collapse

Reklama


Autor Wątek: Błąd raport statystyczny w W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.  (Przeczytany 3973 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pacyf

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Pomógł? 0
Witam,

Rozliczam SPO (osobodni) i do raportu statystycznego wchodzi zestaw świadczeń - włącznie z tymi z ubiegłego roku. Raport wraca z błędem:
Umowy Rozliczane W Starym Modelu Powinny Być Być Przekazywane W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.

Dodam że nie mam możliwości przełączenie w chwili obecnej umowy z 2010 na nowy model rozliczania z powodu błędu:
Błąd: istnieją szablony do których są nie zatwierdzone dokumenty rozliczeniowe. Nie można zmienić modelu.

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Błąd raport statystyczny w W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 03, 2011, 07:54:54 am »
Na początek sprawdź czy wszystko masz rozliczone....bo jak widać raczej nie....następnie jak wystawisz już wszystkie rachunki i będą miały status conajmniej zatwierdzony możesz zmienić model rozliczeń na SZOI....inaczej nie da rady.....
Pozdrawiam

Piotr

Offline Pacyf

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Pomógł? 0
Odp: Błąd raport statystyczny w W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 03, 2011, 10:41:02 am »
Sprawdzałem i mam wszystko rozliczone ale mam świadczenie już rozliczone, które jest zweryfikowane jako błędne - czy to może być przyczyną braku możliwości zmiany modelu rozliczania ?

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: Błąd raport statystyczny w W Formacie Swiad W Wersji Niższej Niż 5.2.0.
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 03, 2011, 11:07:06 am »
Jeśli masz świadczenie zapłacone zweryfikowane jako błędne tzn że prawdopodobnie będzie korekta....chyba że magiczxny tel do NFZ załatwi sprawę....musisz to wyjaśnić jeśli jest błąd rzeczywiście po Twojej stronie to koniecznie korekta....
Pozdrawiam

Piotr

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 134
  • Kropka Ukrytych: 1
  • Kropka Użytkowników: 1

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]