collapse

Reklama


Autor Wątek: SIMP mazowiecki oddział  (Przeczytany 11940 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
SIMP mazowiecki oddział
« dnia: Sierpnia 09, 2011, 16:13:25 pm »
Witam.

Może ktoś wie kto jest władny wydać pozwolenie na usunięcie rachunku z SIMP z cytologii w mazowieckim oddziale?

Offline maciek777

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2200
  • Pomógł? 81
  • Mazowiecki OW
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 09, 2011, 20:47:04 pm »
Nie miałem nigdy takiego problemu, ale proponuję zadzwonić do sekcji AOS do p. Kingi lub p. Renaty może pokierują co i jak ;)
Wróżbita maciek już nie wróży, bo zamknął się w sobie :p

Offline Manioo SE

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1011
  • Pomógł? 77
  • Zachodniopomorski OW
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 09, 2011, 20:47:33 pm »
SIMP jest centralny

kiedyś musiałem anulować rachunek , to poprzez kontakt, który jest na stronie logowania do SIMP

POMOC TECHNICZNA: 32 35 95 259, 32 35 95 269
simp@asseco.pl

najpierw wykonałem telefon, potem poproszono mnie o maila w tej sprawie  :)

edit:

rachunki simp przesyła potem do oddziału
na szoi też potem trzeba usunąć

« Ostatnia zmiana: Sierpnia 09, 2011, 20:49:13 pm wysłana przez Manioo SE »
kto przeżyje zdrowy będzie,
kto umiera zdrowy już

" Jeśli chcesz - znajdziesz sposób,
jeśli nie chcesz - znajdziesz powód "
...........................................................
Spechej pomalu. Pozdrawiam.

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 10, 2011, 09:52:38 am »
Ale Asseco wymaga zgody funduszu z oddziału na to, dzwoniłem kilkunaście razy i nikt w MOW nie wie kto to jest. Znalazłem taką panią ale odpowiada tylko za CHUK.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpnia 10, 2011, 10:00:43 am »
Ja jak miałem problem to załatwiałem z kierownikiem Sekcja ds. Weryfikacji Raportów Rozliczeniowych i Rachunków. Ale to u nas, w mazowieckim nie wiem jak to jest ;)

Offline skopczyp

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 645
  • Pomógł? 37
  • SZOI
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpnia 10, 2011, 16:00:13 pm »

kontaktuj się z działem z którym podpisaliście umowę - to chyba najbardziej logiczne rozwiązanie

a jak nie będą chcieli to niech wskażą kto

w ostateczności pismo :) 


Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpnia 10, 2011, 16:21:33 pm »
Dwa dni dzwoniłem po wszystkich działach ale NIKT nie był w stanie udzielić tej informacji. Jeżeli będziecie mieć podobny problem to kontaktujcie się nie z mazowieckim oddziałe tylko od razu centralą NFZ, dział aplikacji. Tam jest jeden człowiek który szczerze mówi co myśli i wykazuje cechę której brakuje pracownikom MOW - zdrowy rozsądek!

