collapse

Reklama


Autor Wątek: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024  (Przeczytany 304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline moniazaba

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Pomógł? 5
Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« dnia: Grudnia 14, 2023, 16:43:00 pm »
Witam,

mamy umowę na POZ. Teraz przygotowuję wniosek na nowy zakres świadczeń budżet powierzony opieki koordynowanej od stycznia 2024.
Wg. Pani z NFZ konieczne jest  usunięcie personelu teraz realizującego świadczenia w komórce lekarz POZ.
Zostawienie tylko specjalistów z opieki koordynowanej. My na wszystko mamy podwykonawców, więc nie mam personelu fizycznie w portalu... Nie mogę przygotować wniosku ponieważ system pokazuje błąd: nie zdefiniowano personelu dla miejsca realizacji Poradnia lekarza POZ.

Może ktoś miał taki problem ???
Monika

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 14, 2023, 17:55:33 pm »
Nie miałem, ale ofertę składałem trzy razy - najbardziej szczegółowo sprawdzany temat do tej pory, ale wreszcie skończyło się sukcesem.

Ogólnie usuwanie personelu jest dla mnie bardzo dziwne. Ja bym tego nie robił. Trzeba dodać specjalistów i dietetyka do komórki lekarz poz, ale wystarczy z średniotygodniowym harmonogramem. Nie trzeba aneksować, nawet nie wolno. Pan w NFZ powiedział mi, że oni sobie już z tego personel wciągną gdzie trzeba. /W sumie mamy grudzień, ja to robiłem wcześniej - potencjał w NFZ w grudniu różnie się już zachowuje./
Specjalistów potrzebujesz w potencjale swoim, nawet jak są to podwykonawcy po to, żeby na nich móc rozliczyć świadczenia - to też cytat z "Pana z NFZ". W tym punkcie raczej chodzi o usługi konsultacji (umowa jest, ale przychodnia jeszcze nie zdążyła nikogo ogarnąć).
Ja we wniosku do NFZ wykazałem pełen skład poztowców nawet z koordynatorem, także nie wiem czemu taka sugestia z NFZ powstała.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline moniazaba

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Pomógł? 5
Odp: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 14, 2023, 19:18:00 pm »
 Trzeba dodać specjalistów i dietetyka do komórki lekarz poz - czyli z umowy podwykonawstwa (personel widoczny w programie do ofertowania) mam dodać specjalistów do portalu świadczeniodawcy ?


Monika

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 14, 2023, 19:36:00 pm »
U mnie jak widzę podwykonawcę w ofertowaniu, to widzę tylko jednostkę i tyle.
Dalej idąc, może popatrzmy od drugiej strony. Czy jak tak będzie zdefiniowany personel, to czy dasz rady na niego wykazać świadczenie? Ja usłyszałem to co wcześniej napisałem - muszę pod komórkę lekarza POZ mieć podpiętą taką osobę. Usługi z BP OK w umowie są podpięte do komórki lekarza POZ.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

Offline moniazaba

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Pomógł? 5
Odp: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 14, 2023, 21:14:45 pm »
Kardiologa, alergologa i diabetologa dodałam do komórki Lekarza POZ czyli spokojnie rozliczymy na nich świadczenia.
Próbuję zdobyć alergologa i dietetyka .... sporo tego

Dziękuję za pomoc :)
Monika

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Elektroniczny wniosek BPOK na 2024
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 14, 2023, 22:18:31 pm »
Nie musisz mieć wszystkich ścieżek na raz. I tak mi się wydaje, że na początek i tak nie da się ogarnąć wszystkich potencjalnych pacjentów. Wydaje się być dużo zabawy przy ogarnianiu tego.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 207
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]