collapse

Reklama


Autor Wątek: Brak umowy do pobrania na SZOI  (Przeczytany 3266 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline marcin3112

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Pomógł? 9
Brak umowy do pobrania na SZOI
« dnia: Maja 01, 2010, 18:02:59 pm »
Tak się składa że muszę wpisać cały miesiąc świadczeń stomatologicznych do KS-PPS, jako że rozliczam kwiecień, a umowy były na pierwszy kwartał (do marca), muszę mieć nowy plik z umową pobrany z SZOI, aby taki plik otrzymać musiałem zrobić wniosek o zmiany na pozostałą część roku co uczyniłem w wyznaczonym przez NFZ terminie (do 20 kwietnia) wniosek został zaakceptowany przez NFZ, nie pobrałem jednak pliku z umową (po sprawdzeniu że NFZ zaakceptował wniosek nie wchodziłem już na SZOI). Teraz jak wchodzę na SZOI to w umowach nie ma nic do pobrania, i nie wiem czy NFZ nie wygenerował umowy, czy też NFZ udostępnił umowę ale potem usunął plik do pobrania. W większości przypadków dotychczas plik z umową po pewnym czasie od zawarcia umowy był usuwany z menu, tak iż pobranie umowy nie było możliwe.

Wygląda na to że po długim weekendzie czeka mnie telefon do NFZ aby raczyli mi udostępnić plik z umową - mam nadzieję że nie będzie problemów....

Czy ktoś orientuje się dlaczego NFZ usuwa pliki z umowami do pobrania po pewnym czasie? dla mnie nie ma to większego sensu, czym może to być podyktowane? do niektórych starych umów pliki są do tej pory do pobrania.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9314
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Brak umowy do pobrania na SZOI
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 01, 2010, 18:07:02 pm »
Przygotowują aneks. Będzie do pobrania jak wróci do nich podpisany na papierze. Ale zawsze można zadzwonić i poprosić, żeby wygenerowali plik umowy. A nóż się uda.

Offline marcin3112

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 98
  • Pomógł? 9
Odp: Brak umowy do pobrania na SZOI
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 01, 2010, 18:18:23 pm »
dzięki za odpowiedź, u pozostałych świadczeniodawców (rozliczam 3 gabinety STM) umowy już były do pobrania, z tym że w pozostałych gabinetach wysłałem zgłoszenia trochę wcześniej. U jednego ze świadczeniodawców po pobraniu pliku z umową z SZOI zniknęła opcja pobierz, myślałem że przegapiłem moment w którym umowa była dostępna i NFZ usunął plik do pobrania, ale może faktycznie jeszcze nie mają aneksu na papierze. Wszystko się okaże po weekendzie.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 174
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]