collapse

Reklama


Autor Wątek: nieaktywna pozycja w raporcie statystycznym zwrotnym  (Przeczytany 4526 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
nieaktywna pozycja w raporcie statystycznym zwrotnym
« dnia: Lipca 03, 2010, 11:30:33 am »
proszę o pomoc ponieważ mam problem ze zrobieniem raportu rozliczeniowego (korekta za kwiecień) ponieważ nastąpiła zmiana podstawy ubezpieczenia z ubezpieczony na uprawniony do świadczeń na podstawie decyzji wójta.By to wykonać usunęłam dana pozycję a następnie dodałam ją ponownie z wpisanym numerem decyzji wójta. wysłałam raport statystyczny, odebrałam zwrotny (ponieważ był błąd to poprawiłam , ponownie wysłałam raport statystyczny, odebrałam zwrotny okazało się,że znowu są błędy typu brak miejsca wykonywania porady oraz brak lekarza wykonującego mimo iż napewno było to wykazane - poprawiłam te błędy wykasowując pacjenta i jeszcze raz go wpisując ponownie wysłałam raport statystyczny odebrałam zwrotny - wszystko było ok. Zrobiłam raport rozliczeniowy-wysłałm do nfz po odebraniu okazało się , że "nie ma pozycji do rozliczenia". póżniej dowiedziałam się, że powinnam zaznaczyć konkretne pozycje do rozliczenia ale jak rozwijam wszystkie pozycje raportu to pojawia się tylko ta porada dopisana ale brak porady usuniętej. Ponadto teraz jak otwieram raport statystyczny zwrotny to przy pozycji usuniętej czyli tej na minus obecnie pojawia się nieaktywny szary napis "zaakceptowano przesłaną wersję danych" dlaczego???? proszę o pomoc jak to rozwikłać.


Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: nieaktywna pozycja w raporcie statystycznym zwrotnym
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 05, 2010, 07:56:59 am »
a korekta przyszła za tego usuniętego? bo powinna  ;)
Pozdrawiam

Piotr

Offline scorpio69

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Pomógł? 0
Odp: nieaktywna pozycja w raporcie statystycznym zwrotnym
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 06, 2010, 22:21:35 pm »
korekta nie przyszła bo okazało się, że to była porada jeszcze nie rozliczona. Już wiem jak to rozwikłać  choć zajęło to dużo czasu dziękuję za zainteresowanie

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 117
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]