collapse

Reklama


Autor Wątek: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..  (Przeczytany 1447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MagdalenaKZ

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 0
witam,
czy są na forum osoby rozliczające Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży?
mamy błąd z NFZ przy rozliczeniu i nie wiemy co z nim zrobić... błąd 51618015. widziałam wątek w POZ tutaj na forum, ale nie pomogło mi to :(
Mamy różnych specjalistów, np psycholog i terapeuta środowiskowy, realizują spotkania w tym samym dniu z tym samym pacjentem, ale maja inne usługi. Zazwyczaj przechodzi to bez problemu, a czasami pojawi się błąd, choć wydaje się nam, że wszystko robimy tak samo.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3075
  • Pomógł? 222
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2020, 10:16:54 am »
Co wpisujesz na wizycie i o jakiej treści wraca błąd?

Offline MagdalenaKZ

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 0
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2020, 10:58:03 am »
wizyta środowiskowa a druga wizyta innego specjalisty to sesja psychoterapii indywidualnej. błąd jest wyłącznie przy wizycie środowiskowej:  błąd 51618015  "Wielokrotne wykonanie świadczenia w tym samym dniu w ramach świadczeniodawcy    U tego samego śwd." (wkleiłam treść z systemu). godziny są inne, inne osoby realizujące wizytę u tego samego pacjenta

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3075
  • Pomógł? 222
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #3 dnia: Września 02, 2020, 11:28:35 am »
Do NFZ nie jest raportowana godzina a jedynie data.
Widocznie NFZ nie pozwala robić tego dwa razy dziennie.
Wyjaśniaj z NFZ.

Offline MagdalenaKZ

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 0
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #4 dnia: Września 02, 2020, 11:38:32 am »
inne, analogiczne wizyty przechodzą bez błędu, stąd moje pytanie. wniosek "wyjaśniaj z NFZ" jak rozumie, nie uwzględnia mojej świadomości w tym zakresie?
Pytałam, czy rozlicza ktoś te konkretne Ośrodki, bo to nowe twory i NFZ sam jeszcze się gubi czasami przy ich rozliczaniu.

Offline karolweksler

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3075
  • Pomógł? 222
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #5 dnia: Września 02, 2020, 11:46:42 am »
inne, analogiczne wizyty przechodzą bez błędu, stąd moje pytanie. wniosek "wyjaśniaj z NFZ" jak rozumie, nie uwzględnia mojej świadomości w tym zakresie?
Oznacza, że nikt z nas nie ma wpływu na to jak działa system NFZ. Tylko NFZ może to zmienić.

Offline MagdalenaKZ

  • Kompletny nowicjusz
  • Wiadomości: 4
  • Pomógł? 0
Odp: ośrodek środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej dla dzieci..
« Odpowiedź #6 dnia: Września 02, 2020, 12:01:57 pm »
dziękuję za usiłowanie udzielenia pomocy.
Jeśli znajdzie się ktoś kto rozlicza Ośrodki Środowiskowej Opieki... to odezwijcie się proszę ;)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 31
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 0

Nie ma żadnego użytkownika on-line.

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9315 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]