collapse

Reklama


Autor Wątek: MyDr w Rehabilitacji  (Przeczytany 580 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline czyzo20

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 6
  • Pomógł? 0
MyDr w Rehabilitacji
« dnia: Stycznia 06, 2024, 18:15:10 pm »
Witam,
szukam kontaktu do osób, które pracują w MyDr i rozliczają Rehabilitację np. domową (bo o taką konkretnie mi chodzi). Wiem, że program nie ma dedykowanego modułu ale są osoby, które zdecydowały się przejść na MyDr biorąc pod uwagę niedoskonałości systemu. Problemem dla mnie największym jest prowadzenie harmonogramów w AP-KOLCE, reszta jest nawet do ogarnięcia. Proszę o info jak realizujecie wpisywanie pacjentów do harmonogramów AP-KOLCE a później planowaniem zabiegów

Offline egol

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 466
  • Pomógł? 2
Odp: MyDr w Rehabilitacji
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 10, 2024, 20:54:02 pm »
Jakieś dwa lata temu miałam zamiar przeflancować Fizjo do DRW.
Wiem, że po ustawieniu połączenia z KOLCE zaczęła się synchronizacja, trwała dość długo, i potem na bieżąco każdy pacjent za pomocą pojawiającej się dodatkowej karty wpisywany jest w kolejkę KOLCE.
A planowanie zabiegów to wpisywanie pacjenta do kalendarza na wizytę fizjo.
Dopiero w dzień rozpoczęcia zabiegów pracownik tworzy wizytę cykliczną na cały udział pacjenta w leczeniu. U nas to 10 dni.
I tu widzę schody, np nie można wpisać jeden raz ICD10 czy innych parametrów. Definicja wizyty cyklicznej jest niedokończona.
Zrezygnowaliśmy.
Teraz, kiedy MyDr jest płatny, chyba zostaniemy w KSPPS-Rehabilitacja. A w MyDr neurologia.
Pozdrawiam, egol

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9299
  • Pomógł? 519
  • Zachodniopomorski OW
Odp: MyDr w Rehabilitacji
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 10, 2024, 21:23:18 pm »
Szkoda, że nie próbują tego jakoś usprawnić. Ja jak napisałem do nich zapytanie czy mają w planach połączenie po brokerze to zostałem zupełnie olany.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 104
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9299 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3178 Wiadomości
karolweksler
3074 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1622 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 29.

[Pokaż zapytania]