collapse

Reklama


Autor Wątek: Raport zbiorczy POZ jak sprawozdać test antygenowy gdyż brak pozycji 1001600005?  (Przeczytany 2424 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9304
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Pakujesz samego xml, nie umieszczasz go w żadnym katalogu.

Offline Maja04

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 340
  • Pomógł? 5
@Nyahaha
Musisz odpowiednio skonfigurować Somed i policzy, ale też musi Ci ktoś w Somed te dane wprowadzić per usługa lub procedura.

@michas100
Wszyscy, którzy pilnują wypełniania warunków umowy z NFZ, to sprawozdają. Nie wiem kto z KS takie coś mógł napisać. PPS powinien wypuścić na to aktualizację, bo lista badań jest słownikiem i nie dodasz nic z palca. Somed ma tak samo, poprawka jest już w ostatnich aktualizacjach.
Proszę Cie jeżeli masz tyle cierpliwości by mi wytłumaczyć:)) ja walczę ze swoim dostawcą ( tez kamsoft) antygen z SDS jest dodatkowo sprawozdawany jako usługa w poz, oczywiści  w raporcie mi sie nie zlicza ( moim zdaniem brak procedury, której nigdzie nie znalazłam, a może jest a ja jej nie widzę?) z palca do raportu za chiny nie dopisze. Połączyłam usługę z umową POZ, ale nic mi to nie dało. Napisz proszę czy o odpowiednie skongigurownie to chodzi Ci o to by dodać procedure do usługi? ale jaką procedurę ?

Offline KrystianT

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 238
  • Pomógł? 30
mMedica w raporcie półrocznym nie ma 1001600005 i sprawozdanie przeszło i NFZ (opolski) dał potwierdzenie.

Pierwszy aneks wprowadzający jakieś zmiany do umowy po ogłoszeniu ZARZĄDZENIA NR 64/2022/DSOZ to aneks wprowadzający zarządzenie 79/2022/DSOZ i tam wśród załączników jest tabelka z antygenami, a ten aneks obowiązuje od 1.07, więc sprawozdanie za pierwsze półrocze jest po staremu...
Macie jakieś aneksy wprowadzające wcześniej niż od 1.07 nowy wzór załącznika 3c?

Offline Grażyna

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 639
  • Pomógł? 5
  • Mazowiecki Oddział Wojewódzki NFZ
Dziś zrobiłam aktualizację PPS-a i udało się dopisać w spr test covidowy, mazowicki

Offline moniazaba

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 349
  • Pomógł? 5
mMedica w raporcie półrocznym nie ma 1001600005 i sprawozdanie przeszło i NFZ (opolski) dał potwierdzenie.

Pierwszy aneks wprowadzający jakieś zmiany do umowy po ogłoszeniu ZARZĄDZENIA NR 64/2022/DSOZ to aneks wprowadzający zarządzenie 79/2022/DSOZ i tam wśród załączników jest tabelka z antygenami, a ten aneks obowiązuje od 1.07, więc sprawozdanie za pierwsze półrocze jest po staremu...
Macie jakieś aneksy wprowadzające wcześniej niż od 1.07 nowy wzór załącznika 3c?

też na mmedica zrobiłam zbiorczy i przeszedł bez problemu (małopolski) - nie ma testu antygenowego
Monika

Offline Meteor

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Pomógł? 1
moduł rozliczenia > refundacje - F11( hasło) >komunikat danych zbiorczych (kopiuj pozycje) >dodaj Typ świadczenia>18,9 >podtyp świadczenia nFZ dodaj kod: 1001600005>z palca wpisujemy ilość >zatwierdź> wyślij.   

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 140
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 9
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9304 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]