collapse

Reklama


Autor Wątek: Pierwsze w życiu przedłużenie umowy ZPO - warmińsko-maz NFZ  (Przeczytany 9697 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PiotrG

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Pomógł? 0
Odp: Pierwsze w życiu przedłużenie umowy ZPO - warmińsko-maz NFZ
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 09, 2014, 20:48:30 pm »
Nie wiem ja to jest z optyką, ale w środkach pomocniczych jeśli chcę realizować stare zlecenia - z zeszłego roku, albo karty to muszę mieć w zestawie produkty ze starymi kodami obowiązują do końca roku- dlatego nie mogą być te same identyfikatory i nazwy. Jeśli nie chcemy albo nie będziemy tego realizować, to możemy mieć tylko nowe kody.

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: Pierwsze w życiu przedłużenie umowy ZPO - warmińsko-maz NFZ
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 09, 2014, 22:58:14 pm »
dziekuje za odpowiedz-dała mi sporo do myslenia.rzeczywiscie mialabym problem z rozliczeniem starych zlecen,ale z drugiej strony wczytałam nowe kody i czy to poprawne ze zostawie nietkniete poprzednie.czy program do rozliczania mi nie zwariuje,ze dublowane sa zakresy wartosci(chodzi o dptr).hmm ale nie powinien z drugiej strony jesli ma inna nazwe handlowa i inne id,prawda?przeciez sama wklepuje dane ze zlecenia i ode mnie bedzie zalezalo czy to ma byc numeryczne z tego roku czy stare kody ze zlecenia z 2013r.
co do samego tworzenia nowego zestawu to zrobiłam tak i prosze o rade czy dobrze.w exelu zgodnie ze wzorem do utworzenia listy produktow dodalam nowe kody.,nazwy i id produktow zmienilam zeby nie powtorzyły sie z tymi co juz sa w szoi.potem zamienilam na format csv i zaimportowalam do listy produktow.teraz skopiowalam zestaw z 2013 aktywny i haczykami dolaczylam produkty nowe.i co zatwierdzic???? a potem:5. Wykonanie w SZOI wniosku o aneks do umowy w zakresie asortymentu ZPO (menu: umowy > lista umów > kolumna: Operacje > wnioski, odpowiednio dla każdej pozycji umowy.
6. Należy, zaznaczając wszystkie miejsca udzielania świadczeń dodać zatwierdzony Zestaw (pkt 4)....i koniec?cos za proste wiec prosze o odpowiedz

Offline PiotrG

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Pomógł? 0
Odp: Pierwsze w życiu przedłużenie umowy ZPO - warmińsko-maz NFZ
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 10, 2014, 11:16:42 am »
Ja nie rozumiem czegoś innego - bo według tego co się dowiedziałem to muszę jeszcze raz umieścić na szoi produkty na 2014 stare z 2013 i nowe. Czyli według tego co ja się dowiedziałem, to muszę stare produkty też przerobić - to znaczy zmienić w nich id i nazwę zostawiając tylko stary kod. Kłóci to się znowu z tym co napisali później o tym, żeby kopiować zestaw z 2013 roku do 2014 i w nim są zaznaczone produkty z 2013. Z tego co czytam u ciebie to nie dodawałaś jeszcze raz starych (zmienionych) produktów ? tylko nowe ?

Offline olusza

  • Specjalista
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Pomógł? 4
Odp: Pierwsze w życiu przedłużenie umowy ZPO - warmińsko-maz NFZ
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 10, 2014, 15:11:57 pm »
witam,ja robilam tak:nowe kody skopiowalam z załacznika"kody CZS"z  http://www.nfz-poznan.pl/page.php/1/0/show/10062/ do drugiego zalacznika w tym komunikacie"wzor do utworzenia listy produktow handlowych".najpierw dla lepszego zrozumienia co ma byc w danej rubryczce w oddzielnym exelu skopiowalam liste produktow z szoi w formacie csv widzialam wtedy jak uzupelnic i jak zmienic nowe kody.w moim wypadku byly to kosmetyczne sprawy id produktu to byla kolejna cyfra z juz uzytych a nazwe i kody zostawilam taka sama jak w zalaczniku"kody CSV".zapisalam to w csv i wciagnelam do szoi w liste produktow.potem w zestawach skopiowalam zestaw aktywny z 2013r.weszlam w niego i pojawily sie nowe produkty kore dodalam tzw odchaczeniem(ptaszkami;))teraz musze zatwierdzic i zrobic tak jak pisalam w ost wiadomosci.a wiec ja nic nie zmienialam ze starymi-to nawet nie maialoby sensu jak dla mnie bo zostawia sie te produktyz 2013r po to zeby jak uslugobiorca przyjdzie ze zleceniem z 2013r bedzie mozna go obsluzyc.tak mi sie wydaje i tak zrobie:)powodzenia

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 244
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 4
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9314 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3180 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]