziś zdiagnozować i rozwiązać.

Offline J.S.

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #476 dnia: Kwietnia 04, 2013, 10:54:23 am »
mpi - co byś zrobił bez tego nadpobudliwego kolegi? nie miał byś się komu żalić. Ale jestem zawsze do usług.

Offline Jarasz

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 391
  • Pomógł? 33
  • Bydgoszcz
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #477 dnia: Kwietnia 04, 2013, 11:12:11 am »
J.S. - napisz proszę czy dla świadczeniodawcy z umową POZ dla którego możesz się zalgować do SZOI wysłałeś prośbę o udostępnienie listy peseli?

Offline J.S.

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Pomógł? 3
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #478 dnia: Kwietnia 04, 2013, 11:38:59 am »
Nie. Wyśle dopiero po zakończeniu rozliczenia marca. gdybym zblokował sobie SZOI to ksęegowa by mnie zaj..... ;D

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #479 dnia: Kwietnia 04, 2013, 11:47:30 am »
mpi - co byś zrobił bez tego nadpobudliwego kolegi? nie miał byś się komu żalić. Ale jestem zawsze do usług.

Hahahaha tak, zawsze mnie wspierasz w chwilach zwątpienia. Przytulisz i pocieszysz kiedy potrzeba. Wysłuchasz i współczujesz... hahahaha

A co do problemu to podobno jest zdiagnozowany i dziś ma być poprawka SZOI. Problem rzeczywiście był związany z tymi listami.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 46
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]