collapse

Reklama


Autor Wątek: Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody  (Przeczytany 9566 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody
« dnia: Maja 01, 2008, 23:22:49 pm »
Witam muszÄ? zarzuciÄ? raport rozliczeniowy do usuniÄ?tych us??ug z KSSWD XML, wszystko ok, tylko jak zaznaczÄ? ze miesiÄ?c rozliczenia 2 to mi daje wiÄ?cej epizod??w do raportu, jest szansa ??eby wrzuciÄ? do raportu tylko 2 epizody z tych 17 kt??re niby nie zosta??y rozliczone w lutym? NFZ chce ode mnie tylko 2 epizody w raporcie rozliczeniowym. Kwestia tyczy siÄ? rozliczenia 2007 roku.

Offline Paweł

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 9290
  • Pomógł? 518
  • Zachodniopomorski OW
Odp: Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 02, 2008, 08:12:16 am »
Z tego co pamiÄ?tam to w SWD ustawia??o siÄ? ilo??Ä? jednostek do rozliczenia. Mo??e wyzeruj wszystko i w tych pozycjach, kt??re majÄ? i??Ä? po prostu wpisz liczbÄ? punkt??w. W ostateczno??ci mo??na wyedytowaÄ? plik i usunÄ?Ä? z niego niepotrzebne pozycje i zostawiÄ? tylko to co ma i??Ä?.

Nata

  • Gość
Odp: Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody
« Odpowiedź #2 dnia: Maja 02, 2008, 10:02:28 am »
pav ma racjÄ?. W SWD dla raportu rozliczeniowego o statusie WPR, mo??esz wykonaÄ?:
1. F4-Popraw (poprawa raportu)
2. za pomocÄ? opcji F2-Zaznacz - zaznaczyÄ? pozycje, kt??rych nie chcesz przesy??aÄ? do OW NFZ
3. wybraÄ? "Zeruj".
Pozycje z warto??ciÄ? "0" do rozliczenia nie zostanÄ? wykazane w raporcie rozliczeniowym.

Pozdrawiam.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody
« Odpowiedź #3 dnia: Maja 03, 2008, 08:22:27 am »
No i zonk nie wiem o co chodzi nie mogÄ? znale??Ä? pozycji kt??re mia??yby byÄ? wys??ane do NFZtu, oto co robi??em, okaza??o siÄ? ??e dopatrzyli siÄ? ??e 3 osoby w marcu 2007 roku kt??re otrzyma??y us??ugÄ?, wcze??niej zmar??y trzeba je by??o usunÄ?Ä?. WiÄ?c wykona??em po kolei

1. Rejestracja > Wykonane us??ugi, znalaz??em ??wiadczenia o kt??re i chodzi, F4 popraw usunÄ???em wszystkie procedury, kody ICD9, OK Zatwierd??.

2 Raporty > Raporty do NFZ > F2 Dodaj > Komunikat SWX ...... (zalecane), utworzy??o mi komunikat SWX wys??a??em do NFZtu, wr??ci?? SWZ z "?" ale nie wiem gdzie le??y problem w tych raportach bo niby wszystko jest jak zazwyczaj :)

umowy > raporty rozliczeniowe F2 Dodaj > okres miesiac od 1 do 12 sugerowany 3, i zonk nie ma tych kontakt??w kt??re usuwa??em SWXem

gdzie tkwi problem?

W NFZcie powiedzieli mi ??e dane zosta??y ju?? usuniÄ?te tym komunikatem SWX, mam zrobiÄ? teraz raport rozliczeniowy WSX i rachunek wg szablonu z raportu zwrotnego WSZ.

Nata

  • Gość
Odp: Raport rozliczeniowy - tylko wybrane epizody
« Odpowiedź #4 dnia: Maja 05, 2008, 14:21:58 pm »
Klika pyta??:
1. Czy w podglÄ?dzie raportu statystycznego masz jakie?? pozycje? [pytanie jest zasadne bo mog??e?? wys??aÄ? same epizody]
2. Czy pr??bowa??e?? ponownie pobraÄ? raport zwrotny i go zaimportowaÄ?? [z pierwszym r????nie bywa, nie koniecznie ma potwierdzenia wszystkich danych]
3. Czy te produkty by??y wcze??niej rozliczone? - je??li nie, to nie bÄ?dzie siÄ? da??o wygerowaÄ? raportu rozliczeniowego; je??li tak, to problem jest na poziomie statystyki, a w??a??ciwie raportu zwrotnego, kt??ry nie potwierdza pozycji ujemnych.
SwojÄ? drogÄ?, to z kt??rym OW siÄ? rozliczasz?

Pozdrawiam.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 137
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 2
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 30.

[Pokaż zapytania]