collapse

Reklama


Autor Wątek: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze  (Przeczytany 56087 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwca 14, 2011, 09:00:31 am »
Piotr29 - a dlaczego musisz "przeklikać" wszystkich? Teraz zacząłem się zastanawiać czy ja zbyt rutynowo nie podszedłem i o czymś nie zapomniałem  :).
Ja u nikogo nic nie zmieniałem na SZOI ponieważ żadnych zmian w grafikach ani w sprzęcie nie było w stosunku do I półrocza, więc wygenerowałem jedynie nowy profil. W przypadku braku zmian nie "przeklikuję" wszystkich cokolwiek by to oznaczało  :D

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwca 14, 2011, 09:08:10 am »
Kolega po prostu lubi dodawać sobie pracy. W ten sposób sam siebie przekonuje, że ma nad wszystkim kontrolę.

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwca 14, 2011, 09:10:16 am »
Piotr29 - a dlaczego musisz "przeklikać" wszystkich? Teraz zacząłem się zastanawiać czy ja zbyt rutynowo nie podszedłem i o czymś nie zapomniałem  :).
Ja u nikogo nic nie zmieniałem na SZOI ponieważ żadnych zmian w grafikach ani w sprzęcie nie było w stosunku do I półrocza, więc wygenerowałem jedynie nowy profil. W przypadku braku zmian nie "przeklikuję" wszystkich cokolwiek by to oznaczało  :D

O niczym nie zapomniałeś  :D ja "przeklikuję" wszystkich w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok...tak dla własnego spokoju...lekarze przecież co chwila się rozwijają i donoszą jakieś certyfikaty, zaświadczenia, podnoszą kompetencje i takie tam inne pierdoły które niestety musze powprowadzać i posprawdzać...więc lekarzy zostawiam i "przeklikuję"  :D u mnie np. jest dopiero czerwiec a już dokonałem 6 zmian do umowy (i to tylko w jednym zakresie) właśnie z powodu lekarzy, którzy co rusz to zmieniają to godziny pracy to inne tzw. pierdoły które wg. mnie mogły by poczekać do konkursu czy renegocjacji.

Więc mpi myślę że niczego nie zapomniałeś a ja wolę wszystko "przeklikać" żeby mi później coś nie wyskoczyło...ale tak jak mówię harmonogramy ustawione do końca umowy mam tylko u lekarzy.

Kolega po prostu lubi dodawać sobie pracy. W ten sposób sam siebie przekonuje, że ma nad wszystkim kontrolę.

nie kontrolę Paweł tylko święty spokój  ;) i wolę sprawdzić to i owo nawet 3 razy żeby właśnie nie dodawać sobie pracy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2011, 09:12:15 am wysłana przez Piotr29 »
Pozdrawiam

Piotr

Offline mpi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3356
  • Pomógł? 116
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwca 14, 2011, 09:24:48 am »
Ja w kwalifikacjach zmieniam tylko jak dojdzie jakaś specjalizacja. Kursy, certyfikaty itd jeśli nie są one wymagane to mam w pewnej części ciała  ;D - inaczej podobnie jak Ty większość czasu bym na SZOI spędzał.

Ja w AOS na szczęście od kilku lat nie mam zmian w grafikach. W POZ nie powiem - zmieniają się ale raczej z tego powodu, że odejdzie jeden a przyjdzie inny lekarz. Bo jak już zaplanują grafik to raczej przez dłuuuuuugi czas jest on aktualny :)

Także w moim przypadku data DO była by bezsensowna. Ale chyba wiem co jest u Ciebie. Kiedyś pracowałem w takiej jednej firmie gdzie rzeczywiście zmian było bardzo dużo. Na szczęście w tamtych czasach nie było SZOI i zgłoszeń zmian do umowy  ;D 

Offline bartsph

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Pomógł? 0
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwca 14, 2011, 10:37:19 am »
Panowie a ja mam takie, może i śmieszne pytanie. Jak tworzyłem ofertę pół roku temu to miałem tak jakby 4 oferty o różnych numerach ;) Czy teraz gdy robię dokumentację aktualizacyjną to także tworzę 4 oferty o różnych numerach czy może 1 ofertę z 4 różnymi zakresami. Dla zobrazowania tego o czym myślę wstawiam 2 screeny ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2011, 10:43:37 am wysłana przez Paweł »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwca 14, 2011, 10:43:17 am »
Robisz tyle dokumentacji ile masz zapytań.

