collapse

Reklama


Autor Wątek: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A  (Przeczytany 635 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Mały POZ, Somed w pakiecie A, 3 stanowiska.
Po wysłaniu świadczenia konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista z wykonującym tylko lekarzem POZ wynikowo wyszedł błąd
50801015 - Nie przekazano danych o wszystkich osobach realizujących świadczenie
Z tego co gdzieś wyczytałem możliwość dopisania współwykonujących do świadczenia jest w Somedzie od pakietu B, który jest cenowo dwa razy droższy.

Czy ktoś z Somedem pakiet A miał już potrzebę rozliczenia takiego świadczenia i udało się mu to w jakiś sposób bez błędu?
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Isiek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Pomógł? 13
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 15, 2024, 16:51:28 pm »
W pełnej karcie usługi zakładka bodajże powiązany personel, można dodać sztukę lub nawet zdefiniować grupę.

Offline cobratw

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 300
  • Pomógł? 14
  • Kujawsko-Pomorskie
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 16, 2024, 08:11:47 am »
Najpierw   Zlecenia -Opcje- widoczność, ustawienia formatki- zakładki- widoczność zakładki grupa robocza pracowników

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 16, 2024, 10:33:16 am »
No dokładnie, ale opcja w pakiecie A jest wyszarzona, funkcja niedostępna. Stąd moje pytanie czy komuś się udało inaczej, ale pewnie nie.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline maciejj

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 579
  • Pomógł? 64
  • Wielkopolski OW NFZ
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 16, 2024, 11:22:39 am »
zobacz uprawnienia, sprawdziłem na instalacji z pakietem A i mam dostęp

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 16, 2024, 12:19:42 pm »
Logowanie jest na administratora.
Właściciel zapytał w Kamsofcie - usłyszał, że pakiet A nie umożliwia rejestracji grupy roboczej pracowników. Może masz jakąś specjalną licencję, albo z jakimś bugiem na Twoją korzyść. Właściciel jeszcze drąży temat, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 557
  • Pomógł? 49
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 16, 2024, 15:59:53 pm »
Wiem, stare, bo z biuletynu do wersji z roku 2004 (2004.04.0.02):
"Aby wykorzystać grupy robocze, należy ustawić odpowiednie opcje w module Zlecenia. Grupa robocza pacjentów dostępna jest począwszy od pakietu A, grupa robocza pracowników pojawia się dopiero w pakiecie B. Opcje pokazane są na rysunku towarzyszącym opisowi zmiany związanej z wykonawcą zlecenia i zaznaczone są niebieską obwódką."
Grupy robocze pracowników zawsze były począwszy od pakietu B. Oczywiście nie mnie decydować co i jak, więc dyskusji ciągnąc nie będę,  potwierdzam tylko to co napisano wcześniej. Grupy robocze pracowników mamy od pakietu B.

Offline Isiek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Pomógł? 13
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 17, 2024, 14:34:46 pm »
Mały POZ, Somed w pakiecie A, 3 stanowiska.
Po wysłaniu świadczenia konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista z wykonującym tylko lekarzem POZ wynikowo wyszedł błąd
50801015 - Nie przekazano danych o wszystkich osobach realizujących świadczenie
Z tego co gdzieś wyczytałem możliwość dopisania współwykonujących do świadczenia jest w Somedzie od pakietu B, który jest cenowo dwa razy droższy.

Czy ktoś z Somedem pakiet A miał już potrzebę rozliczenia takiego świadczenia i udało się mu to w jakiś sposób bez błędu?
To może zmiana licencji? Mój POZ (mały) jedzie na KS-Gabinet- dotychczas, o ile wiem, odpowiadał (był tożsamy?) Somed pakiet A. Ale np. opcja o której mówisz jest w nim wyszarzona ale domyślnie włączona i bez problemu rozliczam BP OK. Licencja na KS-Gabinet jest dużo tańsza niż na Somed, a śmiga.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 17, 2024, 15:01:07 pm »
O ile nie mylę pojęć, Somed Pakiet A to właśnie KS-Gabinet.
Nie wiem na ile nie jest to jakiś ficzer dotyczący tylko Twojej instalacji. Skoro jest wyszarzone tzn. niedostępne, a zaznaczone - no coś pod bazą pewnie siedzi jako zaznaczone. Przyczyna może być różna.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline Isiek

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 151
  • Pomógł? 13
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 17, 2024, 15:24:02 pm »
Nie zmieniałem pakietu, zawsze był to Gabinet. Spróbuj może wejść przez pełną kartę usługi przy rozliczaniu. Nie dam ręki uciąć, ale zanim nie puściłem pierwszej usługi to opcja była wysżarzona niezaznaczona.... czary...

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Rozliczenie konsultacji lekarz POZ - lekarz specjalista w BP OK w Somed Pakiet A
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 18, 2024, 01:08:30 am »
Biorąc pod uwagę to, co napisał @MK potwierdzając dostępność grupy roboczej pracowników od pakietu B może być tak, że u Ciebie Somed postawiony był na jakiejś startowej wersji z opcją zaczekowaną - to jest ten ficzer, o którym pisałem.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 136
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]