collapse

Reklama


Autor Wątek: Przejęcie deklaracji POZ  (Przeczytany 957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dcyba

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Pomógł? 1
Przejęcie deklaracji POZ
« dnia: Października 27, 2023, 20:11:51 pm »
Cześć wszystkim! Niebawem przejmujemy deklaracje POZ który zdecydował się zakończyć swoją działalność. Czy mieliście z tym jakieś doświadczenia? Komunikat o decyzji został już opublikowany na stronie NFZ. Poinformowano mnie w NFZ ze mam nie zmieniać dat podpisu tych deklaracji i wgrać je do programu. Zastanawiam się tylko czy mam je "dorzucić" do naszych i normlanie wysłać raport deklaracji? Czy utworzyć pod to jakiś osobny oddział czy dodać do obecnego oddziału na którym składamy dekl.
Na moim portalu cisza, żadnych instrukcji z ich strony. Nic. Bazę z mmedica zgrałam i będziemy ją wgrywać na dniach żeby zachować dokumentację.

Dzięki z góry.

Offline 09061303

  • Global Moderator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3035
  • Pomógł? 321
  • Podkarpacki OW
Odp: Przejęcie deklaracji POZ
« Odpowiedź #1 dnia: Października 27, 2023, 22:30:41 pm »
Miałem niedawno taki przypadek, tylko że przejmowana była komórka z deklaracjami bez lekarza, a nie zakańczana jej działalność i przejmowane tylko deklaracje. W moim przypadku zarejestrowana została komórka w tej lokalizacji, dodany nowy personel lekarski i deklaracje były przejmowane na tę nowo utworzoną komórkę. Teraz najważniejsze - wg instrukcji z NFZ najważniejsze jest to co na podpisanej przez pacjenta deklaracji w zakresie głównie lekarz - data podpisania. Z tego powodu importowałem deklaracje na nową komórkę i podmiot, ale z datą złożenia jak na papierze/pierwotnej deklaracji oraz lekarzem z pierwotnej deklaracji mimo, że w aktualnym podmiocie nie pracował. NFZ dał jakiś czas podmiotowi na przepisanie deklaracji na aktualny personel, czyli złożenie przez pacjentów po prostu nowej deklaracji.
Raport generuje się do NFZ poprawnie, faktury są ok.
Kliknij pomógł, jeślim pomógł :-)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 178
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]