Offline bartsph

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Pomógł? 0
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwca 14, 2011, 10:54:11 am »
Na stronie NFZ jest taka oto informacja:
Uwaga: Na jedno zapytanie ofertowe może być złożona tylko jedna dokumentacja aktualizacyjna obejmująca wszystkie zakresy występujące w aktualnie obowiązującej umowie.
Możecie mi to wytłumaczyć tak łopatologicznie, czy tak jak mam na pierwszym screenie czy na drugim ;) Kompletny nowicjusz ze mnie  ::)


Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwca 14, 2011, 11:02:16 am »
Jeśli masz jedno zapytanie obejmujące wszystkie zakresy Ciebie obowiązujące to robisz jedną dokumentację aktualizacyjną.
Jeśli masz kilka zapytań w których masz po jednym zakresie (bądź po kilka) robisz tyle dokumentacji aktualizacyjnej ile masz zapytań a nie ile masz zakresów.

I jeszcze jedno...sprawdź które zapytanie Ciebie dotyczy.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2011, 11:04:15 am wysłana przez Piotr29 »
Pozdrawiam

Piotr

Offline bartsph

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Pomógł? 0
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwca 14, 2011, 11:27:22 am »
Wszystko jasne, bardzo bardzo dziękuję ;D

Offline Manjak

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 82
  • Pomógł? 1
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwca 15, 2011, 08:05:00 am »
No to Panowie już oficjalnie można powiedzieć, że od drugiego półrocza zacznie się zabawa:
http://www.nfz.gov.pl/new/index.php?katnr=3&dzialnr=12&artnr=4482&b=1
;)

Edit:
O tyle ma wspólnego z tematem, że mpi pytał, które zarządzenie obowiązuje - no to juz wiemy które; ale ok, nie widziałem, że dyskusja rozwinęła się w innym temacie.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2011, 08:28:52 am wysłana przez Manjak »

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwca 15, 2011, 08:13:20 am »
1. Nie ma nic wspólnego z tematem.
2. http://forumpps.pl/index.php?topic=4237.msg23791#msg23791

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwca 30, 2011, 12:29:57 pm »
Komunikat dla świadczeniodawców realizujących umowy w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna w sprawie aktualizacji harmonogramów pracy poradni specjalistycznych w okresie 01 lipca - 31 grudnia 2011 roku.

 

Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia informuje wszystkich Świadczeniodawców realizujących umowy w rodzaju Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna, którzy zaakceptowali propozycję kwoty zobowiązania Oddziału Funduszu na II półrocze 2011r., że mimo obowiązywania od 01 lipca br. II okresu rozliczeniowego, w którym świadczenia rozliczane będą według nowego systemu (JGP), nie ma obowiązku składania dokumentacji aktualizacyjnej dotyczącej II półrocza 2011 roku.

 

Obowiązek aktualizacji za pomocą funkcjonalności Portalu SZOI (zgłoszenie zmian do umowy) dotyczy harmonogramów pracy poradni specjalistycznych w okresie 01 lipca - 31 grudnia 2011 roku. Aktualizacja w SZOI będzie możliwa po podpisaniu aneksów dotyczących finansowania świadczeń w II półroczu br. oraz udostępnieniu ich w wersji elektronicznej.

http://www.nfz-szczecin.pl/n-1665.htm

Offline Michał Sas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Pomógł? 0
  • W-M OFZ
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 28, 2011, 11:17:43 am »
Proszę o pomoc w aktualizacji potencjału w SZOI - przedłużenie harmonogramu. Wprowadziłem nowy harmonogram własny i co dalej?

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #28 dnia: Lipca 28, 2011, 11:27:31 am »
Zmieniasz harmonogramy pracy?
1. Jeżeli nie, to robisz tylko i wyłącznie zgłoszenie zmiany do umowy i zmieniasz daty, w miejscu personelu i sprzęcie, z 2011-06-30 na 2011-12-31.
2. Jeżeli tak, to robisz zgłoszenie zmian do umowy, zmieniasz harmonogramy na nowe i resztę jak w punkcie 1.

Offline Michał Sas

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Pomógł? 0
  • W-M OFZ
Odp: Dokumentacja aktu. w AOS II półrocze
« Odpowiedź #29 dnia: Lipca 28, 2011, 11:36:14 am »
zrobiłem zgłoszenie zmian do umowy - ale nie było tam żadnych okienek do edycji sprzętu i harmonogramu pracy - zatwierdziłem i teraz jest status >w trakcie do przygotowania<

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 97
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]