collapse

Reklama


Autor Wątek: Jak wam działa serwer SZOI?  (Przeczytany 339869 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9317
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #450 dnia: Stycznia 24, 2013, 22:15:16 pm »
No i skąd mam im wziąć producenta, model czy nr seryjny stetoskopu, wyposażenia gabinetu lekarza poz, zestawu przeciwwstrząsowego czy nesesera pielęgniarki poz?

No jak to jaki - POLAND :)

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #451 dnia: Stycznia 24, 2013, 22:35:58 pm »
U mnie dzisiaj koleżanka uzupełniała te kretyńskie numery seryjne i producentów. Każdy produkt ma jakiegoś producenta. Maja pewnie wpisane w programie od środków trwałych lub na fakturach. Lub obejrzyj dokładnie stetoskop to powinien być.
BTW to za bardzo przeżywasz to wszystko. Idź na jogę czy ping-ponga:)

Przemek - w przypadku "poważniejszego" sprzętu to się zgodzę. W AOS mam prawie wszystko. Prawie bo np. u okulisty między innymi skąd mam wziąć producenta i model tablicy do badania ostrości wzroku? W POZ to już wogóle lipa. Skąd wziąć producenta i model kozetki lekarskiej? stołu do badania niemowląt? nesesera? zestawu przeciwwstrząsowego (zestaw leków różnych producentów) itd? Albo producent takiej pozycji: podstawowe wyposażenie gabinetu lekarza poz?
A jak mam nie przeżywać? Skoro wiem, że muszę to zrobić bo samo się nie zrobi i mam termin wyznaczony a nie mogę go dotrzymać bo jakiś pojebana przerwa techniczna na SZOI to jak mam się nie wkurwiać?  :)

No jak to jaki - POLAND :)

A Ty wiesz, że jak jeszcze działało SZOI i przeglądałem sprzęty to u kogoś widziałem takiego producenta?  ;D

Offline gabfiz

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Pomógł? 0
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #452 dnia: Stycznia 25, 2013, 00:47:37 am »
No i skąd mam im wziąć producenta, model czy nr seryjny stetoskopu, wyposażenia gabinetu lekarza poz, zestawu przeciwwstrząsowego czy nesesera pielęgniarki poz?

No jak to jaki - POLAND :)

na "mądre" zapytania  takie same odpowiedzi 8)

a później marker i piszesz producent np. XXX lub QQQ i obok nr seryjny YYY i jest git  ;D

no i "oczywiście" wszystko jest serwisowane  :o
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 01:20:32 am wysłana przez gabfiz »

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #453 dnia: Stycznia 25, 2013, 10:50:16 am »
Wymóg dotyczy całego sprzętu. Na pytanie jakiego producenta mam wprowadzić w przypadku: wyposażenie niezbędne do udzielania świadczeń lekarza poz odpowiedziano mi, że muszę sobie jakoś poradzić. Ma nie być kreski w tym polu jak do tej pory. Zapomniałem spytać czy mogą być dwie kreski :)

Nie wiem czy jakieś zmiany się szykują bo teraz jak się wejdzie na SZOI to w tytule zakładki i okna przeglądarki jest MZWI.

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1305
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #454 dnia: Stycznia 25, 2013, 11:13:47 am »
Z tego co pamiętam to nie każdy sprzęt ma wymagania typu model czy numer seryjny. Nawet pola się nie pojawiają.
Tablice do ostrości wzroku:

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #455 dnia: Stycznia 25, 2013, 12:11:31 pm »
Producent i model pojawiają się u wszystkich. Model nie jest polem wymaganym ale pani z którą rozmawiałem poradziła, że na wszelki wypadek mam to pole również wprowadzić.

Pytam się cały czas: jaki producent/model wprowadzić w takich przypadkach:
zestaw przeciwwstrząsowy
wyposażenie gabinetu lekarza poz
wyposażenie gabinetu pilęgniarki poz
wyposazenie gabientu położnej
podstawowy zestaw reanimacyjny
neseser pielęganiarki czy położnej (gdzie istotne jest jego wyposażenie a nie sama torba)
itd...

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1305
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #456 dnia: Stycznia 25, 2013, 12:25:44 pm »
Przy wyposażeniu mam wpisane - Tech-Medica.. Z tego co kojarzę to firma produkująca meble medyczne i mamy od nich kozetkę czy coś takiego.
Nesesery to akurat mają loga firm przeważnie.
Zestawy reanimacyjne mają producentów i modele.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #457 dnia: Stycznia 25, 2013, 12:38:32 pm »
neseser pielęgniarki z wyposażeniem

wyposażeniem jest zestaw przeciwwstrząsowy, glukometr, aparat do mierzenia ciśnienia itd. To wszystko ma być pod logiem widniejącym na neseserze? jeśli nawet to ja mam bez loga :)

zestaw reanimacyjny ma producenta? W skład zestawu reanimacyjnego wchodzą leki, ambu itd... to są różni producenci.

