collapse

Reklama


Autor Wątek: Pacjent, ktory sie nie przepisal, a zostal wykazany u swiadcz. w innym oddziale  (Przeczytany 2289 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Grzegorz0101

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 162
  • Pomógł? 5
Jest jakis wzor pisma (i gdzie go nalezy przeslac) w sprawie uznania przez NFZ danej deklaracji/danego u lekarza POZ? Mam taki przypadek, ze pacjent zostal wywalony w zwrotkach, bo zostal uznany u swiadczeniodawcy w innym oddziale. Nie moglo byc takiej mozliwosci w przypadku tego pacjenta, zreszta on sam to potwierdzil (nic nie podpisywal, nie leczyl sie nigdzie indziej, nawet w tym wojewodztwie nigdy nie byl). W zeszlym roku z tym samym oddzialem i pacjentem byl ten sam problem (wtedy to rozwiazano tak troche na odpiernicz-ponowne podpisanie deklaracji, co usunelo chorobe, ale nie przyczyne). Przypuszczam, ze tamten lekarz z lubelskiego pierdzielnal pesel i jakos nie zastanowil go fakt, ze szybko pacjent znowu "sie przepisal". W bazie dane pacjenta zostaly, to teraz tylko znowu podpial deklaracje ;/

EDIT: Najszybsza droga okazal sie telefon do przychodni z lubelskiego i wyjasnienie sprawy. Chociaz tez nie obylo sie bez bolu, bo probowala kobieta mi wcisnac, ze nie ma takiego peselu;potem, ze jest jeszcze drugi lekarz w budynku; potem ze ona zajmuje sie tylko za kolezanke; nastepnie domaga sie nazwiska pacjenta i nie dochodzi tlumaczenie, ze weryfikowane jest po PESELu i ze nazwiska mamy zapewne inne; potem cos tam zaczela mowic o ochronie danych osobowych.Nie wytrzymalem i w koncu sie znalazl - oczywiscie walneli PESEL moje pacjenta a nie swojego (ich pacjent jak okazalo nawet nie mial zblizonego numeru), a do konca sie nie kapneli, ze jak drugi raz pacjent nie wchodzi i jest cofany to moze zle sie dane wklepalo)
« Ostatnia zmiana: Października 12, 2011, 22:34:34 pm wysłana przez Grzegorz0101 »

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 142
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]