collapse

Reklama


Autor Wątek: Problem z utworzeniem karty laboratorium do skierowania na badanie.  (Przeczytany 319 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline brazolq

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 8
  • Pomógł? 0
Cześć,

Świadczeniodawca ma umowę z Vitolabo na wysyłanie na skierowanie na badania laboratoryjne. Gdy chcę wystawić takie skierowanie mogę wybrać tylko organ wykonujący, ale nie ma możliwości wybrania dokładnego miejsca wykonywania. Vitolabo twierdzi że wszystkie dane mogę zaczytać w KS-PPS z OSOZ, ale nie są w stanie podpowiedzieć mi w jaki sposób to mogę zrobić i przekierowywują do producenta oprogramowania. W systemie nie widzę możliwości pobrania danych z OSOZ w celu założenia karty. Może istnieje jakaś instrukcja, albo jest mi ktoś w stanie podpowiedzieć w jaki sposób mam uzyskać dane konieczne do wystawiania tych skierowań? Może jest jakiś rejestr/wykaz o którym nie wiem?

Pozdrawiam,
Jakub Rybicki

Offline Michał

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3180
  • Pomógł? 101
  • Kujawsko-Pomorski OW
    • NZOZ "ARS MEDICA" Przychodnia Lekarska
Odp: Problem z utworzeniem karty laboratorium do skierowania na badanie.
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 04, 2023, 09:44:32 am »
Nie wiem jak w PPS, ale w SOMED, jak konfigurujesz usługę dla każdego badania to w zakładce powiązania wybierasz usługę z OSOZ i tam wybierasz konkretne laboratorium. Na screenie przykład z Vitalabo bo domyślam się że o to laboratorium chodzi.
Pozdrawiam
Michał (michalszy)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 138
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]