collapse

Reklama


Autor Wątek: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."  (Przeczytany 13495 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Manioo

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 279
  • Pomógł? 20
  • Zachodniopomorski OW
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #15 dnia: Maja 06, 2010, 11:42:16 am »
tam gdzie sie pobiera zwrotne rozliczeniowe są szablony, wchodzisz i masz opcja usuń


1.    usuń    ********    Rachunek    U - UBEZPIECZENI    2010    Miesiąc    3    pozycje rachunku
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2010, 11:48:09 am wysłana przez Manioo »
Spechej pomalu!  Pozdrawiam.

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #16 dnia: Maja 06, 2010, 11:49:05 am »
Ja napisałem wyżej, wiem ale tam mam puste pozycje. Ktokolwiek ma pomysł proszę o podzielenie się wiedzą.

Offline cilazapril

  • Sponsorzy Forum
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1623
  • Pomógł? 128
  • Mazowiecki OW
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #17 dnia: Maja 06, 2010, 12:12:31 pm »
U mnie przy komunikacie "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..." też nie było szablonów, ale bez problemu mogłem zrobić kolejny raport, może to dotyczy problemu aktualizacji PPS-a i trzeba skrypt zastosować.

http://forumpps.pl/index.php?topic=2567.0

Czy przy imporcie zwrotki rozliczeniowego miałeś jakiś komunikat o niezwalidowanych produktach ??
Nie ma nic za darmo. Darmowa jest tylko śmierć, choć i ona kosztuje przecież życie.

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #18 dnia: Maja 06, 2010, 14:29:28 pm »
Witam
Skrypt podany nie pomógł. Nic się nie zmieniło.  W zwrotce błąd był w zestawie świadczeń na 2 pacjentach 3700030 - przejechałem się do nfz - panie oczywiście nic nie widza jedna z nich za to wiedziała ze są zmiany i się dowiedziałem, ze byle jeden błąd czy nieścisłość gdziekolwiek i cały raport /wszyscy pacjenci  nie zostaną zaakceptowani póki  cały raport nie będzie bezbłędny.  A czemu tak robią..  a no w trosce o nas byśmy nie mieli błędów.. ..  większej bzdury nie słyszałem dawno. Poki jakoś nie wymyśle co się do cholery dzieje czemu mam ten błąd nie zrobię nic.  Dodatkowo kobieta mi stwierdziła ze grzebałem w innych pacjentach w styczniu, lutym, marcu..  sprawdziłem...  w żadnym z tych pacjentów niczego nie zmieniałem. Jedyne co robiłem to co miesiąc dodawałem im swiadczenia  wedle nowego formatu ... nie wiem pochlastać się idzie. Jutro do kobiety skocze z laptopem i niech mi to on a pokaże co ja źle robię.  Chyba ze macie inne pomysły.  Ja będę myślał jak zmienić tych pacjentów na których pokazał mi błąd  może ich po prostu wywalę kompletnie  i później pomyśle jak dodać  by było ok.. nie wiem ..

Offline Piotr29

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 724
  • Pomógł? 40
  • Warmińsko - Mazurski OW
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #19 dnia: Maja 06, 2010, 15:00:06 pm »
Ja w takich sytuacjach piszę fax do NFZ o zamknięcie raportu statystycznego z błędami i umożliwienie rozliczenia miesiąca a błędy poprawiam później.....to jeśli chodzi o tą nieszczęsną weryfikację całości...

Co do tego że "grzebałeś" w pacjentach z poprzednich miesiecy to rzeczywiście tak jest po stronie NFZ...bo jeśli dodajesz kolejne świadczenie to w raporcie idzie cały kontakt

Sprawdź czy nie poszły ci w statystycznym jakieś produkty na minus z zeszłych miesięcy...w tym z 2009 roku...
Pozdrawiam

Piotr

Offline Kamo

  • Początkujący
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Pomógł? 0
Odp: "Istnieją Rozliczone Świadczenia Wystornowane Komunikatem I Fazy..."
« Odpowiedź #20 dnia: Maja 07, 2010, 07:51:52 am »
Dwa miesiące temu była korekta na minus bo niechcący osunąłem pacjenta z jednego miesiąca.. w następnym go już dodałem z powrotem i nie było z tym problemu.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 99
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 3
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9317 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]