collapse

Reklama


Autor Wątek: ugoda i rozliczone punkty  (Przeczytany 3248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
ugoda i rozliczone punkty
« dnia: Września 02, 2011, 22:20:55 pm »
w ramach ugody mam do rozliczenia dwie umowy jedna powinna rozliczyć 443 punkty a po wykonaniu żądania rozliczenia rozliczono mi tylko 440 punkty, zaś druga umowa dotyczy 260 punktów a po żądaniu rozliczenia rozliczono mi 258 punktów.Czy u ktoś zna ten problem. Pani z NFZ tłumaczy to tym, że nie można rozliczyć tych 3 punktów z jednej umowy i 2 punktów z drugiej bo porady u mnie zazwyczaj mają 4 punkty a porady nie mozna podzielić .Teraz pewnie już z tym nic nie zrobię ale moze ktoś ma pomysł jak nad tym zapanować bo pewnie gdybym o tym wiedziała przed rozliczeniem to pewnie ręcznie jakoś można dobrać porady by ten limit cały wykorzystać tylko nie wiem jak to powinno przebiegać technicznie. Choć to  ręczne dobieranie porad to pewnie robota na dwa dni.Jestem ciekawa jak u Was wygląda to rozliczanie. Bo jeśli więcej jest takich poradni to NFZ ma niezły zysk.

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: ugoda i rozliczone punkty
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2011, 22:40:38 pm »
No tak 3+2 myślę że ok 10 PLN za punkt to daje 50 dych majątek ;) a tak poważnie mnie też to wkurza ale NFZ jest księstwem państwowym więc musi się rozliczyć z każdej złotówki...
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: ugoda i rozliczone punkty
« Odpowiedź #2 dnia: Września 03, 2011, 18:08:55 pm »
Zawsze tak jest i to w każdym zakresie....ja się tylko zastanawiam dlaczego nie dodadzą tego punktu ponad limit tylko kilka zabierają... ;) no ale to NFZ... :D
Pozdrawiam

Piotr

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 137
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]