collapse

Reklama


Autor Wątek: EDM w Stomatologii  (Przeczytany 11529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 08, 2021, 21:44:32 pm »
No dobra a jak zamknąć miejsce w PPSie? Mam kilka miejsc które już dawno nie są czynne (od 2008 roku) a konfiguracji ezdrowia w module ADMIN po sprawdzeniu są na czerwono....

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 08, 2021, 22:09:01 pm »
są dwa przyciski na liście miejsc : usuń i deaktywuj

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 08, 2021, 22:12:16 pm »
Usuwać bym nie chciał bo są to miejsca historyczne były w umowach starszych, a deaktywuj nie pomaga i tak wywala je na czerwono w ezdrowiu

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 08, 2021, 22:28:14 pm »
to niech se wywala na czerwono, to tylko informacja. Mam to samo ale też na wszelki wypadek tylko deaktywowałem.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 09, 2021, 13:00:51 pm »
1.Jest jakaś możliwość dodania Mesiodensu w diagramie czy tylko w opisie zawrzeć taką informację?

2.Jak w ogóle uzupełniać diagram przy następnych wizytach gdzie np. za pierwszym razem przyszedł to miał gość uzupełniony diagram w EDM, po paru miesiącach umawia się na badanie, przy rozpoczęciu wizyty wczytuje się ostatni diagram lecz np. jak chcę nadpisać na konkretnej część rozpoznanie tak by zmieniło kolor w diagramie to już nie robi ale w historii wklepanych rozpoznań widnieje. Bo chyba tak to powinno wyglądać.

Ogólnie klepanie diagramu to porażka bo zabiera sporo czasu a papierowo szybciej się go uzupełni.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 09, 2021, 16:40:37 pm »
Przy próbie wysłania do ESM mam błąd w Indeksie EDM
Cytuj
major: BladAutoryzacji, minor: BrakUprawnienPodmiotu, message: Brak uprawnienia podmiotu do wywołania uslugi na podstawie uprawnień przypisanych do konta podmiotu.
w Rejestrze ZM Zarejestrowano 2021-07-09 16:35:12

Ktoś się z tym spotkał?


Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 19, 2021, 21:04:39 pm »
Wszystko działało OK na wersji 2021.01.5.0. W weekend zaktualizowałem do 2021.01.6.1. Dziś zrobiłem terminarz i zabrałem się do obsługi pacjentów w KS-Stomatolog.
A tu przy zatwierdzeniu wizyty wyskakuje to co na obrazku 01.jpg
Do tej pory takiego problemu nie było części v kodu resortowego nie chciało, sprawdza testowo e-skierowanie - działa sms przychodzi z P1.
Jak najeżdżam na status w EDM-Suite to co na obrazku 02.jpg (brak czasów rejestru ZM i indeks EDM)
Podmieniłem cały folder KS ze starą wersją i wprowadzam tego samego pacjenta co poprzednio. Tym razem żadnych ostrzeżeń nie ma  jednakże w statusie w EDM-Suite to samo co na obrazku 02.jpg. Wprowadzam pacjenta innego (jeszcze wcześniej nie obsługiwanego tak że w rejestrze nie mogło go być i to samo.
Rozumiem że zdarzenia nie zaindeksowały się w P1.

Offline artur

  • Super Specjalista
  • ****
  • Wiadomości: 323
  • Pomógł? 1
  • Mazowiecki OW
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 20, 2021, 04:22:32 am »
frodo, u siebie mam to samo, niezależne czy wchodzę ze STOMATOLOGA,, czy z EDM :)

Poprawiałeś u siebie te V część kodu resortowego? Gdzie tego szukać co tam mam wpisać?
« Ostatnia zmiana: Lipca 20, 2021, 05:28:26 am wysłana przez artur »

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 20, 2021, 06:45:11 am »
czy miałeś to od razu czy po aktualizacji i na jaką wersję? U mnie nigdy wcześniej nie chciał tego kodu resortowego(zresztą dla praktyk lekarskich chyba go się nie stosuje) zresztą do wczoraj wszystko działało OK.
Zgłosiłem to wczoraj na KS-MRK zobaczymy co mi odpowiedzą. Dostałem dziś w nocy automatycznego maila od EDMSuite , że za niecały miesiąc kończy się ważność certyfikatów ale to nie ma chyba żadnego związku z naszym problemem.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #54 dnia: Lipca 20, 2021, 07:37:39 am »
A może jak w przypadku kodów VII gdzie wpisuje się "0" to i w V też wpisać "0". Tak zgaduję bo ja jeszcze nie mam EDMSuite.

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #55 dnia: Lipca 20, 2021, 07:52:23 am »
tylko po co jeżeli do tej pory wszystko działało bez tego cz.v a testowe e-skierowanie działa (sms z powiadomieniem przychodzi natychmiast czyli połączenie z P1 jest OK)

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #56 dnia: Lipca 20, 2021, 08:03:39 am »
rano sprawdziłem statusy w EDM na 8 wizyt 3 są już OK natomiast w przypadku 5 są błędy jak na obrazkach (3 błędy jak na image01 i po jednym pozostałe)
Jak sprawdziłem bezpośrednio aplikacji ZSIRep (EDMSuite) to ZM w P1 przybyło 6, a do tej pory przybywało na drugi dzień tyle ile wizyt (prawidłowych). Jakby nie patrzeć rachunek się nie zgadza, bo teraz 3 ZM są ok a przybyło 6 w P1.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #57 dnia: Lipca 20, 2021, 22:05:06 pm »
Głupio się zapytam, jest możliwość ponownie wysłać te ZM do P1?

Offline frodo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Pomógł? 29
  • Zachodniopomorskie
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #58 dnia: Lipca 21, 2021, 06:27:45 am »
Tak, będzie opatrzone wyższym numerem wersji
W moim przypadku (wczoraj) poszedłem dalej ponownie zatwierdziłem te wizyty nieprzyjęte i wszystkie poszły jako 2 wersje ok , zaznaczę że wróciłem na poprzednią wersję zarówno PPS'ą jak i ZSIRep'a (tego z maja nie z lipca) i żadnego kodu resortowego cz.V nie żąda. Wydaje mi się że to właśnie ten nowy powoduje błąd. Nigdy nie podawałem cz. v kodu resortowego bo nie dotyczy on praktyk lekarskich.
Z Kamsoftu dostałem natomiast taką odpowiedź:
Proszę uzupełnić V Kod Resortowy. Proszę to zweryfikować w KS-PPS w module EDM - Dokumentacja Medyczna - Repozytorium wybierając Pacjenta i następnie przycisk: EDM w systemie P1.
Ja jednak na razie nie zamierzam aktualizować do wyższej wersji (wróciłem na starszą) która teraz działa poprawnie.

Offline Nyahaha

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 777
  • Pomógł? 15
  • ...
Odp: EDM w Stomatologii
« Odpowiedź #59 dnia: Lipca 21, 2021, 07:33:41 am »
Standard w sramsofcie :)

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 69
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9290 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3173 Wiadomości
karolweksler
3071 Wiadomości
09061303
3027 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1619 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]