collapse

Reklama


Autor Wątek: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego  (Przeczytany 8022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 558
  • Pomógł? 49
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #30 dnia: Kwietnia 17, 2020, 11:40:58 am »
Te z naszych pielęgniarek, które wypisują recepty, wpisują to do HZiCh jako pełną wizytę. Tylko z terminarza nie da się jej ani wydrukować, ani wygenerować.
Tylko, że nie jest przypadek asystenta medycznego jak rozumiem, tylko pielęgniarka wystawiająca własna receptę w tramach swoich uprawnień na swojej wizycie. Dla nich mamy gabinet zabiegowy. I tam da się wygenerować HZiCh jak mi się wydaje.

Offline togo

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 0
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 17, 2020, 14:09:37 pm »
Tylko, że nie jest przypadek asystenta medycznego jak rozumiem, tylko pielęgniarka wystawiająca własna receptę w tramach swoich uprawnień na swojej wizycie. Dla nich mamy gabinet zabiegowy. I tam da się wygenerować HZiCh jak mi się wydaje.

Tak, zgadza się - ale chciałbym przetestować sposób "na asystenta przez terminarz", niestety dalej pomimo zaznaczenia wszystkich opcji  (ustawienia->moduł lekarski->logowanie do modułu lekarskiego), kiedy przechodzę z terminarza nie wyświetla się okno z wyborem lekarza/gabinetu i wchodzi w wizytę z tym samym lekarzem i operatorem. Kiedy loguję się do modułu gabinet bezpośrednio to mogę się zalogować na innego lekarza (niż operator).

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 558
  • Pomógł? 49
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 17, 2020, 14:27:20 pm »
O ile pamiętam jest też opcja szybkiego logowania i wówczas się okienko nie pojawia. Domyślnie brany jest lekarz/operator

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 558
  • Pomógł? 49
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 17, 2020, 14:53:05 pm »
OK, doczytałem poprzedni wpis. Czyli okno JEST tylko nie można nic zmieniać. Proszę sprawdzić i pokombinować z uprawnieniami Moduł Lekarski/Logowanie do modułu lekarskiego. Ogólnie można tam ustawić, czy możemy zmienić lekarza przy jednoczesnej zmianie gabinetu itp. itd. Pewnie włączenie  wszystkiego spowoduje, że będzie można wszystko zmieniać. Później ,w ramach organizacji można poprzycinać.

Offline togo

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 0
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 17, 2020, 17:45:53 pm »
No właśnie po zmianie ustawień mogę zmieniać lekarza/gabinet ale jak wchodzę do modułu Gabinet. Jak wchodzę przez terminarz to nic nie mogę bo okno się nie pojawia.

Offline MK

  • Kamsoft
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 558
  • Pomógł? 49
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #35 dnia: Kwietnia 20, 2020, 09:45:05 am »
Uff. to jeszcze raz. Okienko się nie pojawia... Jest to spowodowane tym, że tu wejście traktowane jest jak wejście do gabinetu zabiegowego. Gabinet zabiegowy korzysta zaś z rozbudowanych uprawnień do modułu zleceń, nie lekarskiego. Bo to tak było traktowane, jak zlecenia o większej możliwości a nie jako gabinet lekarski. Dlatego należy włączy dodatkowo opcję w module administrator dla rozszerzonych uprawnień do modułu zlecenia.

Offline togo

  • Zaawansowany
  • **
  • Wiadomości: 95
  • Pomógł? 0
Odp: KS-SOMED - możliwość wystawienia e-recepty przez asystenta medycznego
« Odpowiedź #36 dnia: Kwietnia 22, 2020, 18:21:29 pm »
Uff. to jeszcze raz. Okienko się nie pojawia... Jest to spowodowane tym, że tu wejście traktowane jest jak wejście do gabinetu zabiegowego. Gabinet zabiegowy korzysta zaś z rozbudowanych uprawnień do modułu zleceń, nie lekarskiego. Bo to tak było traktowane, jak zlecenia o większej możliwości a nie jako gabinet lekarski. Dlatego należy włączy dodatkowo opcję w module administrator dla rozszerzonych uprawnień do modułu zlecenia.


Serdecznie dziękuję! Teraz działa - dla uściślenia chodzi o opcję: Moduł administrator->opcje->opcje główne->logowanie do modułów->rozbudowane uprawnienia w module zlecenia.

 

* Szukaj


* Kto jest on-line

  • Kropka Gości: 52
  • Kropka Ukrytych: 0
  • Kropka Użytkowników: 1
  • Kropka Użytkownicy online:

Reklama

* Aktywni

Paweł Paweł
9316 Wiadomości
mpi
3356 Wiadomości
PiotrSz
3279 Wiadomości
Michał Michał
3181 Wiadomości
karolweksler
3075 Wiadomości
09061303
3035 Wiadomości
Edward_B Edward_B
2935 Wiadomości
Bartosz Bartosz
2375 Wiadomości
maciek777 maciek777
2200 Wiadomości
cilazapril cilazapril
1623 Wiadomości

Reklama

Postaw mi kawę na buycoffee.to/forumpps

Reklama

Style:3: index (domyslny), Portal (default), Display (default).
Pod-szablony:8: init, html_above, body_above, portal_above, main, portal_below, body_below, html_below.
Pliki językowe:8: SPortal.english (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), SPortal.english (domyslny), index+Modifications.english (domyslny), index+Modifications.polish-utf8 (domyslny), SPortal.polish-utf8 (domyslny), index.english (domyslny), index.polish-utf8 (domyslny).
Arkusze stylów:1: portal (default).
Uwzględnione pliki:15 - 738KB. (pokaż)
Użytych zapytań: 28.

[Pokaż zapytania]