Przy wyposażeniu masz Tech Medica - firma produkująca meble. W skład wyposażenia gabinetu lekarskiego wchodzą nie tylko meble. wchodzi stetoskop, glukometr, aparat do mierzenia ciśnienia krwi, zestaw przeciwwstrząsowy itd...

Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1305
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #458 dnia: Stycznia 25, 2013, 12:43:55 pm »
Potraktuj jako pakiet:)

Offline pjon

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 8
  • Pomógł? 0
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #459 dnia: Stycznia 25, 2013, 13:30:33 pm »
W przypadku wyposażenia gabinetów lekarza poz, pielęgniarki poz i gabinetu położnej jako producenta zaproponowano nam w NFZ wpisanie nazwy NZOZu bo to przecież właściciel kompletuje i odpowiada za całe wyposażenie, czyli mam wpisane - Producent: NZOZ .......... nazwy modelu na szczęście nie trzeba wpisywać.

Jak na razie tak przechodzi.

Jeśli potrzebujesz przykładowych danych spisanych z innych sprzętów np. nesesery itp. to mogę podać producenta.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #460 dnia: Stycznia 25, 2013, 17:34:42 pm »
Rozumiem że to nie tylko mój OW tak sobie wymyślił tylko jakaś zmasowana akcja?
Ja w polu Model nawet jak nie jest wymagane zamierzam coś wpisać. Kobieta która się tym zajmuje za bardzo nie wiedziała, natomiast poradziła, żeby na wszelki wypadek uzupełniać. To ona będzie to sprawdzać więc co będę się sprzeczał? :)
Na razie mam dane jednej przychodni. W wyposażeniu gabinetu lekarza podali producenta i model jednego z elementów np. aparatu RR, w wyposażeniu gabinetu pielęgniarki i położnej te same dane co do nesesera, w zestawie przeciwwstrząsowym producenta pierwszego leku tj, adrenaliny (model: adrenalina :) )przy zestawie reanimacyjnym dane ambu itd...

k***a przecież to chore jakieś jest. Czym się różnią takie dane od kresek w tych polach? Co za cymbał to wymyślił?


EDIT: a jak jest później ze zgłoszeniem zmiany do umowy? zmieniając tylko pola producent i model bez zmian dostępności itd nie pokaże komunikatu, że nie dokonano zmian i nie można zatwierdzić zgłoszenia?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 25, 2013, 17:39:19 pm wysłana przez mpi »

Offline pjon

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 8
  • Pomógł? 0
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #461 dnia: Stycznia 25, 2013, 20:32:48 pm »
W Lubelskim taka akcja miała miejsce rok albo dwa temu, nie bardzo już pamiętam, ale też byłem nieźle wk...y bo nie miało to żadnego sensu i związku z rzeczywistością, a dowiedzieć się coś sensownego było jak zawsze bardzo trudno. Natomiast z racji tego, że było to jakiś czas temu nie wiem jak ze zgłoszeniem zmian do umowy bo siłą rzeczy zgłoszenia były robione wraz z innymi istotnymi w tamtym czasie zmianami.

Masz rację, że jest to chore jak cała nasza służba zdrowia.
Ale jak zawsze punkt widzenia zależy od ..... , zapewne pracownik fundusz dostał polecenie aby dopilnować żeby wszystkie pola były wypełnione bo Kamsoft bezmyślnie stworzył wszędzie takie same rubryczki, więc tego wymaga nie mając żadnej wiedzy czy jest to możliwe do wpisania w jednej rubryczce i czy może mieć to związek ze stanem faktycznym.
Ja przestałem się tym za bardzo przejmować, tak ja to robią lekarze z którymi współpracuję. Kiedy ich pytałem co mam wpisać to podawali producenta pierwszej lepszej rzeczy na której była jakaś nazwa, do tego stopnia olewając temat że jako producenta nesesera kazali pisać "WITTCHEN" ;D (dla niewtajemniczonych Polski producent niezłej klasy galanterii i odzieży skórzanej).

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3181
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #462 dnia: Kwietnia 03, 2013, 08:56:10 am »
Czy wam też SZOI w K-P OW NFZ nie działa? Ktoś wie co jest grane?
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

Offline in_di

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Pomógł? 1
  • kujawsko-pomorski OW
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #463 dnia: Kwietnia 03, 2013, 08:59:50 am »
Mi też nie działa, już wczoraj były problemy, informatycy nie odbierają

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Jak wam działa serwer SZOI?
« Odpowiedź #464 dnia: Kwietnia 03, 2013, 10:40:59 am »
Oooooo Podróżnik wrócił :)

SZOI działało sprawnie do wczoraj ok 9:30. Potem już były problemy ale co jakiś czas można było pobrać zwrotkę lub coś wysłać. Od wczoraj popołudnia już nic nie można zrobić...

Jedynie wczoraj wieczorem zadziałał SNRL ale dziś też lipa

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 101
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]