collapse

Reklama


Autor Wątek: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank  (Przeczytany 63083 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 14, 2009, 15:51:36 pm »
Szanowni Państwo, do Portalu SZOI została dodana funkcjonalność zgłaszania wniosków do rachunków bankowych, służąca do:
- potwierdzenia istniejących numerów rachunków bankowych
- dokonywania zmian w numerach rachunków bankowych, jeśli zmiany takie świadczeniodawca planuje od dnia 01 stycznia 2010, w umowie obowiązującej.
Podkreślamy, iż warunkiem koniecznym dla przedłużenia umów na rok 2010 oraz dla przekazania środków pieniężnych za wykonane usługi i dostawy przez Narodowy Fundusz Zdrowia, jest dokonanie aktualizacji numeru rachunku bankowego, oraz przesłanie do ZOW NFZ stosownego załącznika, w ślad za ofertą aktualizacyjną.
Wprowadzona w systemie funkcjonalność pozwoli na skrócenie czasu niezbędnego na wprowadzenie nowego konta bankowego do umowy za pośrednictwem aneksu, bądź potwierdzenie, że numer konta obowiązującego w roku 2009, będzie aktualny także od 1.01.2010.
Szczegółowy opis procedury składania wniosków znajduje się w instrukcji obsługi Portalu SZOI oraz w dokumencie umieszczonym poniżej.
Skrócona wersja instrukcji procedury składania wniosków o utworzenie aneksu bankowego.
http://www.nfz-szczecin.pl/files/2009_12_14_szoi_ins_t_uzyt_konta_bankowe.pdf

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 14, 2009, 17:35:26 pm »
tego dokumentu nie idzie przeczytać , tekst bardzo powoli ładuje się linijka po linijce i miga aż w końcu przeglądarka pdf zawiesza się.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 14, 2009, 17:45:53 pm »
U mnie otworzył się w 0,3s czy coś koło tego.

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 14, 2009, 20:06:04 pm »
U mnie w 0.001 Mierzyłem stoperem  8) Trzeba odreagować  ;D

A tak poważniej to już nie wiem ile tych wniosków mamy złożyć? Do każdego rodzaju czy tylko w ramach przyszłej umowy.
Dodam że aktualny numer konta obowiązuje od początku i się nie zmieni.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 14, 2009, 20:28:22 pm »
Wychodzi na to, że numer trzeba dać na wszystkie dokumentacje jakie sie składa. Lepiej dać więcej niż później znowu dosyłać kolejne papiery.

Offline jedrek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 219
  • Pomógł? 0
  • zachodniopomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 14, 2009, 22:30:20 pm »
Chodziło mi o rodzaj wniosku czy świadczeniodawcy mają generować wnioski dla każdego rodzaju czyli:
- poza umową
- w ramach przyszłej umowy
- w ramach wybranej umowy

Ja na razie wygenerowałem wniosek tylko w ramach przyszłej umowy.
Po co podawać numer konta w ramach wybranej umowy jak ona za 15 dni się skończy a numer jest aktualny (no ale jeśli wymagają to im podam).

A poza umową co to w ogóle jest? Jak płace za kompa z konta firmy?

Offline miszol

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Pomógł? 32
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 15, 2009, 00:11:35 am »
- poza umową

to wtedy gdy w NFZ masz znajomości i dostajesz ekstra kasę z nadwyżek jakie mają ;)

oczywiście żartuję, nie mam pojęcia czego dotyczy ten zapis

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 15, 2009, 08:21:34 am »
to tak jak z dopłatą pacjenta w KSpps

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 232
  • Pomógł? 4
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 17, 2009, 12:12:09 pm »
czy ktos juz moze wie z ktorej strony to ugryzc??jezeli sie nie zmieni rachnek bankowy to dla potwierdzenia generujemy w (1) Ustalanie/zmiana numeru konta do rozliczeń z NFZ TYLKO dla przyszlej umowy tak?? a wersje papierowa tez im wysylalmy??dostalam telefon z ZOW ze tylko wersje elektroniczna w szoi wygenerowac,ale komunikaty brzmia zupelnie inaczej:/

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 17, 2009, 12:37:24 pm »
Zmienia się czy nie - nieważne. Najlepiej wygenerować "dla przyszłej umowy" i wysłać to również na papierze. Tak dla świętego spokoju.

Offline Marcinek

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 141
  • Pomógł? 4
  • Wielkopolska REH
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 17, 2009, 13:53:05 pm »
Dokładnie, czy się zmienia, czy nie trzeba wygenerować wniosek, wydrukować wysłać do NFZ. W WLKP. można to zrobić do końca roku (tak wynika z info. telefonicznej uzyskanej w NFZ).

Offline Patrycja

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 172
  • Pomógł? 0
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #71 dnia: Grudnia 20, 2009, 12:05:14 pm »
Należy wybrać "dla przyszłej umowy" - tylko wtedy pojawi się słownik umów, z których trzeba wybrać odpowiednią (jak wybrałam z ciekawości "w ramach obecnej umowy" nic się nie pojawiło).

WOW NFZ wskazał w dodatkowym komunikacie, kto jaki numer ma wybierać w zależności od tego, kiedy kończy się umowa.

Pozdrawiam,

Patrycja

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Pozdrawiam
Bartosz

Offline Bartosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2375
  • Pomógł? 178
  • Kujawsko-Pomorski OW NFZ/Konsultant IT/KK
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #73 dnia: Grudnia 22, 2009, 13:30:17 pm »
Zwracam się z serdeczną prośbą o sprawdzenie w portalu SZOI czy Państwa wniosek dot. przypisania konta bankowego do przyszłej umowy został przyjęty.   

Informuje, iż znaczna część wniosków została odrzucona ze względu na wybranie złego typu umowy.

Jednocześnie przypominam, iż bez względu na to czy Świadczeniodawca ma umowę roczną czy wieloletnią należy wypełnić wniosek w ramach przyszłej umowy.

 W przypadku informacji w portalu SZOI, iż Państwa wniosek został odrzucony proszę o możliwie szybkie ponowne wygenerowanie w portalu SZOI oraz przesyłanie wersji papierowej wypełnionych wniosków na adres: Kujawsko- Pomorski Oddział Wojewódzki NFZ Sekcja Obsługi Umów ul. Mickiewicza 15 85-071 Bydgoszcz.

Wypełniony wniosek należy przesłać z podpisem i pieczątką osoby reprezentującej Świadczeniodawcę.

źródło: www.nfz-bydgoszcz.pl
Pozdrawiam
Bartosz

Offline Yaro

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 81
  • Pomógł? 1
Odp: Komunikat w sprawie dokumentacji aktualizacyjnej na 2010 r. dotyczący konta bank
« Odpowiedź #74 dnia: Grudnia 30, 2009, 16:04:36 pm »
Witam. Ja wybrałem dla lekarza POZ i położnej typ 01/7 a dla pielęgniarki w kapitacyjnej formie 01/8. Wniosek pierwszty został przyjety a drugi od kilku dni wisi na SZOI jako przekazany. Czy w drugim przypadku wybrałem zły typ dla pielęgniarki. Proszę o pomoc.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 131
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 6
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]