collapse

Reklama


Autor Wątek: SIMP - instrukcja  (Przeczytany 6632 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rgb

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Pomógł? 0
SIMP - instrukcja
« dnia: Maja 12, 2008, 02:40:03 am »
Witam.
Przeszuka??em ca??e forum i nie ma w og??le nic na temat SIMP. Wiem, ??e to forum na temat KSPPS ale z tego du??o os??b pewnie bÄ?dzie korzystaÄ? wiÄ?c mo??e warto napisaÄ? parÄ? s????w? Dzisiaj mam ju?? kody dostÄ?powe i siÄ? loguje jako administrator.
I za bardzo nie widzÄ? co tam mo??na w tym systemie robiÄ?. A nie chce niczego robiÄ? intuicyjnie bo bojÄ? siÄ? ??e co?? utworzÄ? np. a potem tego siÄ? nie da wykasowaÄ? czy co?? w tym rodzaju.

RobiÄ? sprawozdawczo??Ä? dla NZOZ'u i w umowie jest profilaktyka kt??rÄ? robiÄ? lekarze.

Jak siÄ? poprzez SIMP wykonuje sprawozdawczo??Ä? w zakresie profilaktyki? Czy jest w og??le w necie jaka?? instrukcja na ten temat?
Czy muszÄ? utworzyÄ? najpierw pracownika medycznego ??eby cokolwiek tam robiÄ?? Tak naprawdÄ? to ja bÄ?dÄ? tylko przy tym systemie SIMP pracowa??. Zatem z konta 1 u??ytkownika bÄ?dÄ? m??g?? robiÄ? raporty za paru lekarzy?

BÄ?dÄ? wdziÄ?czny za jakie?? wskaz??wki.
Pozdrawiam.


Offline Przemyslaw

  • ForumPPS.pl
  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1305
  • Pomógł? 33
  • Zachodniopomorski OW
Odp: SIMP - instrukcja
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 12, 2008, 06:49:58 am »
Instrukcja jest tutaj http://www.nfz-szczecin.pl/nfz/dla_lek/simp/SIMP_instruk/index.htm
Jaka sprawozdawczosc chcesz rozliczac? Napisz a wyjasnie ci wszystko bo rozliczam co miesiac cytologie.
Jak dostales konto administratora z mozliwoscia zakladania kont dla uzytkownikow to mozesz zalozyc konta dla lekarzy, przeszkolic ich i beda wpisywac sobie sami. Potem wygenerujesz rachunki i po sprawie. Generalnie SIMP jest prosty aczkolwiek interfejs jest malo przemyslany.
« Ostatnia zmiana: Maja 12, 2008, 08:31:48 am wysłana przez Przemek »

Offline rgb

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Pomógł? 0
Odp: SIMP - instrukcja
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 12, 2008, 12:55:58 pm »
Cze??Ä? Przemek. DziÄ?kujÄ? za szybkÄ? odpowied?? z twojej strony.
RozliczaÄ? bÄ?dÄ?:
- profilaktykÄ? gru??licy robionÄ? przez pielÄ?gniarkÄ? - ale to chyba siÄ? robi w PPS tylko i SIMP nie ma nic do rzeczy
- no i profilaktykÄ? chor??b uk??adu krÄ???enia robionÄ? przez lekarzy - a to na pewno SIMP!

Ja raczej bÄ?dÄ? siÄ? rozlicza?? w imieniu lekarzy. Czy mimo tego muszÄ? na ka??dego stworzyÄ? osobne konto?

Jak mo??esz zatem podaj mi te wskaz??wki. DziÄ?kujÄ? i pozdrawiam.



Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9317
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: SIMP - instrukcja
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 12, 2008, 12:57:39 pm »
Je??eli sam bÄ?dziesz robi?? to nie musisz zak??adaÄ? nowych u??ytkownik??w.
Trzeba tylko uzupe??niÄ? personel, dane dotyczÄ?ce konta bankowego i ??mia??o mo??na wpisywaÄ? ankiety.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 105
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]