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpnia 10, 2011, 17:00:33 pm »
Napiszę pod postem ale to dłuższy temat.
mamy nadwykonania z AOS, w grę wchodzą raczej duże jak dla mnie sumy, staram się żeby nie zrobić błędów aby 15.08 NFZ uznał umowę za rozliczoną.
Pod koniec lipca wygenerowałem rachunek z SIMPa za cytologie, jak zawsze wszystko "automatycznie" poszło, zostawiłem do klepnięcia pieczątką i poszedł do MOW. Po kilku dniach pojawił się w SZOI z dopiskiem "nieprawidłowości": REALIZACJA RACHUNKU SKUTKUJE PRZEKROCZENIEM LIMITU UMOWY. W SIMPIE rzeczywiście liczba punktów na rachunkach jest większa od limitu półrocznego. Telefon do monitorowania umów i razem z Panią dochodzimy do wniosku że najprościej będzie napisać wniosek o aneks który zwiększy limit, przy okazji dojdzie kilka zł za nadwykonania. 26.07 wysyłamy pismo z wnioskiem, po uzgodnieniu z działem specjalistyki oczywiście, gdzie panie zapewniały że prześlą go jak najszybciej wyżej. Po telefonach zapewniały że wszystkie wnioski przesły do finansowego i czekają na akceptacje Pani Dyrektor. 8.07 dzwonie i dowaidujesię że finansowy nie ma ma naszego wniosku, po kilkunastu tel w kancelarii po numerze listu ustalają że jest cały czas w spec, gdzie nagle Pani przyznaje się że rzeczywiście jest jescze u niej. Najlepsze że Pani Dyrektor tak się napracowała nad tymi wnioskami że następne przyjmie po 15.08, oczywiście za późno, żadne prośby i groźby nie pomagają.
Mój pomysł jest taki żeby usunąć rachunek z SIMPa, telefon do Asseco, oczywiście może Pani to zrobić ale po zgodzie oddziału NFZ, przy okazji wychodzi na jaw że wg tego co widzi Pani z obsługi w momencie generowania rachunku limit wynosił 258 pkt, 22 lipca NFZ zaaktualizował umowę i limit zmniejszył się do 256 i przy zatwierdzaniu rachunku już jest rzeczywiście wyższy niż limit. Zajrzałem w papiery i od marca limit na półrocze powinien być 256 pkt. a 22 lipca rzeczywiście były aneksy ale tylko na JGP bez ruszania limitów. Nie wiem co się dzieje z NFZ też nie wiedzą.
Dalej zaczyna się problem kto ma udzielić zgody na usunięcie rachunku z SIMP, nie monitorowanie, nie finansowy, nikt nic nie wie jak w czeskim filmie. Z Panią kierownik z umów ustaliłem że przepchnie nasz wnioske o aneks do podpisu ale kierownik finansowego nic nie wie i nie chce wiedzieć i nie może pomóc. Co dziwne znalazłem Panią która może udzielić takiej zgody ale tylko w zakresie CHUK, a ktoś z AOS nie istnieje, może Pani kierownik monitorowania umów ale nigdy nie złapałem go pod telefonem.

Dopiero wtedy pomyślałem o centalii i tam po 1 telefonie miałem numer a drugi tel załatwił sprawę. W 15 minut.
Czekam tylko aż Asseco usunie rachunek, spróbuje wygenerować drugi i mogę się tylko modlić żeby wyszedł do limitu, a papier i rachunek z SIKCH zdązył do 12.08 bo w poniedziałek święto.
A jeszcze śmieszne jest to że nie wiadomo czy z takim "wiszącym" rachunkiem z SIMP umowa AOS zostaje uzanana za rozliczoną czy nie.
A i tak niepotrzebnie pewnie się meczę bo wnioski o nadwykonania będzie można składać osobiście w kancelarii w dniu 15.08 od godz 12.05 do godz 12.06 (przerwa od 12.00 do 12.10 jakby przypadkiem ktoś trafił) albo listownie (liczy się data stempla) pod warunkiem że do właściwego oddziału NFZ wpłyną przed dniem 16.08.2007 r.
Rozpisałem się i przepraszam za błędy ale w nerwach pisałem.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpnia 10, 2011, 17:06:45 pm »
Jak nic Bieszczady ;)

Offline neelix

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 991
  • Pomógł? 39
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 10, 2011, 21:13:57 pm »
Rzucam wszystko i jadę. Dłuższe kontakty z NFZ są niebezpieczne dla zdrowia psychicznego.

Offline PiotrSz

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3279
  • Pomógł? 108
Odp: SIMP mazowiecki oddział
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpnia 12, 2011, 10:31:56 am »
Rzucam wszystko i jadę. Dłuższe kontakty z NFZ są niebezpieczne dla zdrowia psychicznego.

oj też swoje przerabiałem z SIMPem i miałem podobną "ścieżkę zdrowia" jak Twoja..

pozdrawiam

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 128
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]